1. 1.
  guner umit'in sundugu ahlaksiz bir yarisma programiydi. herifin bir kizlarla sevismedigi kalmisti, onu da yapacakti zaman olsaydi.
  4 -1 ... laz pacino
 2. 2.
  (#47620)
  1 ... redwinemania
 3. 3.
  araba gibi bayanların kullanmasını bilmediği arkalarındaki erkekleri kısırlaştırmaya kadar varabilcek tahribat yaratan araç arkana bak öle çevir turnikeyi diye bir uyarı yazılmalıdır.
  -1 ... crypto
 4. 4.
  erotik sex unsurları içeren erişkinler için ortada sıçan oyunu.minumim katılımcı 3 dür
  ... myway
 5. 5.
  her bölümde güldürü dozu düşük temel fıkraları anlatıp "allahım ben ne komik adamım" diye kendi kendini gazlayan bir sunucuya sahip gereksiz bir tv yarışması,,

  2-3 ay önce tekrar yayın hayatına merhaba diyeceği sırada aşırı kar yağışı nedeniyle iptal edilen ve bir daha da yayına giremeyerek bütün bir toplumu sevindiren yarışma programı..
  ... tttddd
 6. 6.
  iki yakın arkadaşın bir kızı birbirlerine paslamalarına argoda verilen ad.gerçi birbirlerine paslama da pek edebi bir tabir olmadı ama neyse.
  1 ... veritaserum
 7. 7.
  3 bant bilardoda en basit sayı yapma şeklidir. uzun - kısa - uzun bant kombinasyonuyla gerçekleştirilir..
  ... intensivecare
 8. 8.
  kişilerin bir yere birer birer girmelerini sağlayan döner düzeneği bulunan araç.
  1 ... hoscakal
 9. 9.
  (bkz: layup)
  ... free your mind
 10. 10.
  yayınlandığı dönemde ramazan'ın gelişini haber ederdi. toplumsal role bak hele. mahyalardan, patlayan toplardan evvel kıçını başını kapatmış turnike kızlarını görüp ramazan geldi diyebilirdik. şahane bir ramazan medyası örneğiydi bu haliyle.
  ... antimatter