bugün

entry'ler (1820)

bir kürdü alnından öpmek

faşist güruhun ağzından saçacağı pis salyaları saçacağından mütevellit, faşist piçler için yasaklanması gereken eylem.

leyla zana

büyük kürt siyasetçi. yürekli kadın.

katıksız ibnelerin değiştiremeyeceği tek gerçek bu.

sırrı süreyya önder

13 haziran 2011 sabahına daha güzel uyanma sebebi olacak bu adam, adamın sözlük tanımı, adamın hası.

ama benim işbu entryi yazma sebebim bu mutluluğumu paylaşma isteğim değil, "sinema yönetmeni iken iyiydi, radikalde de takip ederdim hatta tv programlarını bile izlerdim ama siyasete atılmasıydı iyiydi yea" diyen beyin fakirleri ve zeka yoksunu faşistler. bu güruhun sırrı abiyi hangi duyu organlarıyla takip ettiklerini öğrenmek istiyor ve kullandıkları kimyasal uyuşturucu maddeleri de bilahare merak ediyorum.

yani benim güzel annem; bu adama kin kusacaksanız, bok atmaya çalışacaksanız hiç yapmayın, tutmaz. kendi kendinizi yıpratırsınız. ama öyle bir bok yiyecekseniz de erkek gibi yapın, delikanlı gibi. "önceden iyiyi yeaa" diyerek değil.

sol frame de kürt görmekten sıkılmak

anaları kürtler tarafından deforme edilen ergen yavrucakların sözlüğe kustukları kinin doğal sonucu.

tanıdığım bütün kürtler apo hayranıdır

götünden element üreten türk bölücülerinin ortaya attıkları nur topu gibi bir element daha.

(bkz: yapma çocuğum yapma evladım)

ülkü ocaklarının türk gençliğine kattıkları

oksijen tüketimini hat safhaya çıkarıp, beyin fonksiyonlarında sıkıntı yaşayan ergenlerin sayısını yukarı yukarııı en yukarıya taşımak.

bence bin kürt on bin türk ü yok eder

- baba baba babacığım... ben götümden bir argüman ürettim ve espri yapcam..
+ aman diyim :( yapma çocuğum yapma evladım !
- başlık açmaya başladık bile hahahahaha

yaşasın halkların kardeşliği

bugünlerde gündeme taşınması ve dillendirilmesi elzem olan slogan.

faşist yavrucaklara inat !

ülkücü zekası

uludağ sözlük yazarı aynı zihniyetteki güruhun açtığı başlıklardan hareketle bambaşka olduğuna kanaat getirdiğim hede hodo.

(bkz: bambaşkaymışsınız)

kürtlerin akraba evliliği yapması

her bakımdan özürlü oldukları ayan beyan ortada olan insan yavrularının, * oturma organlarını kullanarak ortaya attıkları tespit. halbuki mini minnacık da olsa o beyinlerini bi kullanabilseler, ah bi kullanabilseler herşey güllük olacak, gülüstanlık olacak.

jerry

girdiği entrylere şöyle kaba taslak bi baktım da milyonlarca nüfusu olan bir halka kıyısından köşesinden kulplar takarak orgazm olan bir ergen yavrucak olduğunu farkettim.

üşenmedim bu kafaya ulaşmak için ne kullandığını da ciddi ciddi merak ettim. yok bazen ben de dünyanın derdinden gamından kurtulmak istiyordum da formülü bir türlü tutturamıyordum. onun için şeyettiydim.

23 kasım 2010 kuzey kore güney kore sertleşmesi

(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
(bkz: sertleşme)

kürtlerin akraba evliliği yapması

gerizekalı başlık üretmekten başka bir boka yaramayan ergen sürüsünün son nanesi. bu kadar salak argümanlar kullanarak başlık açmak için akraba evliliği ürünü olmak da gerekmiyor demek ki !

en normal kürdün bile pkk ya terörist dedirtmemesi

en normal türk'lerin bile diyarbakır cezaevinde analarından emdikleri süt burunlarından getirilen binlerce kürdü görmezden gelmesiyle yakından ilişkilidir belki.
ya da yakılan binlerce kürt köyüyle birlikte büyükşehirlerin varoşlarına sistemli olarak hapsedilen milyonlarca kürdün görmezden gelinmesiyle ilintili olabilir.
ve ya faili meçhul cinayetlere kurban giden, asit kuyularından kemikleri çıkarılan binlerce kürt söz konusu olduğunda üç maymunu oynayan türklerle belki yakından alakalıdır.

bi de,
(bkz: en normal kürt)

(bkz: hassiktir diyorum)

kürtler olmasaydı olabilecekler

"kürt diye bir şey yoktur ! onlar aslında dağ türkleridir" gibi deli saçması çıkarımlar yapılmaz, genç dimağların beyni sulandırılmazdı.

kürtler olmasaydı olabilecekler

diyarbakır cezaevinde kimseler işkence görmezdi.
hiç bir insan evladına bok yedirilmezdi.
kimseye bellerine kadar dolu olan lağım çukurlarında banyolar yaptırılmazdı.

kürtler olmasaydı olabilecekler

cumhuriyet döneminden beri süregelen asimilasyon politikaları olmazdı.

kürtler olmasaydı olabilecekler

içlerindeki ırkçılık zehrini kusacak mekanlar konusunda sıkıntı yaşayan gerzek hamdi sürüsü başka halklara kıyısından köşesinden kulplar takarak, kendilerini süte batırıp batırıp çıkarırlardı.

galatasaraylı olmak

hayata 1-0, 2-0 hatta bazen 3-0 hükmen mağlup başlamaktır, hezimete hüsrana komşu olmak, hayal kırıklıklarının başkentinde ikamet etmektir.
o yüzden naçizane tavsiyem bu insan yavrularıyla fazla maytap geçilmemesi ve onların en normal şekillerde topluma kazandırılması konusunda adımlar atılmasıdır. yani benim güzel annem, cimbomlu olanlara çok yüklenmeyin, zaten onlara karşı aşırı bi yüklenme var.

bi de;

(bkz: dostum aslan falan demişsin ama bildiğin kedi bu)
(bkz: kedidir kedi)

17 nisan 2005

fenerbahçeli futbolcular o gün * öyle canla başla oynamışlardır ki, maç sonunda alınan tuhaf yenilgiye rağmen 50 bine yakın taraftar stattan çıkmamış ve takımlarını ayakta alkışlamıştır.

kazanmak olsun
kaybetmek olsun
savaşmazsan
yazıklar olsun !