bugün

Kuşlar üzgün evet. Bu ıq ile bu zamana kadar nasıl gelebildiniz onu anlayamadığımız için baya üzgünüz.

8 yaşındaki oğlumun peluş oyuncağı kadar zekası ile espri kasıyor herif...
Uaçk kodunu paylaşın fenerliler izlesin yazıktır kaç aydır bekliyorlar sonuçta.
Geçen sezon arsenal, bu sezon psg’ nin istediği, galatasaray’ ı tercih eden hız makinesi. Rakip takımda sol bek olmak istemezdim lan.
Galatasaray alsın hayrını görsün şampiyonlar ligi için tercihini galatasaray dan yana kullandığı açık ama elemeleri geçemez şampiyonlar ligine gidemezlerse nur topu gibi mali kriz bekliyor. Tavuk kaza bakmış kıçını yırtmış hesabı iki yıldır yırtınıyor galatasaray bu yıl çok keyifli bir sezon bekliyor bizi.
Zaha ve icardi nin ücretlerinin büyük bölümü sponsorlar tarafından karşınalacak…yani kulüp kasasından hatırı sayılır meblağlar doğrudan ödenmeyecek bu adamlara…transferi yapanlar da maliyetleri düşünüp ona göre hesap yapmışlardır bu duruma göre.

Kanatlıların geleneksel “galatasaray seneye kesin iflas edecek” şenlikleri bittiyse şu sezon başlasa da işimize baksak biran önce…
tam adı dazet wilfried armel zaha olan, galatasaray'a transfer olmuş futbolcudur.

görsel
"Malum transferle ilgili biz görüştük, görüştük. Yıllık rakam 7,5, 8,5, 9’a kadar geldi. Sonra biz masadan kalktık. Rakip takım transfer yaptı. Açıkladıkları rakamlar %100 yanlış rakamlardır. Bunu size adım gibi söyleyebilirim."

- Ali Koç.
görsel

https://twitter.com/Sargo...6cPRckTYoRpuHtvw&s=19

Olum adam çok formsuz amk. Yaptığı hatalara icardi ve mertens bile gülmüş kulübede. Tefe koyarlar bunu böyle devam ederse. Toparlarsa çok iyi oyuncu, boklamaya gerek yok. Ama inşallah durumu böyledir ve ellerinde patlar. Amin.
bu arkadaşla ilgili kehanette bulunmak istiyorum.
devre arası takımdan ayrılır.
taKım başarılı olsa bile ayrılmak isteyecektir.
Transfer çalımı attık diye 7 gün 7 gece bayram ettiler, zahahahahaha diye güldüler, adam kronik sakat çıktı. 10 dakikalığına oyuna girdiği maçlarda da rezil oldu, mertens ve icardi bile güldü adama. Ts maçında da kadroda yok. Cidden zahahahahaymış.
Menerime nasıl soktuysa hâlâ anırıyorlar.
E transfer çalımı zaten. Adamın 20 dk da 100% performans verememes ve sakatlanması ile ne alakası var bunun. 2 ay uğraştı fener demek ki alsalar yarın onların kulübede olacaktı bunda bir sey yok, iyileşince oynar.
bonservissiz alınan adam.
devre arası arabistana gider en kötü.
görsel

Antep maçı kadrosuna da alınmamış. Yorgunmuş..
kronik olmaz lan inşallah. sakatlık geçmişi kötü.
görsel
dün oynadığı 15 dakika içinde bile yaptığı gol asistiyle takımımızı ipten alan yıldız oyuncumuz. tam form tuttuğunda çok iyi bir kanat oyuncusu olacaktır. maydanoz logolu takımın ezik yazarlarının kuyruk acısıyla yaptığı yorumları sikinize takmayınız. ayrıca oyuncumuza sakat deyip dalga geçerken götlerine giren cengiz ünder kazığının farkındalar mı bilmiyorum.
ayak bileklerini izlemenin zevk verdiği, teknik kapasitesi yüksek kanat oyuncusu. üstelik henüz hazır değil, bir de hazır olunca neler yapabileceğini düşünemiyorum. gerçekten de yerinde bir transfer olmuş. yönetimi tebrik ederim.
Çok kötü. iyi ki gelmemiş bize. Zahahaha diye gülüyorlardı, şimdi biz gülüyoruz. Ayakta duramıyor.

Edit: abberın yoruma bak ahahahahaha. Olum sen adam olmazsın.
iyi adam. Biraz daha form tutsun daha fazla faydalı olur takıma.
https://twitter.com/Fener...fS_Dr-4QEEfmLTJQ&s=19

Dünkü maç performansı ahahahaha. Aman salako yandım salako. "1" tane olumlu hareketi olmaz mı lan? Her girdiği maç böyle. Gsliler 2. Krasic vakası hayırlı olsun size. Zahahaha.
halı saha topçusu modunda takılan tip.
ivme kaydediyor sürekli. Ama daha iyi olması lazım. Bir de ortada daha yetenekli biri lazım bu adamın pasla beslemesi için. Ama oynadığı oyun 2 yarı skora etki edebilecek seviyede bugün.
Ne dedik bir üstte. işte Bu adam bunları yapsın diye alındı bu takıma.