entry'ler (2304)

objebi

Şimdi bakın. Kendisi çok değişik bir adam. misal, üç gün üst üste arıyosunuz... buluşalım diyosunuz ilk gün "hö?" diyor. Ikinci Gün tekrar buluşalım diyosunuz "nerde?" Diyor kapatıyor. Hakikaten bak... ilginç diyorum ya, bi o kadar da karamel aslında. Neyse üçüncü gün oluyor yine bi ısrar... "ben bugün uyuycam yöaa" diip Kapatıyor.

Ondan sonra vay efendim niye görüşemedik. Yok niye konuşamadık. Yok ben sana bişe diyecektim ama şimdi demiyorum işte falan...olmaz ki.

Ama nasıl karamel. Nasıl şeytan tüyü anlatamam. Bi ara denerim ama anlatamam kesin.

moonlight sonata

Sözlüğe yeni uygulama gelmiş sanırsam. Moonlight sonata hakkında diyor ki "bu kişi size birçok mesaj atmış, siz cevap vermemişsiniz. Eğer sizi rahatsız ediyorsa nebleyim sıkıntı varsa bi mevzu varsa bu kişiyi engelleyebilir ya Da ihbar edebilirsiniz" diyor. Hemen ihbar ettim. Meğer ihbarlar da buna gidiyormuş. "noluyo lan" diye dönüş yaptı bana. "sen bana mesaj atmadın mı neyin peşindesin kime bu havalar sen hayırdır" falan dedi. Ben orda tabi bir yusuf yusuf... Pardon abi falan dedim ama yemedi sanırım. Ağamsın paşamsın ayağı çektim... Hiç..

Uygulama yapıyorsanız da düzgün yapın abi böyle yani... Can güvenliğim tehlikede şu an. Evinden aldırıcam seni diyor. Ayıptır.

sigara içen hatunların genelde bakire olmaması

Farklı kategorilerde de irdelenebilecek durum.

Örneğin çay eşliğinde sigara içen hatunlar hayatlarında en az bir defa olmak suretiyle grup sekse müdahil olmuşlardır.

Marlboro içen hatunlar tek gecelik ilişkilerde yüzde yetmiş beş oranında başarılıdırlar.

Samsun 216 içen kızlar velev ki bakire değildir... Yine de yaklaşmayın. O size yaklaşır.

Yürürken sigara içen kızların ise kızlık zarı diktirme deneyimleri olduğu kanıtlanmış bir durum. Harvard araştırmış. Pratikte bakire sayılırlar. Değerlendirme dışı.

ince ve filtreli sigara içen kızlar gösterip elletmeme, elletse de söyletmeme konusunda kendilerini geliştirmişlerdir. Onları da sayma.

Mentollü içenin namusu bacak arasında değil... Araştırmadan çıkarıyoruz.. Çikolatalı içenlerin kalbi temiz... Onları hiç değerlendirmiyoruz.. Puro içenler var onlara da saygı duyuyoruz.... Kalıyor mu sana yüzde yirmilik bi kesim... Onun da yarısını çık çünkü içine çekmeyen güruh o. Dudak tiryakileri var bi de... Bilemedim ki şimdi bi ara toplam almak lazım... Ya da karesini küp köküne mi bölmek lazım... Ay kafam karıştı.

Gerçekten. Faydasızsınız. Yok hükmündesiniz.

xabze

arkadaşlar ben çok takılmıyorum burda son zamanlarda. ama şu arkadaşla ilgili bi uyarayım sizi dedim belki takip edeni vardır, kendini ona adayanı vardır bağlananı vardır her neyse... arada sıkıntı hayal kırıklığı neyin olmasın.

bu adam mütemadiyen başkalarının yazılarını kopyalayıp kendine aitmiş gibi yayınlıyor. yazının altına bi "alıntıdır, şu şu yazardan alınmış bir yazıdır" gibi ibare de koymuyor. bir kere benim yazıyı almış yayınlamışken gördüm tesadüfen yemin olsun. mesaj attım, yazının bana ait olduğunu söyledim. direkt sildi saolsun. cevap neyin vermedi. bişey demedim geçtim. şimdi de baktım itü sözlükte "guzelcekaybetmek" nickli, buralarda "sirkecidentrengider" nickiyle bilinen birinin yazısını almış kopyalamış. başlığı da "hoşlanılan kızın evinde sıçmak"

zannetmiyorum ki bu adam sirkecidentrengider olsun. onun, benim ya da başkalarının yazısını kopyalamaya ihtiyacı olduğunu sanmam. besbelli bu başka bir hazret. onun bunun yazılarını kopyalayıp duruyor. artık, sosyal deney mi yapıyor tepki mi ölçüyor neyin peşindedir bilemem. uyarayım istedim.

yazının resmini aldım. bunu okursa silme ihtimali yüksek çünkü yazıyı. aslında çok da önemli değil. neticede çok var bu tip yazarlar. ama ilgilenen falan olursa atarım tam bilmiyorum da... öğretirsiniz artık. napiim abi bi tek painte yapıştırmayı biliyorum. teknoloji özürlüyüm allah beni kahretmesin. maksat iftira attı demesinler.

çalan çırpan bir yazar. saygılar sevgiler kendisine.

hollandalı taş bayan polis memuru

kendisi beni makul şüphe ile tutuklayabilir. şüphe bile duymasına gerek yok. şüphesi olmasın.

whatsapp profiline kendi fotoğrafını koymayan kişi

mustafa.

liverpool a öyle bir döşemek ki 8 0 ı unutturmak

hayallerde yaşamak her zaman iyidir.

siz elli trilyon hevesiyle on milyonda bir ihtimale sarılıp yılbaşı piyangosu bileti alınca biz size ibne diyor muyuz?

demiyoruz.

yazarların karmaları

yazarları bağlar.

ağda yaparken bezi biten kız

kardeşim ağda yaparken bez bitmesi ne demek... epilasyon yaparken kukuyu epilatöre kaptırmak ne demek... vajinanın dudağa benzemesi ne demek.. bilip bilmediğiniz mecralarda konuşurken duvar üstü çekirdek çitleyen kocakarılardan daha cahilsiniz.

ağda bezi he... ben de çam sakızı kullanıyorum... bitince şekerle suyu kaynatıp reçineyle karıştırıp süzgeçten geçiriyorum. bezim de biterse kenarı oyalı mendillerimi yırtıp kullanıyorum. olmadı adet dönemim için kullandığım bezler var. yıkayıp yıkayıp tekrar kullanıyorum onları böyle... he.

yıl da 2015 e teşne.

uyuyamamak

insanı bir tuhaf yapıyor. hüagb. hüagb yapıyor insanı. sarhoş gibi.

100 tl karşılığında skype ta soyunan sözlük kızı

20 tl karşılığında da "yaa yaa ye koko jambo yaa yaa yeee" şarkısını söylüyor. çok sevimli.

volkswagen

siz espri anlayışı olmayan ciddi almanların canını yiim ben... ne güzel araba yapıyonuz öyle.

lancome nin lonkom diye okunması

benim fransız hatun da "lonkom" diyodu ben böyle: "aşkitom, canım, beybişim" gibi bişey sanıp seviniyodum. gerçekler acı tabi. hayır niye türkçedeki birinci tekil şahıs ekini kullansın ki kadın di mi... mon lonko mon petit falan der en fazla...

kafa işte.

noelikutlamıyoruz

daha önce söylenmiştir belki, belki söylenmemiş bilmiyorum, beni bu tarz insanları görünce şöyle bir düşünce alıyor gidiyor: yılbaşı müslüman adetidir diye kutlanmıyor ama geriye kalan hristiyan geleneklerine, alışkanlıklarına, stiline neden aynı ambargo uygulanmıyor?

adamların çektikleri kısa video; kullanılan müzikler olsun, kompozisyon olsun, çekim teknikleri olsun her açıdan hristiyan gelenekleriyle dolmuş taşmış.

sen hristiyanların buluşlarını sanatını tekniğini mantığını benimsedikten sonra noelini kutlasan nolur kutlamasan nolur..

rock müziği fanı ama yılbaşı karşıtı müslüman var. benim kafam almıyor. bence kültür dinle değil teknolojiyle empoze edilir. gücünüz yeterse teknolojilerine ambargo koyun. yoksa iki fıstık bir parça hindi az dansöz az tombala kardeşim.. otur izle ye iç... sıkıntı değil.

bir garip hashtag. bak hashtag açıyosun o da hristiyan adeti. açma. anlatabiliyor muyum?

beş kardeş

Tutmayacağına inandığım bir başka onur ünlü dizisi daha. ikinci bir ben de özledim vakası ile karşı karşıya olabiliriz. Çok da üzerinde düşünmemek lazım. izleriz karar veririz tabi.

nobody s perfect

http://www.youtube.com/watch?v=f0NnEDsPErM

prince of persia warrior within

oynadıkça su içesi geliyor insanın. yağdır mevlam su yarabbim!! hem mevlam hem yarabbim! allah!

ütopya

çok afedersiniz de ben bu semih ile kurretülayn çifti kadar rezil kepaze bir birliktelik görmedim... ki safiye soyman-faik sönmez çifti de sıralamama dahildir.

semih-kurretülayn sinerjisi fikri bile rahatsız edici. umarım roldür. rol olsun. yoksa böyle bir dünyada ben yaşamak istemiyorum. katlanamam.

nur bozar

Birsürü takipçisi olan Twitter hesabına sahip kadın. Yalnız Twitter ında çok iğrenç ifadeler var. Yarışmacılardan birinin kırmızı çizgili kıyafetinden dolayı " meltem damarlı seviyor heralde" falan yazılmış. Heralde onun değil hesap diye düşünüyorum bir bilen varsa aydınlatsın beni sevabına.

mehmet erdem

Arkadaş bende mi bi sorun var adamın sesini duyamıyorum lan. Bana göre bu adam şarkı söylemiyor sessizce homurduyor. Demet Akalın a serdar Ortaç a yükleneceğinize bu adama yüklenseniz ya. Ortamın Aranan şarkıcısı olmuş bu haliyle. garip.Dinlerken replay tuşuna tecavüz ediyorum diyen olmuş.. Abi ne duyuyosun da tecavüz ediyosun. Gerçekten çok garip. Ses çıkarmayan şarkıcı yapmışlar.