bugün

mardinli bir yazardır. hemşehrimdir. şev baş gule.
profil fotoğrafındaki sen değilsin, insanları kandırma.
bir yazar.
değişik birşey.
O benim hem portakalım hem mandalinam hem havuçlu kekim.

Yierim ben onu yer.
peki tatlım pp de olan sen değilsen neden koydun ? Zira ben o kıza aşık idim... nolacak şimdi.

Arkadaşlar benim olayla alakam yok. Tamamen tesadüf eseri geldim.
fazla zeki olan bir yazar arkadaşımız. (bkz: #43204138)
içimden geldi yazmak istedim. sanırım şu an hayatımdaki en güzel şey benim için. mutluluk kaynağım. her sabah ilk uyandığımda aklıma gelen ve ilk mesaj attığım kişi; aynı zamanda da her gece son görüştüğüm kişi. şu an hayatımın bir parçası olmuş durumda. sanırım bu işin sonu evlilik. seviyorum. ♥
Vay be dertler derya olmus atağa kalktı düğün yapın gelmeyen de kale değildir. izmir de olursa muhakkak gelirim. Net.
biraz tanırım iyi biridir dertler derya olmuş da iyi bir çocuktur (çocuk dediğime bakmayın 28 yaşında.) bu ikisinden iyi çift olur yakışır ama kimseye de kefil değilim.
Hep dertler derya olmuştan aşklı entry görüyoruz, turuncuu yengemiz bir şey yazmıyor. Dertler derya olmuş kamki, dikkat et lan üzülme sonra.
düğün ne zaman ya olursa bi davetiye isterim pasta yemek benim de hakkım.ewed
seviyorsan git konus bence.
Ben erkek tarafıyım, düğünde içkiler benden
3 günlük aşklar ...

(bkz: swh).
Dertler derya saf çocuktur. Üzersen tüm sözlüğü karşında bulursun.
Üzmezsen bi çeyreğini takar mutluluklar dileriz.

Neden eniştesi gibi konuştuysam artık.
Vay arkadaş, kıskandım lan ama maşallah nazar değmesin, mutluluklar.
Millet evlensin, biz de en son suçsuz yere şerefsiz falan yiyelim.

Aq Dünya senin. *

Mutluluklar dilerim.
Oğlum sen malmısın. Zaten dertler derya idi. Artık okyanus olur.
görsel
şuraya bir turuncuuu çiziyoruz.
hemen yanına müstakbel damadı çiziyoruz.
arka plana yaz kış bacası tüten turuncu panjurlu Amerikan mutfak 4+1 ebeveyn helalı bir ev çiziyoruz.
boş Kalan kısımlarda her türlü haşaratı barındıran etrafı bonzai ağaçlarıyla çevrili 30 dönüm bahçe çiziyoruz.
akşam akşam güldüren yazarlardan bir diğeri. bir de sözlükte mizah eksik dersiniz. tiyatroyu beğendim bu korona günlerinde sanatsal açıdan eksiklerimizi giderdiğiniz için teşekkrler.
gençler sabahtan beri konuşuyorsunuz amk. biriniz de tenezzül edip olayı anlatsın artık.

kim kimle fingirdemiş, kim hangisinin kalbini kırmış, kim kimin ebesine ne maksatla sövmüş vs.

ben size 10 senedir hala dedikodu yapmayı öğretemediysem yazıklar olsun bana.
Helal olsun esaslı kadınmış.

Uğradığı baskıyı, gördüğü hakareti erkek egemen toplumdan çekinmeden dile getirdi.

Cesaretini ve dik duruşunu tebrik ediyorum.

Tekrardan helal olsun!
Başından bir olay geçmiş ve bunu sevgilisini ihmal etmek pahasına da olsa ayrılamadığı sözlükle yani bizlerle paylaşan yazar.

O değil de ben niye geldim buraya? Hah, kimse hemcinslerin bile sana hak vermedi ya la.

Herkes yüzüne nurlar inmiş ( ki sen de bunun için takılmışsın) er kişinin yanında oldu.

Neyse geçmiş olsun dileklerimizi iletirken;

Görülen o ki sözlükçe;
(bkz: bizimla değilsin) diyoruz.
karı olduğunu yeni öğrendiğim yazardır. iyi yazmalar olsun diyelim..
ogretmenim turuncu agliyor tuvalete gidebilir miyiz.