bugün

entry'ler (1717)

bombalardan sonra hükümetin en yeni planı

kınamaktır. deli gibi kınamak.

sabır test ölçüm cihazı almak. "kimse sabrımızı test etmesin."

seher çağla demir

gerçekten ama gerçekten bazı üniversiteler bu kansızlara göz yumuyor. çok masum adamları okuldan uzaklaştırırken, bu ve bunun gibi kansızları okulda tutuyor.
eylemlerine destek veriyorlar. üniversitede pkk marşı çaldırıyorlar sesleri çıkmıyor da atatürk rozeti ile dolaşmana engel oluyor.
apo posterleri ile dolaşmak devrimcilik oluyorda, atatürk'ü savunmak faşistlik oluyor. bu kansızlar kadar buna destek veren o üniversite hocaları, rektörleri de suçlu. bunlar devrimi bölücülükle bir tutuyorlar.
"devlet doğuda katliam yapıyor." kafasında binlerce akademisyen var gördük. ders yerine bölücük işliyorlar derste.
akp nefretinden pkk sevicisi olup çıkmışlar.
acilen net bir operasyon şart acilen.

not:akp'li değilim.

yatakta bir insanın başına gelecek en kötü olay

yatağın kırılması.

üniversitede bir arkadaşımıza odasında baskın yapıp üzerine 4 kişi atladık. yatak dayanamadı tabi kırıldı.

o yatak kırılınca ben ve yataktaki 4 arkadaşım boşlukta süzülme heyacanını yaşadık resmen. acayip bir düşüş yerini bitmek bilmeyen kahkalara bıraktı.

atatürk ve diktatörlük

-saltanatın kaldırılması
-Cumhuriyetin ilanı
-kadınlara seçme ve seçilme hakkı verilmesi.

yeterlimi sayın gerizekalı. yemin ederim çok gerizekalısın.

en güzel bira

tuborg gold'dur.

bir adamın favori birası değilse içmeye yeni başlamıştır. su akar yolunu bulur.

hdp seçmeninin aşırı cahil olması

oğlum siz hdp seçmenini ne sandınız lan. gerçekten özgürlük mücadelesi veren insanlar olduğunu mu düşünüyorsunuz bu kitlenin.

Oğlum bu kitleye özgürlüğü tanımla desen iki kelime edemez lan. kadın hakları , insan hakları, hayvan hakları mı anlatacak sanıyorsunuz karşınıza çıkıp.

oğlum bunlar değil mi çocuk gelinle evlenenler. kadının kocası ölüyor diye nikahı amcasına düşer diyen. daha düne kadar ki bence hala yapılıyor töre cinayetleri işleyen. bunlar değil mi karısını döven. çocuklarını okutmayan. bir odada 8 kişi kalan.

Siz hala bu tabana barış elçisi elitist muamelesi mi yapacaksınız.

hdp seçmeninin aşırı cahil olması

hani akp seçmenine çomar deniliyor ya bence hdp seçmenine duble çomar denilmesi gereken bir gerçektir.

Duble çomar evet iyi bu.

edit: chp'liler bunu sevdi :))

serpme kahvaltı

dünyanın en gereksiz en israf işi. bir kere hafta sonu kahvaltı evde yapılır. insan pazar sabahı kalkıp dışarı kahvaltı yapmaya mı çıkılırmış hangi kültürde var bu arkadaş.

tamam akşam yemeğe çıkılabilir fakat dışarda fahiş fiyatlarla kahvaltı yapmak nedir ya.

insan gider bir kişi kahvaltıya 25-50 lira arasında para öder mi? Hem onlardan yiyebileceğin ne kadar. adamlar başkalarından kalan artıkları toplayıp sana iteliyor işte sende süper kahvaltı diyorsun a arkadaşım.

turgut vidinli

beşiktaş'ta bulunan bir balıkçı olan turgut vindil'li iddialara göre kitledikleri hesabı itiraz eden kadınlara darp etmiştir.

750 tl garsoniye ücreti mi olurmuş lan. amınakodum çomar esnafının gözü paraya doymuyor.

beyler hiç üzülmeyin dolar artıyor kriz artacak diye olan biz vatandaşlara olmayacak bu amınakodum gözü doymaz çomarlarına olacak.

ulan hangi resturant'a gidersen git hepsi iteleme peşinde müşteriyi keriz yerine koyma peşinde.

1 lira etmeyecek ürüne 5 lira diye kakalamaya çalışan şu amınakodum esnaflarından kurtulmak dileğiyle.

paranızı bu adamlara kaptırmayın. gerekirse harcamayın.<

haberlere düşmüştür.
http://www.hurriyet.com.t...dinli-muhurlendi-40064998

galatasaray taraftarı

iyi gün taraftarı olduğunu bir kez daha başakşehir maçında göstermiştir. 10 bin taraftara oynayarak konyaspor'un gölgesinde kalmıştır.

bu adamların takımları ne zaman şampiyonluktan kopsun harbi maçlarına kimse gitmiyor adamlar birden kendini imha ediveriyor lan.

türk eğitim sistemi

var olmayan sistemdir.
üretmeyen, düşünmeyen, sorgulamayan diplomalı cahiller yetiştiren bir sistemdir.
şimdiki var olan gençlik facebook, instagram'dan kaç beğeni alacağını hesaplayan eli ne iş tutan ne de eğitim-öğretimde iyi olan bir gençlik.
adam telefonu üretmiş senin cebine koymuş sen ıphone'num var diye sağda solda hava at mal herif. sende şu teknolojinin bir gramı var mı? hadi kendin bir şekilde hayatını geçirdin yarın çocuğuna nasıl bir ülke bırakacasın.

trabzonspor

acınacak hale gelmiştir. düşme potasının 2 üstündedir. altaki takımlar bir kaç hafta seriye bağlasa yakalayacaklar.

neymiş fenerbahçe düşmanlığı ile olmuyormuş o işler. kupamızı verin diye ağlayacağınıza top oynayın top.

beter olun su veren itfayenin hesabı. beter olun.

alevli günler

bugün trump avm'de izlediğim oyun. cem davran oyunculuğu ile gerçekten büyülüyor. oyunu sırtlamış. erkan can'ı yan rollerde. pek görmesekte etkili. güzel bir enerji vardı salonda.
güldük, beğendik. gidin efendim tiyatro iyidir.

selahattin demirtaş

Bunun gibi siyasetçiler yüzünden akp'nin oyu yüzde 55 de olur yüzde 75 de olur. bunlar akp'nin bence bilerek ekmeğine yağ süren taşeronlardan başka bir şey değil.

adam dolaylı yoldan diyarbakır'lılara sur'a yürüyün çağrısı yapıyor. bakın bir de diyarbakır'da havanın kararmaya yakın olduğu bir saatte saat 4 diyor özellikle. özellikle 4 olduğunu vurguluyor bu insan.

oraya senin gazınla giden bir çocuk ölünce sen ne hissedeceksin a pkk sevici diyeceğim ama siz bunu istiyorsunuz bir çocuk ölsün üzerinden pirim yapalım istiyorsunuz.

ortamlarda saz çalarak türkiye partisi herkesin partisi olacağız diyordun ne oldu 2 ay sabredebildin. gerçek yüzünü ne kadar kürt ırkçısı olduğunu gösterir oldun.

bunu seven kürt ırkçılarını anlarımda. solcuyum deyip bu adamı gram savunanın açık netim beynine vereyim.

zuhal topal la hanife hanım

20 yaşında meşhur olmak için programa katılmış. eğitim seviyesi ortaokul olan cahil kezbanın teki.
bu kadına bu kadar talibin çıkması rolün bir parçası olduğunu düşünüyorum. sağa sola edepsizce yetiştirdiği laflar gerçekten hayretler veriyor.

necdet aydoğdu

eşinin yanında hdp-pkk sevicileri tarafından ağzından salyarak akıtarak yine izleyerek eşinin yanında kahpece vurulan şehidimiz.
bu kahpelikleri unutma.

serap eser

şimdi bu 17 yaşımızdaki kızımızı yakan caniler ortamlarda barış yanlısı diye dolaşmaktadır.

bir gün gelip kınadınız mı lan orospu çocukları serap eser'in katillerini. bir gün kınadınız mı ?

2016 turizm krizi

2015 şubat ayında 8000 civarında rus turist gelirken

2016 şubat'ında bu rakam 55'dir.

hee istikrar al sana istikrar kazıkçı turizimci. yabancı turist gelmeyince her dakika televizyona reklam verip türkleri kerizleme peşindeler şimdi.

27 şubat 2016 fenerbahçe galatasaray maçı

ulan ne göksen'miş. gs'li ağlaklarının mağlubiyeti bir tane teknik faule bağladığı maç. fenerbahçe verdikçe veriyor efendim durduramıyoruz.

koray avcı karizması

hayatta en itici insan olmayı sağlayan karizmadır.