bugün

fenerbahce futbol takımı genel menejeri.
colin kazım richards ile havaalanında yanyana dururken feci şekilde jose mourinho' ya benzettiğim, fenerbahçe' nin genel menajeri.
görsel
adı basında pek geçmeyen fakat başarılarda büyük bir payı bulunan menajerdir.
kayserispor un yeni stadı kadir has stadının zemini hakkında atıp tutan fenerbahçe yöneticisi. neyse ki maçı kazandılar da sahaya bok atmalarını dinlemekten kurtulduk.
ya kör ya da artniyetli insanların saha zemininin kötülüğünü görmeyerek eleştirdiği menajer.
takıma aykut kocamanın gelmesiyle genel menajerlik görevinden ayrılarak biz taraftarları üzmüş, ancak klüp içinde daha etkin pozisyonlara geleceğini öğrenince ardından sevindirmiştir.
fenerbahçe spor kulübünün futbol şubesinde oyunculardan sorumlu idari menajer(di).
oyuncularla kurduğu bağla -taraflı, tarafsız- örnek alınması gereken bir profesyonel.
taraftar gruplarının düzenlediği organizasyonlara katılarak, sürekli onların içinde olup, dertlerini dinleyen fenerbahçe furbol takımı idari menajeri.* efendi kişiliğiyle de herkes tarafından beğeni kazanmıştır, kendisine açılan pankartlar ve sevgi gösterileri boşa değildir.*
takımdan gitmesiyle aziz yıldırımdan nefret etme sebebidir.
orduspor'un sportif direktörü olmuş kendileri.
Volkan Ballı: "Aziz Yıldırım bana birşey yapamaz. O kadar şey biliyorum ki, konuşursam sokağa çıkamaz!"

"Sanılanın aksine ben kendim ayrıldım. Bugünleri gördüm ve gittim. Eğer kulüpte kalsaydım, ben de yargılanırdım."
ne kadar doğrudur bilinmez ama şu sözleri söylemiş kişidir;

--spoiler--

"AZiZ YILDIRIM HASTALIKLI RUH"

"Aziz Yıldırım hastalıklı ruh! Kesinlikle normal değil. Narsist biri. Açın sözlüğü bu kelimenin karşısında yazan açıklamaların hepsini onda bulabilirsiniz. Şeker hastalığı bahane, o iyi bir insan değil. Eleştiriye tahammül edemiyor. Herkese saldırıyor. Hakkında olumsuz konuşanları F.Bahçe düşmanı ilan ederek hedef gösteriyor. Yahu herkes mi kötü? Herkes mi düşman? O kadar insanla çalıştı, ayrılanların hepsini muhalif ilan etti. Şimdi beni de muhalefetin sesi olarak göstermeye çalışıyor. Ama ben muhalif değilim. Taraftar beni biliyor. Ona inanmazlar..."

"KONUŞURSAM SOKAĞA ÇIKAMAZ"

"Aziz Yıldırım'la 7 sene çalıştım. Tanışıklığımızın mazisi ise 15 yılı bulur. Benim hakkımda bir sürü olumsuz şey söylüyor. Sarhoş olduğum iddia ediliyor. Bunların hiçbirisi doğru değil. Hem madem ben söyledikleri gibi kötü bir insandım. O zaman neden benimle 7 sene birlikte çalıştı? Şunun da çok iyi bilinmesini istiyorum. Kimse beni görevden almadı. Sanılanın aksine ben kendim ayrıldım. Bugünleri gördüm ve gittim. Eğer kulüpte kalsaydım, ben de yargılanırdım. Hapiste olurdum. insanları karalamak kolay, önemli olan haklarını teslim etmek. Mesela Alex bunu çok güzel yaptı. Heykel açılışında Hakan Bilal Kutlualp'i onore etmesi çok güzel bir örnektir."

"Bugüne kadar hep sustum, bundan sonra da konuşmayı düşünmüyorum. Ama bilinsin ki, kimseden korkum yok. Aziz Yıldırım bana bir şey yapamaz, bana saldıramaz. O kadar çok şey biliyorum ki, eğer konuşursam sokağa bile çıkamaz. Beni kötü gösterme çabaları da bir işe yaramaz, taraftarlar Volkan Ballı'yı tanıyor, nasıl bir F.Bahçeli olduğumu onlar çok iyi biliyor. Kimseyi benim muhalif, düşman olduğuma inandıramaz. 3 Temmuz'da oluşturulan bir ortam var. Başkanın etrafında müthiş bir kenetlenme vardı ama o da yavaş yavaş eriyor. Çünkü insanlar gerçekleri görmeye başladı.

--spoiler--

şimdi beni düşündüren bir şeyler var; madem bu adam bu kadar büyük fenerli ve fenerin bugünleri görmesinde en büyük katkıyı sağlamış kişilerden biri, nasıl oluyor da bir camianın gelmiş geçmiş en büyük lideri kabul edilen bu adamı karalıyor? iki seçenek var ya aziz yıldırım bahsedildiği gibi narsist ve kötü bir adam ya da yoluna taş koymak, artık bu hegomonyaya son vermek isteyenler var. vallahi ben ikisiyle de ilgilenmiyorum. kimin problemiyse onun beyni yorulsun. benimki entry olsun boşluk dolsun.
aziz yıldırım adlı narsist bir canavar hakkında bugüne kadarki en doğru tespitleri yapmış fenerbahçe aşığı gönüllüsü normal bir insan. Cemaatçi de değil ey azizsporlu fosil ulusalcı militanlar. Volkan ballı izmirlidir,rakı da içer, ve bildiğim kadarıyla atatürkçüdür de. Yeterli mi sizin örümcek bağlamış beyinlerinizin onun ne dediğini dinleyip okumanız için. Hepiniz mankurtsunuz dinleseniz de o beton kafanız bi b.k almaz.
yuvaya geri dönmüştür.

https://www.posta.com.tr/...e&utm_campaign=gundem
Sana güvenimiz tam bizim derdimiz comolli ile.

Comolli def olup gidecek.
görsel