bugün

12 mart 2009 hamburger sv galatasaray maci'nda bir hamburg forması giymediği kalmış hakemdir. an itibariyle kendisi hakkında gerekli tanım tarafımca wikipedia'da yapılmıştır.

http://en.wikipedia.org/wiki/viktor_Kassai

edit: wikiye isim soyisim baş harfleri büyük şekilde yazın.

edit2: sildiler bile ipneler.
12 mart 2009 hamburger sv galatasaray maci'nı yöneten macar hakem.

53. dakikada emre aşık'ı haksız yere oyundan atarken, 90+1. dakikada ise ümit karan'ın buz gibi golünü vermemiştir.
en fantastik küfürlerin bile tanımlayamayacağı hakem*.
12 mart 2009 hamburger sv galatasaray maçında, hamburg yanlı kararlarıyla cinlerimizi evereste tırmandırmış hakem bozması kişi.
küfür sevendir.
12 mart 2009 hamburger sv galatasaray maci sırasında annesinin mesleğiyle ilgili türlü iddialar ortaya atılmış hakemdir.*
12 mart 2009 hamburger sv galatasaray maci sirasinda babalarinin sayisi ilgili turlu iddialar ortaya atilmis hakemdir.
hamrbuger sv'li milli oyuncu.
gol atan jansen'in ilk olarak gol sevincini paylaştığı, hamburglu oyuncu.
(bkz: bir gol sevinci olarak hakemle tokalaşmak)
3,5 milyon meksika pezosuna hsv'ye transfer olan macar yıldız. hamburg sv formasıyla yaptığı ilk açıklamada çocukluğundan beri hamburger taraftarı olduğunu söyledi, akabinde düzenlenen basın toplantısında mikrofonlarımıza "büyük bir takıma geldim, elimden geleni yapacağım" şeklinde konuştu. kassai imza töreninden sonra tesisleri dolaştı.

tanım : yere yatırıp masaj yapılası bir şey(!). hakem olduğuna dair dedikodular var ama bence asparagas bunlar, adını kirletmek için ortaya atılmış resmen.
selçuk dereli'nin macaristan şubesi.
''seni hamburga getiren otobusun a.koyum'' demekten sesimin kısılmasına sebep olan macar salamı.
insana yeni küfürler icad ettirebilen eşsiz macar hakem.
hamburg ve fenerbahçeli bir çok bünyenin şükranlarını sunduğu hakem. hangi fenerli ezeli rakiplerinin kendi sahasında final oynamasını isterki.

sabaha kadar eksile banane ben eskişehirspor luyum.
12 mart 2009 hamburger sv galatasaray maçıında, 19 mart 2009 galatasaray hamburger sv maci daha heyecanlı geçsin diye bütün takdir haklarını (buna nizami bir golü vermemek de dahil)ev sahibi lehine kullanmış elinde düdük olan kişi.
bilgisayarın başından kalkınca, durdurulamaz bir küfür etme isteğiyle galatasaraylı'yı pc başına yeniden zamklayan hamburglu hem hakem hem oyuncu. en önemli özelliği vücudunun hiçbir uzvunu kullanmadan gol çıkarması ve vücut kartlarıyla adam eksiltmek.
budur: http://img15.imageshack.u...15/3018/kassaiscandal.jpg
12 mart 2009 itibariyle sağlam küfür yemiş hakemdir. bugünü bir yere not etse iyi olur.
hamburg'un 12. oyuncu olarak sahaya sürdüğü eleman.
(bkz: kural hatası)
o kadar yazıp çizmemize rağmen, bir tane spor sitesinde bile haber edilmemiş hareketi* yapan hakem. ya da bana denk gelmedi, bilmiyorum.
bunun ataları bugünkü slovakya'nın kosice kentinden göçmüş macar hakem. çünkü soyadı macarca "kosice'li" anlamına gelir. neden mi ? kosice * macaristan'a bağlıyken kassa adını taşıyordu.
28 mayıs 2011 manchester united fc barcelona maçı'nı yönetecek hakem.
2011 yılının en iyi hakemi seçilmiştir.
büyük eyyamcı.
güncel Önemli Başlıklar