1. 1.
    yeni bir zibidi, yeni bir yazar, o şimdi yedinci nesil sözlük ikoncanı. hoşgeldin, sözlük senin kullan onu.
    2 -1 ... hung ray
  2. 2.
    demek ki doğru tonlamayla okuyomuşum nickini. hoşgelmiş.
    3 -1 ... bifincancay
  3. 3.
    bu nicki nerden hatırlıyorum diye düşünüyordum ki sanırım geçenlerde sözlükten çıkışımda anlık bir yazının yanında yazıyordu. hoşgelmiştir.
    2 ... soil
  4. 4.
    (#7233129)

--spoiler--
    ha dersen ki akıl yaşta değ...
    diyemeden çakarım suratına.
    --spoiler--

koparan yazardır.

biraz sakin olsun. sinirlerine hakim olsun. kaybetmek istemeyiz kendisini. tahriklere kapılmasın.

amin.
    2 -1 ... bifincancay
  5. 5.
    tusu ya susamış insandır. * *
    ayrıca usta bir kına tedarikçisidir. ne zaman ihtiyaç duyarsanız hizmetinizde.
    2 -1 ... ogretmen est
  6. 6.
    #7291698 nolu entrysiyle içleri dağlamış yazardır. acınacak haldedir. bir zirveyi daha kaldıracak güce dahi sahip olmadığını söyler ama bilirim yapmaz öyle şeyler. pek şakacıdır. konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesine ilk gelecek kişidir tahminimce.
    4 ... aynalisazan
  7. 7.
    yönlendirmesi piç olsa da gölgeleri sevdiğini düşündüğüm yazar namzeti.

bu arada kendisini uğundurmak için olmasa da faideli bir bilgi: bu yaz eric clapton istanbul'a geliyor diye duyduk, layla benim; cocaine senin olsun...

ben başladım bile: dırı dırı dırı dııııın...
    3 -1 ... poisonx
  8. 8.
    (bkz: sun tzu)
    2 ... turcoman
  9. 9.
    bilgilidir. bilgilerini de paylaşır. kendisinden farklı bakış açım olsa da -gördüğüm kadarıyla- saygılı olma erdeminden dolayı takdir ediyorum. hani benim taktir etmem büyük bir şey değil ama ediyorum yine de. *
    2 ... endemik pandemi
  10. 10.
    konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesine gecikmeli olarak katılan organizatördür. *

saçlarını sallayıp içimi eriten yazardır.

(bkz: bu yapılır mı lan bana)
    2 ... aynalisazan