bugün

15 milyon pound karşılığında manchester united ile anlaşan futbolcudur. yıl sonuna kadar c.palace'ta kiralık olarak devam edecekmiş.
gencecik inanılmaz gelecek vaad eden sağ açık oyuncusudur. ferguson bu işi biliyor.
Yazdan beri manchester united , arsenal ve liverpool un transfer etmek için uğraştığı hücum oyuncusu. Manchester kapmış.
valencia'yı yerinden edecek, forma rekabetini kızıştıracak topçudur.
ayaklarına çok iyi hakim olan ve topla mükemmel hızlanabilen başarılı genç futbolcu.
Geleceğin cristiano ronaldosu.
Crystal Palace ile 3.5 yıllık sözleşme imzalamıştır.
(d. 10 Kasım 1992 Abidjan), Fildişi Sahili asıllı ingiliz futbolcu. Crystal Palace takımında kiralık olarak forma giymektedir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Wilfried_Zaha
Adam daha 24 yasinda ve bir forvet icin mukemmel seviyeye gelmesine birkac yil var. Simdiden alınıp yuksek fiyatlara satilabilecek potansiyeli var.
üst entry türk takımları için söylenmiyor herhalde zira cr palace bunu ucuza bırakmaz. benteke kalasına 35m pound veren takımlar bunlar, boş değil yani.
adı fenerle geçiyor. şu an 31 yaşında.
Galatasaray’ ın sözleşme önerdiği iddia edilen kanat oyuncusu.
Gelirse gelsin, gelmez ise çokta ipimde olmayacak bir oyuncu. Transfer olayı o kadar uzun sürdü ki gelirsen gel gelmezsen git arkadaş adlı kişidir
Fener’e gelecek naz yapıyor orevladı. Bekle bekle kuruduk 1 aydır. Twit atıyor etkileşim alıyor bizden hoşuna gidiyor. Gelmeyecek adam böyle yapmaz karar verir. ibnenin amacı fiyat artırmak. Ha bu arada gs başını alır anca. Haber gerçekse gsnin tek amacı fb’nin fiyatı yükseltip daha fazla para vermemiz içindir. Ya da icardi işi yalan olacak, taraftarlar tarafından linç yiyip götlerine teneke bağlanmaması için, fener’e transfer çalımı attık zaha’yı aldık diye bir nebze savunma mekanizması oluşturma peşindeler.
görsel
Yüzyılın çalımı.
Erdem Timur Atatürk'ten sonra en büyük türk.
Yıllık 5.5 milyon euro garanti ücret
6 milyon euro imza parası
3 yıllık sözleşme.

bi tek kulüpten hisse vermemişler amk.
görsel
Transferlerde fb’nin muhasebe işine bürünen gsliler bize ne kadar itici ve anlamsız geliyorsa, gs’nin transferlerinde de muhasebe yapmak bize düşmez. isterlerse zaha’ya yıllık 60 milyon euro versinler bizi alakadar etmez, gslileri de alakadar etmez. Onu kulüp düşünecek. Taraftarlar kaliteli futbolcu ister, kaliteli futbol ister. Zaha büyük transfer. 1 aydır bizi oyalıyordu orevladı. Gs iyi çalım yalan yok. Bjk’ye tadic’le yaptığımızı zaha’yla bize yaptılar. Suç burada 1-2 milyon fazla vermeyen ali koç’ta. istifa et artık. Fb tarihinin en rezil başkanısın. Bir iki transfer yapınca yine götünü yalamaya başlamıştı bazı salak fbliler. Ben hep dedim, bu yönetim gitmeden olmaz amk. Bu sene de şampiyonluk çok zor. Yönetimin ve aptal bazı türk futbolcuların (mhy, irfancan kahveci, serdar aziz, samet vs.) acilen gönderilmesi lazım bu kulüpten.
Yine iyi kadro kuruyor Galatasaray.bizim Beşiktaş suskun.
Kuşlar üzgün.
Abi ellerinde patlicak dimi? Rebic daha iyiymiş abi dimi?

5 yıldız.
görsel
Ney? Zaha'yı mı almışız?
Oha amk. Çalımı falan siktir edin onlar ergen işi de, bu oyuncuyu bu takıma getirmek büyük iş. Adamsın lan yönetim.
Anlık biz Beşiktaşlılar...

görsel
Gereksiz Bi transfer orayı yerlilerle kapatacaktık zaten.

Bize sağlam ortasaha oyuncusu lazımdı.

Gerçi onu da alırlar bu gazla

inşallah dursun yine bizi siktirmez finansal olarak.

Daha önce yaptığı gibi

Bir tek erden timur a güveniyoruz işler terse giderse ne bok yiyecek bakalım bunlar büyük paralar çünkü.