bugün

Uykusuzluk çoğu insan için ışıktır, ışıkları kapatın elinizdeki telefonu dahi melatonin seviyeniz yükselir ve uyumak zorunda kalırsınız hiçbiriniz inso değilsiniz korkmayın sadece daha karanlık lazım.
Sen mi büyüksün ben mi diyerek yenmeye karar verdiğim sorun.
Tüm gün çektiğim durum. Ama suç bende inatla uyumuyorum.
direnerek sonunda uykusuzluk galip çıkacaktır. çözüm melatonin.
uzun süreli ise bedava kafayı bulabilirsiniz.
Gelecek kaygısınin yan etkisidir.
insanın hayattan zevk almasını engelleyen durumdur.

Herşeyden sıkılıyorum amk, herşeyden nefret ediyorum lan uykusuzken.
Uyuyamamaktan olanı değil de uyuduğun halde gece boyu gördüğün rüyalar sebebiyle hiç uyumamış gibi uyanmak ve bunun verdiği uykusuzluk çok acınası be kardeşim.
hic yasamadıgım
4-5 saatlik uykuyla 2 gün idare edebilirim.
Ketya 100mg ile üstesinden gelebildiğim gerekirse dozu 200mg yapıp üstesinden geldiğim sorun.
son zamanlar peşimi bırakmayan illet. dün uyumadan sabah kadar buradaydım. bilen bilir. uyuyamıyorum. bu tabii biraz kötü bir şey gibi.
(bkz: insomnia)
Hem hasta hem uzun süredir deli gibi uykusuzum.
Vücut isyan ediyor...Allah yardımcımız olsun.
son zamanlarımın laneti. bugün de gelmedi. ben geberik.
dün geceden sonra bu gece de olunca şüphelendiğim şey.yarın da olursa hastanenin yolunu tutmalı.hayır kafada bi ambalelik durumu da yok ama.papatya içmedim ondan mı acaba?yatarken burnum tıkalıydı.grip ilacı attım.belki de o yaptı.dün geceki sabahlamadan sonra bu gece 10da yattık 3te ayaklandık.en iyisi gidip biraz yoğurt kaşıklayayım.babam öyle yapıyordu.
Gitmeyen prangam.. ağlayabilsem, oturup ağlarım buna.

Aylardır en fazla 4 5 saat yarım yamalak uykuylayım. Düşünmek insanı öldürüyor sadece. Dusunmeyin ve uyuyun. Sonra sozlükte böyle saçmalıyorsunuz.
UYKUSUz dergilerimi koyduğum küçük mobilya hehehe.
üyesi olduğum bir loca.
görsel
Uykusuz olsam da uyuyamasam keşke.. ızdırabını siktiğimin iş yerinden Yeni çıktım .
tüm zeki insanların olduğu gibi benimde lanetimdir uykusuzluk.
bizim ergenler gece üçe beşe kadar oturup ertesi gün akşama kadar osura osura yatmayı uykusuzluk sanıyor. o öyle bir şey değil gençler.
Günün verimsiz geçmesine neden olan durum.
Gunduz=bi daha akşam geç yatmicam
Gece=(yine uyumadı)

Bunun bir de nasıl olsa sabah oldu baari uyumiyim versiyonu vardır vize final veya önemli günlerde yapılır.
uyumadan geçen 40 saatin sonrasında 7:30 saat uyumama rağmen hala yorgun ve uykusuzluk çeken benim şuan ki halim.
Benim bünyemde gevezeliğe yol açıyor gün boyu iki bira atmış gibi geziyorum.