bugün

entry'ler (379)

otobüslerde türbanlı sayısının artması

zinhar yalandır efendim. otobüslerde türbansız sayısı azalmaktadır.

müslüman kadınlardaki orgazm problemi

(bkz: raid)

tarçın

(bkz: cinnamon)

eşcinsellere ibne diyen insanlar

(bkz: tarçın)

veysel topçu

soyadında kimdir olan tek türk.

erkegi saksi gosteren anasir

(bkz: erkeği saksı gösteren anasır)

bira içmenin günah olduğunu sanan yobaz dinci

(bkz: sokayın kokaine)

rusya deyince akla gelenler

(bkz: matroska)

diminutiv

küçük-küçücük, abla-ablacık gibi türkçe örnekleme ile tanımlanabilir latince asıllı gramer şeysi. arapça; abdullah-ubeydullah, tıfl-tufeyl. almanca; brot-brötchen, frau-fräulein örneklerinde görüldüğü gibi.

teşhis

tef'il kalıbı kullanılarak oluşturulmuş arapça asıllı kelime. aynı kelime aynı babta muşahhas ( teşhis edilebilir) hale gelir. kesir teksir, kebir tekbir, sağir tasğir, mini diminutiv falan fulan.

bifincancay

itiraf ediyorum, beni bu sözlükte gülümsetebilmiş tek yazardır. zekasına hayranım.

provakatif

yanlıştır. kasten böyle yazan eşektir. sudan getirilmelidir. etiyopya değil bir kere, habeşistan. cibuti. yapmayın, yapanları tahrik edin.

prozorvotif

provakatif başlığa geçirilmesi istenen esnek olmayan korungaç.

türklerin hiçbir zaman başaramayacağı şeyler

türklerin ve kürtlerin hiç bir zaman ebenin amıdır.

mustafa kemal atatürk ü sevmek

atatürk'ü sevmek bir futbol takımını tutmak gibidir. *

inception

fıkra anlatmasını beceremeyen birinin fıkra anlatması gibi olmuş film.

cübbeli ye sorulacak tek soru

insanların onca sosyal haksızlıklar dururken zinaya karşı el birliği etmelerinin sebeb-i seksi nedir?

hz muhammed in 9 yaşındaki karısı

hem agonistleri hem de antagonistleri tarafından bilgi eksikliğiyle bezeli cümlelerle açıklanmaya çalışılan iddia.

nurofen

etken maddesi muskadır.

birleşmiş islami devletler topluluğu

bir bakkal sahibiyken bile işçisine kapitalist hukuk uygulayan hayalperest samimiyetsizlerin gerçeklerden kaçışını dile getiren tuhaf kelimeler bütünü.

devlet zekattır. zekat tedavülde değildir. zekatı azaltıp namazı nafilelerle süsleyen kendini aldatmışların devleti olmaz. oysa herkes biliyor ki ikisi hiç bir şüpheye mahal vermeyecek şekilde hep birlikte anılmış, birinin inkarı diğerinin inkarı olmuştur. öyle olunca da devletsiz kalınmıştır.