bugün

entry'ler (993)

26 01 2018 enes batur izdihamı

Yeni nesil, maaşallah! pırıl pırıl bir bok.

Hadi biz 3 5 sonraki nesille dahi anlaşacak düzeydeyiz de, bizlerin bunlar kadar şansı olmayacak.
ben kendi jenerasyonumdan bile midem bulanırken, ulan düşünsenize enes batur hayranı birileri dolayli/dolaysız etrafımda olacak. haşere ilacıyla kovalasak soyları tükenir mi acep? Ahah.

Şu tipin tek bir videosu izledim. Zerre kadar değeri ve beyin gücü olmayan bir meşgaleyle, bu beyinsizlerden nasil bu kadar para kazandım sarhoşluğunu gördüm. Bir de köylü amcasını çıkarmış, ona video izletip taşak geçiyordu.

Özetle, haşere ilacıyla gezin arkadaşlar. Gördüğünüze püskürtün ölmese de öteye gitsinler.

hamam böceğini idam eden heykeltraş

kafa herifmiş, bazen bende böyle şeyler düşünüyorum. ben daha hitler vari, yanıcı fırınlardan yanayım ama şu hayatta en iğrendiğim türe iyisini yapmış.

ayrıca viral olduğu aşikar.

uludağ sözlük ün entelektüel seviyesi

görsel

bir erkekten çıkar beklemeden konuşan kız

bu çıkar; para, duygusal boşluk gidericiliği, ego sıvazlanması, sosyal statü, cinsellik gibi gibi şeyler olabilir.

peki var mıdır? 00000,1 i 0 a yuvarlarsak yoktur. ha pek önemli de mi söyledim sanki? değil elbet. ama erkekler şöyle, böyle diye ağlıyorlar. yahu sen nesin ki? dön bir kendini gör, sonra yine ağla diye yazdım.

toplu taşımada hamilelere yer verilmesi saçmalığı

bariz saçmalık olan hede. çocuk benden sanki, utanmadan yer bekliyor. 4 5 ay önce yapılan seks sizin, alınan keyif sizin, olacak olan çocuk da sizinken, yer verecek olan benim öyle mi? sadfsg. el alemin 3.dk lık cinsel münasebetinim sonucunda neden benim rahatım bozuluyor? gitsin varsa bir kocişkosu uçan halı alsın ona, kimseyi rahatsız etmeye hakları yok.

sözlükteki kavgalar

sözlükte kavga mı oluyormuş lan? illa bir şey diyeceksen yaz entryi sonra bas donuza, ağlasın dursun kendi haline. ciddiye alınacak düzeyde bir tip yok buralarda. zaten kankacılar ve amsalaklar doluşur hemen olay iyice gülünç hale gelir yani. ama olay eskiden bu yana; aman efendim sözlükte reklamım olsun, nickim başlıkta yazılarda geçsin hebele hübele zırvası olduğu için durduk yere birbiriyle uğraşan varoşlar olacaktır elbet. çoğu zaten yazar olalı en fazla 3 5 ay olmuş tipler, kim bilir kimin feykleri. birbirleriyle danışıklı dövüş edenleri bile vardır.

özetle, boş işler.

alkol içtiğini zanneden insan

3 şişe vergi ve bir paket zamla geceyi kapatıyorum. iyi geceler.

anime önerileri

beklenen önerilerdir, mıymıy animeler harici tek sezonluk sabaha bitecek bir seri olursa iyi olur. şimdi markete gidiyorum, döndüğümde görürüm umarım.

kıymalı börek vs peynirli börek vs patatesli börek

patates, patestli börek hatta poğaça da olur.. evet, açım.

atatürk ün 5 yaşındaki manevi kızına bira içirmesi

5 yaşındayken arap artığı babası tarafından cinsel istismara uğramış, travmalı yobazlara dert olmuş asparagas.

kızların kalplerinin kötü olduğu gerçeği

kredi kartını vermeyen babasına, tecavüz suçlaması atıp aylarca yaşlı ve hasta adamı mahkemelerde süründüren ve daha nice potansiyellere de sahip olan kızların olduğu bir ülkedeyiz. siz hala neyin tribindesiniz yahu, 50 yaşındaki adamın kucağında inlemesi de dert mi?

diploma notunun 99 35 olması

bu orospu çocukları yüzünden; cahil birer fosil yakıtı olan sözde öğretmenlerden ibaret bir liseden, düşünün ki okul birinciliği ile mezun olsam da, diploma notunun sınav sisteminde etki ettiği miktarın fazlalığı yüzünden, özel liselerden parayla alınmış notlarla geleceğimiz ve emeğimiz çalındı, çalınacak da.. Buna kesinlikle bir kamuoyu oluşturulması lazım. özellikle dershaneler kapatıldıktan sonra açılan sözde liselerden 90 dan aşağı diploma notu olan yok.

düşünün ham puanınız ile ilk 10 bine girdiniz, sonra geliyor bu parayla not şişirmiş orospu çocukları diploma notunun uçukluğu yüzünden önünüze geçiyor. sizi 16 17 hatta 20 bine kadar geriye atabiliyor. bu oran 10 altında daha da vahim.

15 yaşında adamların bile sevgilisi olması

görsel

sherlock

Sonlarına doğru, bir hayli zırvalamış ve hayal kırıklığına uğratmış yapıt. ilk elime aldığım kitaplar, onlarca sir arthur serisi ve farklı yorumları olduğu için dizisinden alacağım seyir keyfini düşünmem bile yeterdi. ama pek öyle bitmedi maalesef. mantık çerçevesini aşıp, bilim/kurgu karakterine çevirmeleri, o kız kardeş zırvası falan güldürdü sadece. zaten yapımcıları da, ne yapacağımızı nasıl bağlayacağımızı bilemedik diye bir açıklaması var, kendileri de farkındalar bunun.

oyuncu seçimleri muazzam ama. benedickt ve Freeman olmasaydı kesinlikle bu kadar keyifli olacağını sanmıyorum.

ve pek dikkatinizi çekmeyen bir şey eklemek istiyorum. şöyleki, md.house sherlocktan esinlenmiş bir yapımken sherlock dizisi de; neredeyse sahne çekimleri, diyaloglar, giriş/cıkış müzikleri benzerliklerine kadar house'dan esintiler içeriyor. izlerken bir hayli dikkatimi çekti.

özgüvensiz kadın davranışları

ilgi, alaka ve tanınma çabası olarak tek vasfı ve tek ederi dişiliğinin olması. bu kriter zaten günümüz kızlarının %90 ını çok rahat karşılıyor. çöp ego diyoruz buna, cinsiyetin önemi bulunmayan herhangi bir yerde ya da belli bir doygunluğa, iradeye ermiş herhangi bir ortamda, bir insan bunlara dönüp selam vermeye dahi tenezzül etmeyecekken; gör ki minik prenseslerimiz, vajinalarından bulduğu zahiri özgüvenle, dünyanın o çürük marullarının etrafında döndüğünü zannediyorlar.

birileri şunlara zerre kadar önemi olmayan bir beyinsiz olduklarını söylesin. sosyal medya zırvalarında bolca gözüküyorken benim karşıma pek böyle embesil tipler çıkmıyor. 3 5 kişiden duysalar zaten, 30 yıl odalarına kapanıp ağlayacaklar, ahah. lakin belki sikerim yea acizliğiyle, onlara katlanıp pohpohlayan aciz gürüh da bir hayli fazla olunca, bunu diyeni olmuyor. neyleyelim işte..

kyk yurdunda şort giyen kıza soruşturma açılması

olayı kızdan duyduğumuz kadar biliyoruz da beklenir bu ülkeden. muhtemel derslerle alakası olmayan, bhenn üniversite hayatı yaşarım yeaa modunda kızımız yaz okuluna yobaz bir şehirde kalıyor ve bu arap artıkları tarafından giyimi/kuşamı pek hoş karşılanmıyor.

ne diyelim, iyi reklamı oldu şimdi bu sosyal medya tikisinin. artık gelsin takipçiler, gitsin beğeniler efendim. derdi, şort giydim, özgürlüğüm kısıtlandı gibi pek durmuyor. yazdığı savunmayı bile fotoğraf çekip, paylaşacağım şovuyla yazdığına göre ahah.

ayrıca ilk gördüğümde minnoş bir tanıdığım var. o sandım, galiba ikizi.

buz gibi bira

şu sıcakta Bir hevesle aldım, geldim. 2 3 güne bir düzenli yaparım bunu. attım dolaba, sigaram var, soslu fıstığımda, ımm buz gibi de kaldı. hayata mutluluk veren basit detaylarımdan biriydi bu, bunun bile bir manası kalmadı artık.. eyy! ekmeği ıslak unutup, biranın temellerini atan yüce kadın; bizlere reva mıdır, o ilk yudumun göz yaşartan hazzını alamayacak kadar haleti ruhiyenin vuracağı dip..

rus kızı varken kezbanla evlenen salak

hep derim, azıcık yabancı dil.. hatta ona bile gerek yok. bir çoğu türkçe biliyor, sadece denk gelme şansınız olması lazım.

antalya da olduğum için hayli örneklerini biliyorum. huri gibi kadınlarla evlenen komiler, garsonlar var. o güzellikte bir türk kızı asgari ücretle çalışan bir adamla, geç evlenmeyi öbür odaya dahi geçmez. Tipi katmıyorum bile. kadınların güzelliğini, mütevaziliğini geçtim. herifler karılardan aylık para alıyor ahah, düşünün bu dereceleri dahi var.

ben genel olarak evlilik kavramını önemsiz, lüzümsüz bulan biriyim lakin herkes böyle değil. Türk erkekleri, eğer böyle bir düşünceniz varsa ömrünüzü bu türlerle çürütmek ya da 3 yıl sonra kezbanın tekine nafaka vermek zorunda kalacağınıza, kendinizi biraz geliştirin ve türk harici bir kadın ile evlenin. olm sizin bir türk kızının elini tutmak için gösterdiğiniz ilginin onda birini görseler size kör kütük aşık olacak kadınlar var, aptallık etmeyin.

keza, türk kızları da bir türk ile evlenmesin diyeceğim de, uluslararası piyasada erasmusla gelmiş seks oyuncağım diye namınız var sadece ahah. size bundan öte değer verecek birini bulmanız biraz zor ama şansınızı deneyin.

tabi bu genel olanı, görünen köy kılavuz istemese de elbet istisnaları vardır.

eve buzdolabı giriyosa refah seviyesi var demektir

Rte'nin geçtiğimiz haftalarda kullandığı malum söz. az önce bir gif gördüm, aklıma bu söz geldi kahkaha attım. üstüne de bir şeyler karaladım bende. ilk yapışım ama eğlendim lan, ahah.

görsel

ortalık yerde öpüşmek

Namustur, dindir, kitaptır sikimde olan kavramlar değil. Lakin bunların temel savı özgürlük değil mi? Peki gözlerinin önünde salyalı bir ağız bana oral yaparken bunu görmelerini hatta küçük cocuklarının, ailelerinin görmesini özgürlük, daha vahimi cagdaşlık olarak normalleştirme özgürlüğüne hazırlar mı?

Kimsenin biraz öpüşmeye dikkat edecek hali de umru da yok. Bende, herkes de yapabilir. O kadar önemli hissetmesinler kendilerini. Olay bu değil çünkü. Birbirine sürtünerek, kalça sıvazlayıp frenckiss takılmayla, oral seksin devasa 7 farkını bulun bakalım swh neler gördü bu gözler..

Ayrıyeten, Özellikle lise ve üniversitelilerde görulen ortadoğu travmasıdır bu olay. Gösteriş, teşhir, ben sevişiyorum yeaa havalıyım yeaa modundan ibaret iq düşüklüğü, daha ötesi değil. Olay bu ucuz zihniyet.