bugün

entry'ler (483)

whatsapp

güncelleme olmadan sesli arama özelliği aktif olan uygulama, gecenin bir saatinde kendiliğinden geldi. bari biraz erken gelseydi de birilerini arasaydık. neyse yarın deneriz.

whatsapp

burda ki hayır sahibi sozluk idol kardeşim aramış olmasına rağmen hiç bir şey değişmedi arama özelliği falan geldiği yok az önce yeni güncelleme de almış olmama rağmen hala arama özelliğini kullanamıyorum * acaba telefon marka ve modeli ile ilgili bir sıkıntımı bir bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

whatsapp

aktife aktif hızlı aktif seri aktif.

time

hans zimmer ait olanı şuan beni duvardan duvara vurmaktadır. içimden bir şey çıkıp hadi kalk gidiyoruz demesi an meselesi.

ekşi sözlük

an itibariyle yamulmuştur.

fırında ekran kartı pişirmek

bozulmuş ekran kartını ısıtarak tamir etme işlemidir. bozulmuş ekran karının işlemcisinin üzerine ısı uygulayarak yapılır, yada alüminyum folyoya sarılıp fırında 200 derecede 10 dakika saklanarakda yapılabilir. risklidir çözüm kesin değildir. fakat gözden çıkarılmış ekran kartı için son çare olarak düşünülebilir.

burada bir adet başarıya ulaşmış deneme buyrun;

http://www.youtube.com/watch?v=S21FyKYSMck

akbank

gözünü öğrencinin ailesinden alacağı üç kuruş harçlığa dikmiş banka. havale kesim ücretini 5 liradan * 10 lira ya çıkararak aç gözlülükde aşmış bankadır.
zaten ne kadar aç oludğunu anlamak için atm lerinden işlem sonrası makbuz istemek yeterlidir.

boxerdan firar eden taşak

(bkz: hidrosel)

üniversite harçlarının kaldırılması

benim devlete olan harç borcumun da dahil olmasını beklediğim açıklama.

telefonunu hep sessiz ve titreşimde kullanan insan

cak cak - cak cak diye sürekli mesajlaşılması gerek biri varsa hayatında etrafındakileri rahatsız etmemek için doğru yöntem izlemiş insadır.

kankanın kuzenine aşık olmak

kankanın kardeşine vur*maktan daha kabul edilir bir durumdur.

bustyasian

(#14490413) entrysi ile beni akşam akşam koparmış yazarcık.

ölüm denince akla ilk gelenler

cennet mi cehennem mi sorusu?

beşiktaş

bu sezonda kafayı yedirecek olan takımımdır. bu sezon ligde hala istenilen farkı yaratamamıştır. eğer bu takım geçen hafta kayseri'yi yenseydi şampiyonluğun en ciddi adayıydı derdim ama rakiplerinin bu denli ağır yenilgi aldığı hafta * sen 3 puanı çıkaracak ruhu ortaya koyamıyorsan daha dakika 2 de kalende görüyorsan sen şampiyon takım değilsindir benim gözümde
özet: şuan izlediğim beşiktaş şampiyon olacak takım değildir.

bir erkeğin bir kıza söyleyebileceği en güzel söz

sensiz yapamam dır muhtemelen eline verdiğin bu mütiş kozu hiç unutmayacak ve bunu rahatlığıyla istediği gibi davranacaktır.

bütün geceyi film seyrederek geçirmek

kalabalık arkadaş grubuyla izlendiğinde, sonunda grubun yarısının uyuduğu gözlenmesi muhtemel eylem.

çam yağı

saça tatbik edildiğinde saç dökülmesine iyi geldiği rivayet edilen organik şeysi. aktarlarda bulunabilir.

(bkz: eksileyin beni diye bağırmak)

40 yaşında hiç öpüşmemiş kadın

hiç ön sevişme yapmamış direk olaya girmiş kadındır. *

kavga esnasında sevgilinin seni seviyorum demesi

sevgiliyse zaten bunu daha önce de defalarca sölemiş oldunu kabul ediyoruz oyüzden kavga esnasından komik bir durum olur söyleyen için.