bugün

"senin için öldürürüm" anlamına gelen ingilizce slogan.
fenerbahçe'nin en daşşaklı taraftar grubu.

(bkz: istanbul since 1453)
açılımı kill for you iken kalbinde fenerbahçeyi yaşatanlara dönüşen fenerbahçenin güzeide taraftar oluşumu
96'da olusumu tamamlanan, fenerbahce tribunlerinin en organize olusumudur. diger gruplara nazaran cok iyi besteler yaparlar, ticari kaygi gozetmezler. websitesi & forum gibi islere girismemelerinin sebebi kendilerine ilke olarak sectikleri "oturarak destek olmak" sozunden oturudur.

1899 fenerbahceliler dernegi catisi altinda yasallasma surecine girmis; sporda siddet yasasindan sonra grup ismini "kalbinde fenerbahce yi yasatanlar" olarak degistirmislerdir.

edit: imla
(bkz: kalbinde fenerbahçeyi yaşatanlar)
özellikle fenerbahçe'nin amatör şube maçlarında onlarca yaratıcı beste ile amatör şubelere sonsuz destek veren grup. Belki gfb yaratıcı değildir ama kfy'de en az çarşı kadar yaratıcıdır.
(bkz: fenerbahce kfy teması)
grubun en sevdiğim yanı abilik,reislik gibi hiyerarşilerinin olmamasıdır..
maraton tribünü üst orta kısımı mesken edinmişlerdir..

republic of fenerbahce pankartının yaratıcılarıdır..
fenerbahçe tribünlerinin efsanevi grubu, çapulcu gruplarla karşılaştırılmaması önemle rica olunur, sporda şiddet yasasından sonra isimlerini "kalbinde fenerbahçe'yi yaşatanlar" olarak değiştirmişleridir...
aklı başında fenerbahçe taraftarlarının göz bebeği olan oluşumdur. gfb ile kıyaslanması tam anlamıyla, sapkınlıktır, cehalettir, hakarettir.
18 ağustos 2007 fenerbahce gaziantepspor maçı öncesi bizzat aziz yıldırım tarafından denetlenmiş bağımayın zıplamayın sessiz sakin maçı izleyiin diye uyarılmış gruptur..
"canını 7 kaçsın" tarzı bir slogandır. Genellikle fenerbahçe taraftarları tarafından kullanılır. Nitekim -kill 4 you- adlı bir taraftar derneği mevcuttur.
galatasaray'ın die for you grubunun akabinde kurulması nedeniyle bana komik gelmiş gruptur. futbolla ilgilenmediğim için tribünde nasıllar bilemiyorum tabi.
mürit olmanın ingilizce versiyonudur.
Bazıları tarafından kötü sözlere maruz kalsalar da tribün aleminde her zaman kıskanılan gruptan öte bir ruhturlar. FENERBAHÇE sevgileri galatasaray nefretinden üstün olmaları da başka bir özellikleridir.Maraton üst E Blok tur mekanları. Bir çok olayı ilk bu abi ve kardeşlerimiz yapmışlardır (ilk kar maskesi, maçlarda meşale yakılması gibi). Telegol'ü de canlı yayında denizden basmaları da başka bir dersin konusudur.
dördüncü nesil yazarmış efenim, hoşgelmiş... isminden fenerbahçeli olduğunu anlıyoruz sanırım, umarım sözlükte dilediklerini paylaşabilir...
kadıköy barlar sokağının her tarafına yazılmı$ duvar yazısı.
kanimca sozlukteki en guzel nicklerden birine sahip olan yazar. dost diyorum ben kendisine.
galatasaraylı olmama rağmen, birkaç entrysinde sporun centilmenlikten ayrılmamasının gerekliliğini vurguladığı için kendisine teşekkür etme gereğini duyduğum yazar. iyi bir fenerbahçeli...
96 yılında kurulan ve fenerbahçeli tribüncülerin kalbinde apayrı bir yeri olan efsane maratonu var eden tribün gruplarındandır, maraton üst e blok'ta takılırlar, grup üylerinin yaş ortalaması 30 civarıdır, son olarak sporda şiddet yasasından sonra adını "kalbinde fenerbahçe'yi yaşatanlar" olarak değiştirmiştir, ayrıca şahsımın da mensubu olmaktan büyük bir kıvanç duyduğu gruptur...

Ne kupalar ister ne şampiyonluklar
Sarı-Lacivert bizi hayata bağlar
Seninledir her nefeste ölene kadar
Kalplerinde Fenerbahçe'yi Yaşatanlar ...
kafasinin guzel oldugunu dusundugum yazar. galatasaray tribunlerinin lideri olan sebahattin sirin e,sebos demistir an itibariyle, sen bir ayil oyle gel kocum demeyi borc bilmekteyim kendisine.
sebahattin reisle arasındaki yakın ve dostane ilişki ne kadar kuvvetli olursa olsun kendisinin kabul etmeyeceğini zannettiğim bir şekilde hitap eden yazarmış.

reisin soluduğu havayı soluyan polat alemdar oluyor. normaldir.
(bkz: ismini vermek istemeyen yazar reloaded)
killing me killing you..sentenced'in söylediği şarkı..it's the rock..
hayatını tüm kürtlerin avukatlığını yapmamaya falan adamamıştır, sadece bölücülüğün her türlüsüne karşı aşırı bir kini vardır ve bu bölücülüğü de radikal kürt ve türkler yapmaktadır, işin püf noktası türk faşistlerin "biz vatanseveriz ulan" havasına kapılıp bölücülük yapmasıdır...

aynı ekmeği paylaşan, aynı çorbaya kaşık sallayan kardeşlerin "hepsi benim ulan, sen kalk sofradan" ya da "ben bu sofrada yemek istemiyorum, yeni masa istiyorum ulan" demesini içine sindirememektedir, böyle düşünen tüm denyolara da kıldır, hepsi budur...

bir şeyleri ispatlamak zorunda değildir ama madem hayatını tüm kürtleri savunmaya adadığını düşünenler var, buyursunlar efenim...

(#2793381)
güncel Önemli Başlıklar