bugün

entry'ler (336)

allah ın müslüman olmayan kadınlara ganimet demesi

(bkz: allah allah)

izmir ekonomi üniversitesi

tek iyi yanı adının yaşar olmaması olan , öğrenci işleri dangalak , bölüm sekreterlerinin dangalak ve öğrencilerinin dalyarak olduğu , eğitim yuvası olmaktan uzak alanında tecrübesiz hocalarıyla sizi şaşırtacak kalitede bir okul . okulumuzun kampüsünde sigara içilmeyip aynı zamanda sigara içilmeye ayrılan 5 metre karelik iki alanda , okulun sigara içen 7 bin kişilik nüfusu çok rahat bir şekilde ihtiyacını giderebilmektedir . Genel sekreterin kalemi * haddini bilmeyerek sizi masanızdan alaraktan kenara çekerek sorgulayabilir . Okulumuzun en avantajlı yönlerinden biri ders seçimleridir öyle ki , sokak kanunları kapsamında ilk gelen alır sistemi işlemektedir . Almanız gereken dersleri alamazsınız hadi diyelim almak istediniz o zaman alanında uzman * Öğrenci işleri sizi tersleyerek bu dönem de alma rahat rahat oku diğer dönem bakarız haydi diyerek bu isteğinizi baltalar . Okulumuzun seneliği 26 bin tl olup tek bir shuttle servisi yoktur çünkü arabanızın olmaması gibi bir durum mümkün değildir ancak okulun otoparkı yoktur ortalama otopark fiyatları 5-9 tl arasında değişmektedir. Okulumuzun sınıfları maksimum 40 kişiliktir istisnai olarak 5 adet amfiden hallice sınıfı vardır. Benim canım okulum .
not: üç yıllık tecrübelerim sonucunda bu yazıyı kısa kesiyorum , benim canım okulum ile ilgili sormak istedikleriniz var ise mesaj kutuma çılgın atabilirsiniz.

izmirliler türkiye den gitsin kampanyası

ağlamayın sonra .
(bkz: dönüşünde gözüm yok benim aklım gidişinde)

dolar meselesi

(bkz: istikrar sürsün türkiye büyüsün)

hala kürtlere kardeşim diyen insan

islami ss subayı seçmeleri gibi başlık , entryler .
(bkz: ırkçılık insanlık suçudur)

çomarcılar mı yoksa çapulcular mı daha gerizekalı

(bkz: O bu değil de sen bir başkasın)

ulusal yas ilan edilince ne oluyor

Öncesinde bir sudi kralı ölmüş oluyor , bu sefer beni de şaşırttı .

şehit olmak

Cennetten arsa satmanın islami usüllere göre uydurulmuş olanıdır .

25 bin şehit verirsek kimse buna ses çıkarmasın

10 aralık 2016 istanbul beşiktaş patlaması

toplu taşımada yemek yiyen insan

Toplum içinde ortak kullanım alanında olduğunun farkına varamayan , kuvvetle muhtemel anadolu insanı.
ibnenin evladı orangutan gibi fıstık yiyor yarım saattir.
(bkz: dayıların fıstık sevgisi)
(bkz: delirttiniz lan beni)

jwmaster

Amerikan menşeili high-end kulaklık firması imiş. Enteresandir kendilerinin tr sitesinden baska bir sitesi yok . Meraktayim kulaklıklar güzel görünüyor ama çok tokatspor gibi . Bilgisi olan yazarlar mesaj kutumu şenlendirirse sevinirim .

fişi kaybolan ürünü değiştirme yöntemleri

(bkz: kizlarsoruyor com)

ekşi sözlük ten çıkıp uludağ sözlük e girmek

o güzel atlar o güzel insanlara binip gittiler .

gecenin sorusu

on birinci nesil yazarlar sözlüğe akp torpiliyle mi alındı sevgili zall ?*

sözlük yazarlarının en nefret ettiği şey

sözlük yazarları .

saçma başlık görünce oytunun açtığını anlamak

bir yarrak başı gibi uzanıp uludağ sözlükten ,
bu dalyarak bizim ...
(bkz: çok afedersiniz)

mutluluk veren küçük şeyler

türk erkeği .

tek 1 öğrenci için tren hattı açık olan ülke

(bkz: allahuekber)