bugün

entry'ler (254)

ölünce çok üzülünen dizi karakteri

Menekşe ile Halil'deki Halil karakteri.

kızların sevmediği erkek tipi

çok konuşan. hem çok hem boş konuşan. boş konuşan.

çağlayan adliyesinde üst aratmayan avukatlar

vehim olaydan sonra 4 sene fotokopiyle okul bitirip kendilerini dokunulmaz zanneden gerizekalı avukatlarında girişlerde güvenlik kontrolünden geçirilmesi gerektiği çok net anlaşıldı bence.

mehmet selim kiraz

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz... Allah sana rahmet etsin! Aileni ve çocuklarını himaye etsin. Son fotoğrafını çektirirken böyle bir sonla vefat edeceğini düşünmüş müydün hiç?
Başına silah dayalı fotoğrafını manşetten verip seni katleden alçakların reklamını yapan "Doğan Medyası" seninde yatacak yerin yok! Başına silah dayanan senin medyanın patronu olsaydı aynı kareyi okurunla, izleyicinle paylaşabilecek miydin? işte bu yüzden adam değilsin! Hürriyet, bizi hedef gösterdiler diye yaygara koparırsa hiç kulak asmayın. Atılan bu manşet tüm savcı ve resmi görevlileri alenen tehdit etmektir.
Berkin hakkında da yalan atan atana. Zavallı çocuğun şimdi de annesine Almanya DHKP-C sorumlusu babasına ise terörden yatmış diyorlar. ''Berkin Elvan ölmeseydi savcı da ölmezdi" gibi bazı deli saçması yaklaşımlar da var. Her davanın savcısı öldürülürse durum ne olur hiç düşündünüz mü? Silahla adliye basıp savcı vuran teröristlere "biz de sizi seviyoruz" yazanlar için savcılar umarım harekete geçer. Terör, belirli kişileri etkiliyor gibi görünse de aslında ''insanlığa karşı işlenmiş bir suçtur."
Paris'te karikatürcüler öldürülünce "Müslümanlar terörü 'ama'sız kınasın" diye bağıranların cümlelerinde 'ama'dan geçilmiyor. Bu hain saldırıyı onaylayan solcu varsa yalnız siyasi görüşünü değil, insanlığını da sorgulasın. Savcının katilleri sadece DHKP-C'li militanlar değildir. Aynı zamanda bu katillere çanak tutanlardır çok net.
Son olarak çıldırmadan önce okuduğum bir twiti sizlerle paylaşmak istiyorum: ''Mersin imam Hatip Lisesi mezunundan (Mehmet Selim Kiraz) Cumhuriyet Savcısı yapanda da kabahat var'' işte bu zihniyetin adı tam olarak GERiZEKALI. Öldürülen kişi meslek lisesi mezunu bir budist olsa ne fark edecekti? Ölümün dili, dini, rengi yok, öğrenin şunu artık.

beyoğlunda yaşanan garip olaylar

her türlü garip olay olabilir neticede burası beyoğlu kanks! güvenli cumartesi istiyorsan polenezköy'e taşınacaksın.

alttan alan sevgiliyle hah şöyle yola gel demek

Ya sen üniversitede geçemediğim ders misin? Neden alttan alayım seni? diye sormaktır.

vakıf üniversiteleri saçmalığı

3 katlı apartmandan bozma üniversitede okuyorsunuz utanmadan bir de bio'nuza yazıyorsunuz...

içine oturmak

kızı izmir'de üniversite kazanan konya'lı baba hüznünün üstünüze çökmesidir.

yazarların itiraf çılgınlığı

itiraf ediyorum: Sinirlenince obje kıracak maddi durumum yok.

uzun mesafe ilişkisi

Sen bu yakada oturuyorsun sevgilin karsida oturuyorsa o benim gozumde coktaan long distance relationshiptir. Zor zanaat kardes kolay gelsin.

ülke sorunlarından bihaber gençlik

Bakın bu ülkede olanlar aramızda kalsın lütfen. Kol kırılır yen içinde kalır. Yurtdışına gidince anlatmayın, çok iyi falan diyin.

ak troll

Başbakanımıza ve cumhurbaşkanımıza olan sevgimizi göstermek için bu gece 12'de intihar ediyoruz. Lütfen yayalım arkadaşlar.

mimarlara sorulan iç mi dış mı sorusu

bir mimara, bir de mihraka "iç mi dış mı" diye sorulmaz. aklınızda bulunsun.

merve adında bir arkadaşa sahip olmak

"Mimarların her şeyi de bu renk yemin ediyorum." diyerek oluklu mukavva renginde odamdan herhangi bir şeyi gösteren merve'yi buradan öpüyorum.

kamyon arkası sözler

Kesit yerini yazarım yoluma bakarım.

halaybaşı

acaba biz her brezilyalı futbolcuya sambacı, arjantinliye tangocu derken onlar da bizim futbolculara halay başı diyor mudur?

şantiye

Dün adam beton keserken baklava kesmekle kıyaslıyordu. Bugün şantiyede baklava partisi var. Tövbe.

mimar olmak

Şantiyede iki kız var biri benden yakışıklı, diğerinden ben daha güzelim. (ikisi de benim)

mimar olmak

usta yevmiyesi> amele yevmiyesi> maaşımın günlük karşılığıx 4

pazartesi sendromu

Pazartesi sendromu haftanın 7 günü çalışınca olmuyormuş. Tavsiye edilir.