bugün

bu kafa bu ulkede oy veriyor oy????!?!?!
bu kafadan çok var.

ülkenin %44 ü böyle diyecem yanlış anlayacaksınız.
Bu tür genellemeye karşılık birisi de çıkıp,
"Hz. Nuh'un cep telefonu vardı" diyen Yrd. Doç. Dr. Müslüman Yavuz Örnek'i misal verip Müslümanların zekası ile alay edebilir değil mi?
Tuğba Özay kim lan Kemalizm’i temsil edecek?

Ne mal adamlarsınız...
haklısınız 1 kişi yetmez, kemaliz mi anlamak için izmire bakmak gerekir. yagmur olduklarından akan suyu topliyorlar, deniz lagimdan rengini unutmuş. hala aynı yönetimi seciyorlar.
tabi tabi kemalist.

https://www.haberler.com/...baskanligi-secimi-haberi/
tuğba özay hesaplarsa işte böyle hesaplar. hadi bakalım 1 er liraları doya doya harcayın.

--spoiler--
Yılbaşı büyük ikramiyesinin adil dağıtılması gerektiğini söyleyen Özay, “Büyük ikramiye 80 milyon liraymış. Ülkemizin nüfusu da 80 milyon. Ben olsam herkese birer milyon dağıtırdım. Ülke biraz şahlanırdı en azından.” dedi.

Yarışmanın jürileri Özay'ı 'kişi başı 1 lira düşüyor' sözleriyle uyarınca Özay 'herkese 1 lira dağıtırdım o zaman' sözleriyle yaptığı hatanın farkına vardı. Programda Herkes kahkahaya boğulurken, Özay, sosyal medyanın diline düştü.

--spoiler--
samancı tuğbanın inanılmaz matematik hesabıdır. kemalizm ne güzel lan.
En azından iyi niyetli. Eline bir para geçse yandaşları zengin etmeye, saraylar kurmaya, tarikatları semirtmeye,şaşa içinde yaşamaya kalkmıyor. Elindekini halkın menfaatine kullanıyor.
ahaha çok tatlı ya. matematik hocasına selamlar.
Evet, bir götünün kılıyız vakası olmasa bile oldukça başarılı bir gömülmedir.

En azından anlatınca anlıyor. Swh.
Bu başlıkları niye kemalist akp'li diye Falan açıyorsunuz? Manipülasyon yapıyorsunuz, Hasta mısınız?

Sorularımı sorduğuma göre yorum yapabilirim. Bunlar bu zekayla nasıl yaşıyor, hadi bı şekilde yaşıyor nasıl ünlü oluyorlar? bu ülke beni sinir hastası yaptı iyice. bunları ünlü yapan insanların aldığı oksijen akciğerlerine dursun.