bugün

güzel bir kadın yazar. aklı başında, benim gibi.
Erik gibi kız ama Maalesef Lezbiyenmiş.
görsel
karı arayan yazar. ben hazırım bebeğim ne dersin gelebilir misin yanıma var mı o yürek sende ?

görsel
sen karı mısın, yoksa gay mi?
soruma cevap istediğim zat. ben karıyım madem gel bi gece benle kal delikanlı değil misin lan sen yoksa erekte olma sorunun mu var?

görsel
nick altında boş yapma zavallı aktroll. sen kimsin ki veled. daha dünkü çocuk gelmiş artistlik yapıyor.
Küme düşecek takım taraftarı. Sen benimle ve Fenerbahçe ile uğraşacağına, ben çaylakken nickaltıma fırsattan istifade gelip capsler paylaşacağına, kendi takımına bak.

Hüüüüü.

görsel
Hüüüğğğ. Küme düşme korkusu saran yazar. Ağla açılırsın.
Küme doğru yokuş aşağı giden takım taraftarı. Ağla.
şşşşşşşşşş aloooooooo açtığın başlıktan kaçarak korkak olduğunu ispat eden zat.

bunu açtı ve kaçtı yazık.. (bkz: imamoğlu nun çok sağlam koyduğu gerçeği)
Yine mi hüzün demek istediğim yazar. Yazık lan size.
ne ekersen onu biçersin atasözünü hatırlatmak istediğim hoca fantezileri olan zevat. gerçekten çok yazık..

görsel
baykuş dünden beri uykusuz. ahaha.

görsel
on birinci nesil yazar.
spoiler
2019 yılından beri sıkı takipçimdir. bütün mesajlarında elimin, ayağımın ve yüzümün ne kadar güzel olduğundan bahseder. güzide sözlüğümüzün en ağır abazanı olarak plaketini takdim etmek istiyorum.
-spoiler-

Nick altında böyle bi entry gördüm ahahaha. Ben de dünkü maçla ilgili t.şak geçecektim. iade-i ziyarette bulunayım dedim.

görsel

Uzay takımınızla ölü Fenerbahçe arasında puanlar eşit. Hadi bak şimdi dalgana.

görsel
icardi’ yi eleştirdiği için kırılsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. Lütfen galatasarayımızı ve aslanlarımızı destekleyelim. Saygılar…
Galatasaray hakkında acele çıkarımlar yaptığını, molde’ nin fizik gücünün üstünlüğünün oyununa yansıdığını hatırlatmak istediğim değerli yazar. Bazen bir şey söylemek ya da yazmak yerine sabırla beklemek Galatasaray için daha faydalı olacaktır. Henüz sezon başı ve ağustos sıcağı gerçeklerinin söz konusu olduğunu hatırlatmak isterim. Eleştiride acele etmeyelim. Saygılar…
Galatasaray hakkındaki aceleci ve ağır eleştirilerinden ötürü donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
küfürlerinden ötürü bir sonraki sefere annesine bizzat şikayet edeceğim sözlük kullanıcısı.
tenetle beraber haddini bilmeyen her satırında ağır küfürler eden fanatizmi doruklarda yaşayan cahil zevat. lan fener 10 yıldır şampiyon olmıyor ben kendi adıma yazım şerbetli biriyimdir eleştiriye eyvallah ama hakaretvari yazan yazanlara bakıyorum genel olarak aile terbiyesi almamış tipler. şimdi diyelim şampiyon oldunuz nolacak sana pirim mi vwerecekler veya topçular şu kadar para aldık baykuş gel şuda senin hissene düşen para mı diyecekler he?lan islamın şartını imanın şartını bilmez hangi sanatçı hangi parçayı söyler hangi takımın 11 i nedir bilirsiniz ama yaşam standartına en ufak faydası olmayan topçular takım yüzünde edepsizce küfür edersiniz. bazı kişiler top yüzünden sana küfür ettikleri zaman neden acaba diyordum ama az bile yapmışlar sana neden hadiini bilmediğin için.
fenerbahçeli taraftarlara orospu çocuğu diyen zevattır.

görsel

belgem elimde bundan sonra seni takipteyim 1 sefer daha oç yazısını göreyim seni fener kulübü dahil olmak üzere cimere yazmazsam sonuç çıkmadı mı mahkemeye vermezsem namerdim..

denemesi bedava?
yazdıklarım ortada. gayet açık ve net. ben ne fenerbahçe'ye ne de fenerbahçeli taraftarlara genelleme yapıp küfür etmedim. dikkat ederseniz hem başlıkta hem de entry'de "bazı fenerliler" dedim. sözlükte ve sosyal medyada karşılaştığım kendine fenerbahçeli diyen birkaç vatan hainine küfür ettim. herhangi bir isim söylemedim ya da ima etmedim. lafı ortaya söyledim. sizler üzerinize alındıysanız bu sizin sorununuz. yoksa hem kendi hayatımda hem de sosyal medyada sevip saydığım çok fenerbahçeli arkadaşım mevcuttur. bir avrupa maçında göğsündeki formada ay yıldız taşıyan bir takıma küfür edip, hakaret edip, aşağılayıp bize karşı göğsünde haç taşıyan takımı tutan, öven, yere göğe sığdıramayan sözde vatandaş müsveddelerine elbette söyleyeceğimiz şeyler vardır. bu açıklamanın üzerine yazdıklarım tekrar okunursa söylemek istediklerim daha net anlaşılacaktır. bazı kelimesinin genelleme anlamına geldiğini zannedenler ise kendi zekasını sorgulamalıdır. tehdite boyun eğmem. kimseye de eyvallahım yoktur.
sizde aynısını yapıyorsunuz fb avrupada oynadığı zaman rakip takımı tutuyorsunuz olabilir ben buna takılmam buralarada gelip g s oç dur asla yazmam? sen milletin kahyasımısın sana ne isteyen istediğini tutar sen bilirkişi misin vasfın ne anayasa kurucusumusun millet anasını sokakta mı buldu sen gibi tipler yüzünden küfür yesin.
hakkında tek şeyden emin olduğum yazar. taraftarı olduğu takım şampiyonlar liginde asla sıfır çekmemiştir. tebrik ederim.