bugün

Çok güzel özellikleri olan mesajlaşma ve iletişim aplikasyonu. Dileyenler öğrenebilirler o özellikleri; lakin whatsapp'ten çok daha harika bir program olduğu konusunda kullanan herkes hemfikir. Ha bu wechat türkiye'dr yaygınlaştığında karı kız kaldırmak için kaslı fotoğraflar, yaraklı fotoğraflar koyanların ardı kesilmez, kızlar gene bulunamazlar. Yazık olur Türkiye'de. Aha da yazdım.
pek bi numarasi yok türkiyeden karilara yaziyom cevap bile dönmüyo kevaseler ne bok yemeye kurdularsa telefonlarina. Acep bununla biri ücretsiz aranabiliyor mu ben oni cözemedim.
henüz ülkemizde yaygınlaşmamış shake özelliği olan sevimli bir uygulamadır.
abaza ortamı yemin ediyorum. bugün başladım, aynı günün akşam şu an telefonuma gelen mesajları görseniz ağzınız açık kalır, 4 basamaklı sayılara da ulaştı mesaj sayısı. bir daha girmem herhalde, şaka gibi bir şey resmen.
endonezyanın yarısını tanımama neden olan uygulama. gece sallayınca genelde endonezya geliyor ve orda saat sabah 6 falan oluyor. adamlar ne kadar bağımlı olmuşlar siz düşünün.
etrafa bakmak çok zararlı zira wechatte tanıdıklarla karşılaşmak pek hoş olmuyor. bir de sallayıp tanıdığınız biriyle karşılaşmak var ki o çok daha ayrı bir durum.
filipinlilerden uzak durun.çok pis kafa açıyorlar.bir insan hiç mi susmaz.
bolca güney doğu asyalının bulunduğu uygulama. kaç kez salladım ama bi tane çekik olmayan bulamadım.
son çıkan reklamında da messioynuyor. https://www.youtube.com/watch?v=CpyL9JveyhQ
Anda sangat seksi dan cantik. birkac günde endonezya dilini cözüp catir catir konusabilecek seviyeye getirten progr*amcik.
simdi hep beraber google translator u aciyoruz.*
Sallarken aynı zamanda kas yaptıran uygulama.
gönderdiğim mesajlara cevapların gelmediği uygulama.**
not:bu konuda bilgili arkadaşlar mesaj kutumu renklendirebilirler.
messi reyizin de reklamlarında oynadığı whatsapp a rakip olabilmek amacı kuran bir nevi yeni nesil sohbet programıdır.
salla fonksiyonu ile dikkat çeken uygulama.
bunlar hep mirc.
ücretsiz bir mobile uygulama. skype ın papucunu dama atabilir, ama ülkemiz erkekleri bunun da bokunu çıkartacaktır omegle ve chatroulette olduğu gibi.
her sallayışta yakınımda nedense sadece çekik gözlülerin denk geldiği uygulama.

asyalılardan başka kimse sallamıyor galiba.*
şişli de etraftakilere göz atınca pek hayırlı sonuçlar çıkarmayan programdır. esrar satıcısı tiplerden tut türk filmlerindeki kötü kadınlara kadar herkes online.
bir ara da messageme vardı. sonu muhtemelen onun gibi olacak ama tabi ki messageme'den çok daha iyi bir uygulama. şimdilik kullanan olmadığı için tam deneyimleniyor maalesef.
http://www.youtube.com/watch?v=CpyL9JveyhQ Reklamlarında Messi oynatmış olan uygulama
reklamında messinin oynadığı, viber ve tango karışımı yeni bir konuşma programı.
Reklamini izleyip messi'nin mal oldugunu düşündüğüm uygulama.
sallaya sallaya sadece asyadan eslesme yakalayabiliyorum.boyle uygulamami olur.ayrica cok bot var.
kullanıcılarının %80 den daha büyük bi kısmının erkek olduğu uygulama.
bu tarihte en azından öyle.
erkek dolu program. etrafa bak bölümüne girdim, programı bilmediğim için. sabah bir baktım 56 tane mesaj gelmiş. o andan beridir, etrafa falan bakmıyorum. yuva yıkar alimallah. *
xperia sola'da bir türlü çalıştıramayak kafayı yememe sebep olmuş uygulama.

not: teknoloji özürlü de değilim.
rezil uygulama, prim vermeyin şöyle uygulamalara arkadaşım. Bir bok bulduğu yok.