bugün

entry'ler (811)

nejat işler kaan tangöze ve teomanla eve çıkmak

Kimse faturaları ödemez, kira asla gününde yatmaz, ortak alanların dağınık ve kirli olduğu sorumsuzca bir ev olur.

güzel bir gün nasıldır

Bana göre dün +1 dir.

akıldan çıkmayan birinin aklının ucundan geçmemek

Bana kalırsa insanı en yaralayan durumlardan birisidir bunu tümüyle idrak etmeye yaklaşana kadar da içinde hep bir umut beslemeyi sürdürür ama tam olarak anladığında önce kötü şeyleri düşünüp karşısındakinden soğumaya çalışmalı ardından ise zamanın vereceği unutmuşlukla hislerini neredeyse bütün olarak köreltme yoluna gitmeli bunu yapmakta zorlanmak elbette normal o zamanlardaysa geçmişte biten iliskilerinizin üstesinden nasıl geldiğinizi ya da gelebilmiş olduğunuzu düşünmek size güç verecektir umarım insanlardan hemencecik sıkılmayan ve de verdiği sözlerin kapı gibi arkasında duran insanlar çıkar karşınıza, sevgiler.

düşün ki o bunu okuyor

Ben antimilitanist’e neler yaptım da beni yine bağrına bastı.

ilişkiyi kim yönetir

Kafası çalışan her şeyi yönetir.

il olması gereken ilçeler

Akhisar.

günden güne azalan şeyler

Zamanımız azaliyor, ömrünüzün her saniyesini paranızın kuruşları gibi düşünün ve bunun bilincinde olarak hareket edin sevgili uludaglilaer.

mini etek

Karım, kizim, sevgilim ve hatta annem giyebilir.

yazarların önümüzdeki ay için planları

Kendimin en üst versiyonuna bir adım daha yaklaşmayı hedefleyenzi.

sadece film izleyeceğiz

Bi de şey var sadece ders caliscaz.

yazarların yapmak istedikleri

En iyi halime ulaşmak istiyorum manevi olarak.

veda ederken ekime bir not bırak

2021 ekim geçirdiğim en kötü ay idin ama olsun kendime bir söz önümüzdeki ekim ayini bugün istediğim çoğu şeyi başarmış olarak geçireceğim.

zamanı geriye alsaydınız nereye gitmek isterdiniz

19 yaşıma geri dönmeyi ve 23 e kadar ne yaşadıysam aynen yaşamayı isterdim.

sigara içmeyen insanlar dertlendiğinde ne yapar

Yürüyorum alabildiğine.

tipinize 10 üzerinden kaç verirdiniz

100 üzerinden 79 verirdim.

hiçbir kız için çabalamayan erkek

Artık ben değilim vazgeçtim çünkü beklediğime değmeyeceğini anladım çünkü beklersem ve dönerse ki mutlaka dönecektir bir süre sonra daha büyük acılar çekeceğimden eminim insanların küçük alışkanlıkları değişebilir lakin yedisinde neyse yine yetmişinde de oymuş bunca insana bu kadar yanlış yapmış birinin sevgisi gözlerimi nasıl da kör etmiş onu anladım artık hayatıma devam edeceğim çabalayacağım eskisi gibi olacağım yine.

seni sevmeyen birini sevmek

Artık beni sevmeyen birini seviyorum.

hiçbir kız için çabalamayan erkek

Ondan beri eksik her hissettiğim duygum, böle yani.

çocuk yapmamak

Kız babası olmak istiyorum ama seçemiyoruz,bakalım.

ancak aptalların inanacağı bir yalan söyle

Seni kaybetmek istemiyorum, bunu kimin ağzından duyduysam gitti beyler bayanlar siz siz olun kimsenin ağzından böyle bir laf duyacak duruma gelmeyin ve bilin ki bir gün birisi size bunu söylerse er ya da geç gidecektir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.