bugün

entry'ler (157)

boktan giden hayatı düzene sokacak ilk şey

Bir uzman yardımı almaktır. Belki boktan gitmeyip kişiye böyle bir his veriyor olabilir.

yaprak sarma

Zeytinyağlısını daha ocaktan iner inmez yediğim yemektir.

keşke ben de orada olsaydım denilen tarihi olaylar

görsel

keşke ben de orada olsaydım denilen tarihi olaylar

Yenen tarafta olduğum herhangi onurlu bir savaştır. Savaşların kazanan tarafı olmaz diyorlar, az kaybeden tarafta olsam yeter.

çoğu zaman tahmin ettiği gerçekleşen insan

Enerjisi yüksek insandır. Neye gerçekten inanırsan o olur. Neticede Normal insandır.

yazarların aşk yaşadığı gıda ürünleri

Limon, tuz ve pul biberin aynı anda bolca kullanılabildiği tüm yemeklerdir. Yeterince bol kullanılırsa ne yenirse yensin aynı tadı verir.

zencefil

Tıpkı limon gibi hem tatlılara hem tuzlulara yakışan bir tadı olan baharattır. Çay olarak tüketiliyorsa azı karar çoğu içilmeyecek kadar acıdır. Soğuk algınlığına iyi gelir.

saçlarını sımsıkı toplayan kadın

Kız çocuğu olduğum dönemlerde annemin zorlamasıyla dahil olduğum grup. O çocuk yaşımda migrenim var sanıyordum, saçlarım toplanıyormuş.

saçlarını sımsıkı toplayan kadın

Kız çocuğu olduğum dönemlerde annemin zorlamasıyla dahil olduğum grup. O çocuk yaşımda migrenim var sanıyordum, saçlarım toplanıyormuş.

en sevilen anons sesleri

Metroda gelen osmanbey durağı haberi.

güzel gülen erkek

Çoğunlukla dişleri yamuk olan erkektir.

Edit: yav eksileyip durmayın beni manyaklar. Kendimi övmüyorum orda bir kadın olarak düşüncemi söyledim hepsi bu.

ateist olma modası

Öğrencilere yüksek dozda verilen din eğitiminden kaynaklandığını düşündüğüm bir olaydır. Ters tepiyor olabilir, öğrendikçe isteyerek çıkıyor olabilirler. Bunlar hep mümkün.

e okul

Sözlük yaş ortalamasının ne kadar düştüğünün kanıtıdır.

martı jonathan livingston

Her martı gördüğümde aklıma gelir. Bana martıları sevdirendir.

düzenli bir hayat yaşamak

Şükrü Erbaş'ın "Yaşamı düz bir çizgide tutmak tükenmektir. Yaşamak zorunda olduğumuz şunca yılı
aykırı uçlar arasında gezdirip geçirmedikçe, alışkanlıkların
sınırlarını aşmadıkça zaman zaman, yaşamak nasıl yenilik
olur tükenmek değil de?"Dediğidir.

kuranın türkçe mealini ücretsiz dağıtmak

Almasını istedikleriniz almayacaklardır.

gecenin şiiri

Şelaleye düşmüştür zeytinin dalı.
Celaliyim, celalisin, celali...

yazarların hayallerindeki ev

Başlığı gördüğüm an güney cephesi olsun dediğimdir. Hayallerim de bile fakirim evet. Mevsim kış, doğalgaz pahalı..

yazarların hayallerindeki ev

Başlığı gördüğüm an güney cephesi olsun dediğimdir. Hayallerim de bile fakirim evet. Mevsim kış, doğalgaz pahalı..

sarımsaklı yoğurdun en çok yakıştığı yiyecek

Mantı ve kereviz salatasıdır.