bugün

entry'ler (380)

pelinsu meşe

dashius clay'in hoes love rihanna klibinde oynayan seksi kardeşimiz.
https://youtu.be/cnfQwa7sT_I

ekşi sözlük

pkk karşıtı entry girenlerin direk uçurulduğu sözlüktür. format ile zerre alakası yoktur bu uçurmaların.

bir kızın yapabileceği en büyük şerefsizlik

askerdeki sevgilisini aldatmak, terk etmek.

üniversite kazanan erkeklere tavsiyeler

ygs-lys rehavetinden hemen kurtulup derslerinize iyi çalışın, not ortalamanız 3,5'un üzerinde olsun. ama sadece ders çalışıp eve giden bir tip de olmayın. sosyal olun ortamlara girin.

kenya

aslında uçak parası olmasa gidilip gezilecek ülkelerin başında gelen yerdir.

kadına şiddet rezaleti nasıl bitecek sorunsalı

yaptırımların ve caydırıcılığın artırılması ile bir nebze de olsa önüne geçildikten sonra tabiiki eğitimle bitirilebilir.

bağımlılık yapan diziler

(bkz: true blood)
(bkz: house md)
(bkz: two adn a half men)
(bkz: oz)
her biri farklı türde olsa da aynı derecede bağımlılık yapıcıdır. bir açtın mı en az 4-5 bölüm izlemeden kurtulamazsın.

adil kullanım kotası

http://www.netindex.com/download/map
yukarıdaki adresten de görülebileceği üzere türkiye internet hızı olarak dünyanın en geri kalmış** bölgeleriyle aynı kategoride ve hız 12,5* mbps olarak verilmiş. işte adamlar bir de buna sözde adil kullanım kotası uygulayarak 3 mbps e düşürüyor. aslında haritadakinden çok daha alt seviyedeyiz, sahra altı afrika ülkeleriyle aynı hızla bağlanıyoruz elin romanyalısı 32 mbps ile saatte 11 gb indiriyor.

lg g3

4 gün önce aldığım telefonum. ısınması dışında başka bir eksisi var gibi gelmedi. şarjı da aralıksız 5-6 saat oyun oynamazsanız 1 gün yetiyor.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

back to the future, bi türlü izleyememiştim tamamını, çocukluğumda tv de yarım yamalak izlemiştim. zaten söylemeye gerek yok süper film izleyin.

16 aralık pakistan taliban terör saldırısı

umutları bir kez daha tüketen, nefret hissini kalplerde canlandıran şerefsizlerin son saldırısı.

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

cumhuriyet dönemi ile yerleşmiş batı kaynaklı kalitesiz aristokrat bir burjuva sınıfı olması. avrupa tapıcılığı dışında hiçbir erdem veya inanç kabul etmeyen bu grup bir şey üretmediği gibi üretilmesini de engellemiştir.

ttnet

kendi alt yapısı üzerinden hizmet veren paravan şirketlerle piyasa tekelini elinde bulundurduğu gerçeğini ufaktan gizlemeye başlayan şirkettir.

meme emiklerken akıldan geçenler

(bkz: memintolar da tombiktoymuş)

kürdistan bayrağına paçavra diyenler

yanlış yapıyorlar, olmayan ülkenin bayrağına nasıl hakaret edicen amk.

uludağ ın ekşi nin tahtını alması

ekşi sözlükteki her boku ben bilirim ateistim farklıyım tiplerindeki lümpen dallama sayısının az olması nedeniyle gerçekleşen durum. ayrıca ekşi sözlüğün 2-2.5 yıl kadar süren çaylak bekleme süresi de bunda etkili zaten komünist pkklı gezici olmayanları da almıyorlar kolay kolay.

1 75 boyundaki türk erkekleri

benden 5 cm uzun erkeklerdir. ama yaradan bir yerden kısınca başka bir yerden veriyor çok şükür sıkıntı yok.

league of legends

oynanacaksa euw yada eune de oynanması gereken oyundur.
tr de dereceli girdim. maçların çoğunda ilk mid seçilir bende buna güvenerek giriyorum zaten ilk 8-10 maç öyle oldu, ama bu sefer uyarmama rağmen bana mid kaldı bende mecburen annie yi seçtim karşımda da akali var. sonra 4-5 dakika dayansam da 2 kere öldüm farm da yapamıyorum. bu arada oyuna pre giren vayne ile malphite var. malphite ın ligi yüksek zaten iyi oynuyor, bu vayne oyunun başında lütfen iyi oynayın seri maçım falan yazmıştı boost yaptırıyor şerefsiz belli ki. neyse ben ölünce hemen mal işte gerizekalı vs. sövüyor. ben de en sonunda canımdan kıymetli mi bunu mu çekicem 1 saat deyip çıkıyorum.
aradan 1-2 ay zaman geçiyor. 35 tl bayılıp euw serverina geçiyorum. ama 2 aydır oynamamışım zaten çok iyi oyuncu da değilim. caitlyn aldım ama hayatımın en kötü en berbat oyununu oynuyorum feedlesem bu kadar ölme şansım yok. 0/10/1 mi ne skordayken bizim takımdan bir kişi "caitlyn seriously?" yazdı. o kadar ne küfreden ne sözle taciz eden ne de afk kalan vardı.
kısaca oynanmaması gereken oyundur, illa oynayacağım diyorsanız da euw de oynayın ya da en iyisi dota 2 ye geçin bu -10 küfürbaz veletlerle uğraşmayın, ne laftan anlar ne sikten anlar amk veletleri.

bir erkeğin en orospu çocuğu olduğu an

league of legends oynarken afk kaldığı an. bırakıp world of warcrafta döndüm de kurtuldum amg.

en iyi ingilizce öğrenme metodu

çeviri yapmaya çalışmaktır, yemeyebilir o ayrı. dil turist kızlara asılayım diye öğrenilmez; okuduğunuzu anlar az çok cümle kurabilirseniz konuşmak o kadar da zor değildir.