Uzun ve genelde kıvrık olan kirpik çeşidi.

(bkz: türkan şoray kirpiği)
rimelle birlikte takma kirpik gibi durur.
doğuştan sahip olmanız halinde şarkılara dahi konu olabilecek göz kapağınızın üzerindeki kıllardır.
bazen bir kadına aşık olmak için tek başına yeterli bir sebeptir.
sahip olduğum kirpik çeşididir. rimel sürmeden bile kaşlarınıza değebilir. * çocukken kirpiklerini yolarım senin diyenlerden de deli gibi kaçma sebebidir.
rimel de sürüyorsanız gözlük kullanamaz hale gelirsiniz. zira kullansanız bile anneanneniz gibi gözlüğü burnunuzun üstünde tutmak zorunda kalıyorsunuz.
sahip olduğum kirpik çeşidi olmakla birlikte bizim ailede ortak olduğunu düşünüyorum. Küçükken babamin kirpiklerine çok ,zenirdim uzun diye. Büyüdüğümde benimkinin de öyle olduğunu anladim. Normalde zaten kaşlarıma değen kirpikler, azıcık bir rimel katkısıyla gözlük takamaz hale getiriyor. Güneş gözlüğü taktığınızda adeta bir silecek etkisi yaratıyor. Amma velakin kirpik kirpiktir efendim.hepimizinkinin görevi gözü korumak.
Bunlar trip atabilir.
RiMEL SÜRDÜĞÜNÜ UNUTUP GÖZÜNÜ KAŞIDIĞIN AN FELAKETTiR.
Gözün örtüsüdur.
Esmer kadınlards büyü gibi muhteşem durur. Bütün esmerlerde değil tabi.
şahsımın sahip olduğu kirpikler.
rimelle daha bi uzar.
masallah.
bir esmere yakıştığı kadar bir beyaz tenliyede yakışır.
rimel sürüldüğü zaman kaşlara değen ve takma zannedilen kirpiktir.
sahip olan biri olarak söylüyorum çok güzel.
iri gözlülere çok yakışan kirpik çeşidi bir erkek olarak şahsen çok yakıştırıyorum.
Gözlüklü iseniz zaman zaman zorluk çıkartan güzel hededir.
Bi de kivriksa tadindan yenmez. Ama ok gibi dumduzse onu kivirmaya ugrasmakla gecer omrunuz oyle de meret bi sey.
Erkeğe de oldukça yakışan kirpik uzunluğudur. Kendimden biliyorum güzel duruyor.
bazen sinir bozucu.
herkesin takma mı diye sorduğu, hatta abartıp gözlerini kırptıgında serinlik geliyor dediği ve benim de sahip olduğum kirpik.
Gözlük takmaya engel olan, sahip olduğum ama yakıştıramadığım kirpiktir.
Çevredekilerin "kirpiklerinin kırıklarını alalım" sözlerine maruz bırakır.
Bir erkek olarak kızların imrenerek ve sizi fazlasıyla rahatsız edici bakışlarına maruz kaldığım kirpik şeklidir.
eveet sözlükçene sahip olunan kirpik.

eh tabi bende.
aşık olmaya sebeptir.

kirpiğin kaşına değdiği zaman...

http://www.youtube.com/watch?v=JYCPjcGeLx0
Ne kadar sevilir bir adamin kirpik uclari? Cok sevdim; kahretsin, cok optum...
Sozlerini akla getirendir, eski sevgiliyi ozletendir.