bugün

erkekleri dövdüğünü iddia eden , sadist eğilimleri olduğundan şüphelendiğim manken .
(bkz: ah bir de beni dövse)
chp li manken,köşe yazarı.
dun aksam yolda gordugu bir kaza esnasında duran * ve hastaya yardım etmeye calısırken oldukca komik goruntuler veren sahıs.
(#254280)
kendisini yakindan gorunceye kadar at suratli zannettigim, gordukten sonra ise fikrimi tas gibiymis mubarek olarak degiştiren manken, fotomodel kisi.
frikik uzmanı piyasa mankenlerinden biri.
(bkz: tuncay şanlı)
bu haftaki televizyon makinasında göğüs dekolteli elbisesinin hakkını vererek taşımış ve yine frikik vermiştir. bakarken kendi cinsimden utandığım manken kişi.
"devlet gibi hatun" kavramını kendine yakıştıran, kötünün iyisi misali kültürsüzün kültürlüsü imajı vermeye çalışırken komik duruma düşen, "en çok çalışan manken benim, çalıştığı yerler de * * * ilkleri hep ben yaparım" diye gezinen, aerobik adı altında birtakım hareketler sergileyip, sonra da dvdye kaydedip bunu kadınların alacağına kendini inandıran iri kıyım manken.
mafya bağlantıları olduğundan insanı ürperten anormal vücut yapısıyla pek beğenmediğim garip bir manken kişi.
haber programlarında kendisini çeşitli defilelerde tacize maruz kalırken gördüğüm manken kişisi...
uzun boylu olması dışında hiçbir özelliğe sahip olmayan manken ablamız...
(bkz: at gibi kadin)
yan yana gelindigin de boyunun uzunlugu dısında bir albenisi bulunmayan gögüsleri ve kalcaları neredeyse bir tahta kadar düz olan kadınımsı sey.
(bkz: travesti olduğundan kıllanılan ünlüler)
onsuz bir magazin programı kusum aydın'sız sabah kusagına benzer.
kendisinin top model olmadığı jüri olduğu yarışma programında deklare eden deniz akkaya'ya onların havasını attığı yerde benim rüzgarım eser diyerek ayarın kralını veren manken...
reina,laila gibi eğlence mekanlarının aşırı gürültü ve etrafı rahatsız ettikleri gerekçesiyle kapatılmasına "çağ dışı bir karar" diye tepki gösteren manken.
(bkz: tanımıyorum)
(bkz: tanışmakda istemiyorum)

tepkilerinin verilesi sözde manken asılda ne olduğu anlaşılamayan insan .
cumhuriyet 1927 yılında ilan edilmiş diyen akıllı(!) manken. *
(bkz: chp nin iktidar olamama sebebleri)
chp'nin açılımını sorduklarında 'cumhuriyet halkçı partisi' diyen kişidir aynı zamanda.
insanlarla taşak geçerek gündemde kalmayı başarabilen zeki kadın. sorulan sorulara doğru cevap verse burada tartışılır mıydı acep?? ben onu ciddiye alan sözlük yazarlarına acıyorum.
güzel fizikli, çirkin suratlı türk hatunu manken.
Balina Etli Manken.