bugün

entry'ler (901)

makarnayı bir üst noktaya taşıyan küçük detaylar

Haşlamadan önce suyuna iyice tuz atıp kaynama derecesini yükseltmek hemen ardından tencereye koyduğunda maks 3.5 dakika içeride tutmak daha sonra yaptığın sos ile vog veya benzeri bir tavada çevirmek, öğrenciler salça ketçap ve küp şeker kullanarak yaptığınız sosla bu az haşlama tekniğiyle yapılan makarnayı buluşturun tavada döndürürken hafif sulu almaya özen gösterin ve tamamdır!

fenerbahçe

gereksiz oyuncularının tümünden kurtulup 11 as 6-7 yedekle yoluna devam etmesi gereken klübün içinde bulunduğu borç batağından kaliteli oyuncu satışlarının ardından yerlerine 3-4 tane meybuz degil de bi tane bakın magnum demiyorum cornet alması gereken saçma sapan oyunculara saçma sapan bonservis ücretleri ve maaşlar vermektense daha sonuç odaklı hareket etmesi gereken futbol kulübü bu sene şampiyonluk bile başarı sayılmaz benim adıma lig kupa ve avrupada minimum çeyrek final yapmamız gerek.

yazarların en çok para gömdüğü zevki

Yemek yemek.

sivas denince akla gelenler

Etli ekmek.

istanbul denince akla gelen ilk ilçe

istanbulu pek bilmem gittiğim de sayılıdır hatta az sonra söyleyeceğim yere hic gitmedim (bkz: esenler)

kadınla erkek arkadaş olabilir mi

Olur altı yıldır oluyor en azından siz kaç senelik soruyorsunuz?

en ucuz etin kilosu 150 lira oldu

Haftada 150-200 kilogram civarı dana kuşbaşı tüketilen bir işletmeye sahibim bugün aldığım etin kilosuna 130 lira ödüyorum ki hayvancılıkla ilgili bölgelere yakın ve nispeten küçük bir ilçeyiz ekim ayının sonlarına geldiğimizde en iyi ihtimalle kilosunun 150 civarı olacağını düşünüyorum önümüzdeki sene için ülkedeki tüm fiyatlar hakkında büyük kaygılarım var umuyorum ki seneye bugün , daha demin 14 TL’ye aldığım meyveli yoğurdu 28 TL’ye almam.

ingilterenin o kadar da güçlü bir ülke olmaması

Kimse epl’den bahsetmemiştir, şu ligin oynandığı herhangi bir ülkenin yeterince güçlü olmaması söz konusu olamaz.

kafe açma fikri

Hem hizmet sektöründe hem de al gülüm ver gülüm ticaretin içinde hatrı sayılır bir süre bulunduktan sonra yahudileri haklı buldum al-sat para kazan yap-sat nam kazan dolayısıyla cafe açıp onca şeyle uğraşacağıma sandalye masa ticaretine girerim daha iyi.

şarap kızı vs bira kızı

şarap kızları hayatı dibine kadar yaşamaya çalışıyor da sanki hep bi sahteliğin içinde yüzüyor gibi gelmiştir bana oysa bira kızı daha bizdendir.

sözlüğün zeki yazarları

Bi tanesi de benim.

geri dönülmek istenen sene

geçmişe mazi derler hayat en azından benim için ne kadar verdiyse bir o kadar da alıp götürdü geçmişteki güzel günlere dönsem sonunda yine kara günler geçireceğim gün gibi ortadayken ha bugün ha yarın ne farkeder.

çay mı kahve mi

ikisinin de yeri ayrı fakat ömür boyu tek seçenek hakkım olsa çay derim.

ideal askerlik süresi

Sıfır gün bazı bireyler için askerlik gerek şart olabilir ama kimi insanlar bedelli dahi yapsa işlerini rahatlıkla teslim edebileceği birini bulamayabiliyorlar ben parasını ödediğim halde bir aylığına işletmemden ve sanal dükkanımdan uzak kalacağım için kaygılıyım.

kyk borcu

Bu ay bitmeden aradan çıkarırsam benden iyisi yok.

nerede olmak isterdin

Her nerede olmak istesem başka yerde daha iyi olacakmışım gibi gelir yine de nazikomun yanında olmayı isterdim.

serkan inci nin jahrein tweet i

Şunları yazan da Serkan inci He……

şu an kendinizi nasıl hissediyorsunuz

her zamanki gibi.

okan buruk un galatasaray teknik direktörü olması

Olmasını hiç istemem çünkü Galatasaraylı değilim, olursa eminim ki çok başarılı olur.

yazarların başına gelen korkunç olaylar

Bi kere abimin şekeri sıfırın altına falan düşmüştü beynini kullanmayı tamamen durdurmuştu çok garipti korkudan sicmistim neyse ki ambulans cok çabuk geldi ve yardımcı oldular.