bugün

türk halkının televizyonda görmek istemediği , ancak halk istiyor yalanı ile televizyonlarda program yaptırılan ünlülerdir.
(bkz: seda sayan)
ve tabii ki ;
(bkz: cem garipoğlu)
mehmet ali erbil.
(bkz: Cem garipoğlu)
(bkz: Ferhat güzel)
(bkz: Bülent ersoy)
(bkz: ibrahim üzülmez)
(bkz: tayyip erdoğan)
adam 7/24 ekranlarda, ailemden fazla görüyorum...
(bkz: banu alkan)
(bkz: esra erol) sürekli birilerini evlendirme derdinde olup bıkkınlık geitrmiştir..
(bkz: müge anlı)
(bkz: şenay düdek)
(bkz: seda sayan)
(bkz: esra ceyhan)
(bkz: yıldız tilbe)
müge anlı, şenay düdek, esra ceyhan, seda sayan, cem garipoğlu, mehmet ali erbil gibi kişiler değildir. türk halkı bunların tamamını görmek istiyor ki reytingler tavana vuruyor ve bu insanlar program üstüne program yapıyorlar.

sizin sahte entelektüelliğiniz ne yazık ki sözlük satırları dışına çıkamıyor. halkımız böyle insanlara bayılıyor, bayılmakla kalmayıp vakitlerinin çoğunu bu insanların programlarıyla harcıyorlar. beğenseniz de, beğenmeseniz de tatlı su entelleri. sözlüklerin, halkın gerçek düşüncelerini yansıtmadığını görmek için bu başta olmak üzere birkaç başlığa girmeniz yeterli sanıyorum. çünkü burası halktan tamamen soyutlanmış, herkesin entelektüel oyunu oynadığı bir platform.

kısacası; asla gerçeği yansıtmayacak başarısız bir anket denemesi. halk sözlüğün sahtekar satırlarında değil ne mutlu ki.
(bkz: fatih ürek)
(bkz: esra ceyda kardeşler)
kahtalı mıçı.
(bkz: türk halkının tv de gömmek istediği ünlüler)*
(bkz: sibel can)
(bkz: lerzan mutlu)
petek dinçöz, esra ceyda kardeşler
(bkz: ibrahim tatlıses)
artik hicbir olumlu yani kalmamis olan televizyon'un anten kablosunun cekilip dvd monitoru olarak kullanilmasiyla kurtulabileceginiz unlu isimlerdir.

televizyon denen aletteki kanallara bakiyorum da, ne haberler, ne filmler, ne diziler, hangisi izlemeye deger, tarafsiz? futbol maclarini da kahvede izleyip kurtulabilirsiniz bu unlulerden evet.
kesin suretle ahmet türk, emine ayna, sebahat tuncel ve diğer dtp üyelerinin çirkin ve meymenetsiz suratları.
(bkz: serdar ortaç)
nefret edilen ünlülerdir.

(bkz: sertap erener)
feridun düzağaç.evet hiç görmeyelim seni şairim o kutunun içinde.biz zaten buluşuyoruz senle her albümün çıktığında.
(bkz: abdullah öcalan)

gördükçe sinirlerim fırlıyor. tıpkı 70 milyon gibi.
demet akalın