bugün

entry'ler (1887)

en iyi kadın parfümü

açık ara chanel chance'dir. hediye edilirse çok güzel kullanılır, lakin parfüme o para verilmez.

ici elma disi vodka

zamanında ne kdar saçma ne kadar ergen bi nick alabilirim diye düşünüp sonunda nick olarak bunu seçen insan evladı. şu sözlüğe o kadar entry girdim bi allah ın kulu da o ne biçim nick değiştir şunu demedi.

o değil de bu sözlük bi değişik olmuş.

ilk defa kızlık zarı diktireceklere tavsiyeler

50 erkeğin tavsiyesini almadan asla diktirme. bu işin profesyonelleri onlar neticede.

kıskanmayan erkek

umursamıyordur. en boktanı da budur bence. umursamamak bi insana verilecek en büyük ceza.

sözlük yazarlarının itirafları

giriş: rezil istanbul un rezil trafiği.

gelişme:20 dakikalık yolu 2 saatte gelip üzerine bi de ıslanmışım. aklımdaki tek şey masaya oturup en büyük boy fincanda çay içerek derin bi nefes almak.

sonuç: kapıdan girer girmez ele tutuşturulan telefon, oda da karga bokunu yemeden gelen geri zekalı misafir, masada bayatlamış çay.

bayat çayı içerek, telefondaki malı dinlermiş gibi yapıp, karşımda oturan elemana çalışıyor izlenimi verip, sözlüğe itiraf yazan ben.

kompozisyonum hep iyi olmuştur.

insanlarda kuyruk olsaydı olabilecekler

sözlükte kız kuyruklarıyla ilgili trilyon tane başlık açılırdı.

- kuyruğunu sincap gibi kestiren kız.
- bakkalın önünden geçerken kuyruğunu sallayan kız.
- kuyruğunu hep sağa yatıran kızın asıl amacı.
- kuyruklu kızların g-string giyemediği gerçeği. vs vs.

cumartesi günü çalışmak

10 da gelinen, 12 ye kadar kahve eşliğinde haber okunan, 12 ile 2 arası yemek yenilen, 2 ile 3 arası türk kahvesi içip fal bakılan, 3 ile 3 buçuk arası makyaj tazelenen 4 te eve gitmek üzere çıkılan haftanın 6. iş günü.

lanet cumartesi.

babanın garip huyları

bir uyandırma şekli olarak; evdeki bilumum elektronik aletleri çalıştırmak. açılabilecek bütün kapıları, pencereleri ve dolap kapaklarını açmak. sabahın 7'sinde makyaj malzemelerinin olduğu çekmecede uzatma kablosu aramak vs. bunun üzerine uyanınca -ben uyandırmadım kendin uyandın, sesimi bile çıkarmadım- demesi.

aşkı öğrendiğiniz filmler

(bkz: cedric) "8 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzel."

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

passenger - let her go.

uludağ sözlük kadın yazarlarının dudak capsleri

https://pbs.twimg.com/pro...es/2101488795/maymun5.jpg *

olmasaydı ne yapardık denilen icatlar

(bkz: excel) formüller tablolar falan masa başı çalışanlarının bir numaralı kurtarıcısı.

evlenmek istememek

evlilik kurumuna inanmamaktan kaynaklanabilir.

arkadaş çevresinde evlenen 10 çiftten 7'sinin ilk 3 sene içinde boşanma eşiğine geldiğini ve 5 sene içinde bu 7 çiftten 4'nün boşandığını gören insan evlatlarından evlilik hayali beklenmesi abes olur.

bak daha 3 hafta önce nikahları kıyılan ve düğüne 10 güncük kalan arkadaşlarım boşandı. bildiğin gerdeğe girmeden düğün olmadan 5 gün evli kalıp boşandılar. çok değişik kafalar bunlar.

sözlük yazarlarının itirafları

içimde çok şirin bir seri katil besliyorum.

ya yeminle bazı insanlar beynini aldırmış. bunun başka açıklaması olamaz. bir insan evladına bu kadar gerizekalı insan denk gelmez. gelmemeli. bi insan böyle zıvanadan çıkarılmamalı. işininde, seninde, seni o masaya oturtanında, o masanında, yapacağın işinde...

sözlük yazarlarının tespitleri

zaman geçtikçe düzelir mattosu uludağ için geçerli değilmiş.
11 ay oldu şuraya uğramayalı değişen ve artış gösteren tek şey troller olmuş.

makyaj

kırmızı ruj ve eyelinerin yakışanı var, yakışmayanı var, yapabileni var yapamayanı var. seksi olucam derken palyaço olanı var. makyaj teknik işidir yapamıyorsanız yardım alın.

sözlük yazarlarının sevdiği dizeler

Ne benden sana ruku, ne senden bana kiyam.
Bundan sonra; Selamun Aleykum, Aleykum Selam...

kadınların yaptığı en büyük hatalar

bazı zamanlar çok boş konuşmak.

bir de ayrıntıya takılıp, geneli mahvetme gibi naletli bir özelliğimiz var. işte bunlar hep gizli gen.

sözlük yazarlarının uzmanlık alanları

çok iyi çay içerim.

evlenilecek erkek

anneme göre; allahtan korkan, kulundan utanan'dır.

bana göre; kişilikli, karakterli olsun canımı yesin.