bugün

entry'ler (708)

samsung galaxy s3

samsung galaxy s2 den pek de fazla farkı bulunmayan android cinsi telefondur.ekstradan 500 tl vermeye gerek yok,gidin galaxy s2 alın,hem daha ekonomik hem görünüş olarak daha kibar.

otobüste hava atmak için açılacak kitaplar

adolf hitler-kavgam.etkileyici olacağından eminim.

türklere özgü davranışlar

bakkalda alışveriş sonrasında bakkal amcanın para üstü yerine falım sakız vermesi.

her canlının bir gün ölecek olması

düşünmesi bile insanı bunalıma sürüklemeye yetecek olan bir konudur.

elmanın içinden çıkan kurda kıyamayıp salıvermek

gerçek bir hayvanseverin yapacağı davranıştır.zavallı kurdun tek suçu senin elmandan çıkması.

çikolata

aşktır,aynı zamanda mesleğimdir.bende mesleğime aşığım.

akupunktur

latince kökenli olup, acus;iğne,punktura:batırma-delme anlamına gelmektedir.yani noktaya iğne batırma anlamındadır.zayıflama ve sigarayı bırakma tedavileri başta olmak üzere,bir çok rahatsızlığa iyi geldiği savunulmaktadır.

süt ürünleri fakültesi

su ürünlerinde okuyanların,beterin beteri var haline şükret dostum diye birbirlerini teselli ettikleri bölümdür sanırsam..ne olacak ki bu fakülteyi bitiren?mandıracı mı?

eskiden şişman kadınların değerli olması

bir dirhem et bin ayıp örter felsefesi yaygındı sanırım o zamanlarda.

yarrak babam afedersin

oldukça komik ve yaratıcı bulduğum bir başlık,evet abbas efendi den ergün bey e bu söz kalıbını yıllarca söylemesini bekledik sahiden..

sözlükteki abazanlar

ayrıca bu abazaların çoğu liseli ergenlerden ibarettir.(aslında onlar abaza değil sadece hormonları çok çalışıyor)

bir erkeğin ilk kadını olmak

bir kadının ilk erkeği olmak çok özel bir duygudur,o erkek ilktir ve özeldir. ancak bir erkeğin ilk kadını olmak için aynı şeyi söyleyemiycem..ilk yattığı kadını unutamayan ve değer veren kaç erkek vardır ki allahaşkına..

uyumak için havanın aydınlanmasını beklemek

özellikle evde yanlız kalındığı geceler yaşanan fena bir triptir.uykusuzluktan gözünün feri gitmiştir,ancak göt korkusundan uyuyamaz insan.ne zaman gözler yumulsa ya komşunun evinden bir tıkırtı duyulur,ya da allahın belası buzdolabı ani bir ses çıkarır.evdeki tüm ışıklar yakılır ve öylece havanın aydınlanması beklenir uyumak için..

türk filmlerindeki saçma olaylar

pavyondaki kavga sahnelerinde onlarca şişenin kafalarda kırılması ancak bir damla bile kan akmaması,yeşilçam filmlerinde başrolü oynayan aktristin gece ful makyajla yatıp sabah aynen yattığı makyajla uyanması.ben o makyajla gece yatağa girsem sabah uyandığımda suratım maymun götü gibi birşey olurdu heralde.

tokalaşmayıp yanak yanağa öpüşen erkekler

en sinir bozucu erkek türlerinden örneklerdir.iki erkeğin arkadaşlık dereceleri her ne olursa olsun birbirlerini gördüklerinde ellerini uzatıp tokalaşmak yerine şap şup öpüşmeleri hem enteresan hemde akıllarda soru işareti bırakacak bir görüntü oluştur.oluşturmaz demeyin,oluşturuyor.

klavyede kullanılmamış tuş olmak

bakire kız gibilerdir.el değmemiş :D

erkeğin pipetle içecek içmesi

dış görünüş itibariyle oldukça itici bulduğum bir görüntüdür.erkek arkadaşlarımız lütfen o pipetleri ağzınıza almayın yakışmıyor.

hazır çorba poşetini atıp okumak için geri almak

hazır çorbanın poşedini çöpe atıp,sonrasında 'kaç bardak su koyuyorduk ya'diyerek poşedi çöpten geri çıkarma eylemidir.ama eminim ki bunu birtek ben yapmıyorum..

kefiri ayran sanıp satın almak

kefir'i bir ayran markası sanan,dürümcüden aldığı dürümlerin yanında elinde ayran diye bir kutu kefirle gelebilecek insan namzetidir.ayrıca kendisi arkadaşım olur.

küçükken kardeşine üvey olduğunu söyleyip ağlatmak

hemen her kardeşin küçük yaşlarda yaşadığı bir dialogdur,büyük kardeş küçük kardeşine üvey olduğunu,onu aslında bir caminin avlusunda bulduklarını söyleyip zavallı veledi günlerce ağlatır,büyük kardeş ise bu durum karşısında zevkten dört köşedir.