1. 1.
  Enteresan yeni bir dizidir. Rust cohle karakteri çok ilginçtir. Izlenilir.
  6 -1 ... pinklady
 2. 2.
  http://m.youtube.com/watch?v=p4zluA60hjs+
  3 ... pinklady
 3. 3.
  sağlam diziye benziyor. hızı zodiac filmindeki gibi, ağır ilerliyor. bazıları sırf bu yüzden dayanamayıp kapayabilir. ama yine de çekiyor içine. zaten başroldeki 2 eleman da tanındık adamlar.
  ... lan senin de nickinin de amk
 4. 4.
  dizinin şu ana kadar üç bölümü yayımlandı. ilk sezon 8 bölüm sürecekmiş. senaryosu, atmosferi ile kaliteli bir dizi, ortada bir vaka var ama karakterlerin yaşantısı, iç dünyası, rush cohle'un anlatmaya çalıştıkları, rush cohle ve martin hart'ın diyalogları vakadan daha ön planda gibi geldi bana. dizide çok aşırı olmasa da açık sahneler yer alıyor. çok aksiyon içeren bir bölüm olmadı şu ana kadar, yani aksiyon bekliyorsanız hayal kırıklığı ile karşılaşabilirsiniz ama bu tür dizileri izleyenlere tavsiye olunur.
  1 ... 1365423646
 5. 5.
  takip ettiğim dizi sıralamasında ilk üçe girmiştir. bir numara poi, iki numara the new girl.
  1 ... nobetci anarsist
 6. 6.
  http://www.imdb.com/title/tt2356777/
  ... pokeryanist
 7. 7.
  Harika bir dizidir. Eğer polisiye, dram, analiz tarzı seyler severseniz.
  2 ... pinklady
 8. 8.
  Atmosfer yaratma açısından son dönemlerde meydana çıkmış en başarılı dizidir. Aynı zamanda Rust karakteri televizyon tarihine geçebilecek kadar eşsizdir.

  -- 5.bölüm spoiler--

  Marty'nin kızı iki erkekle basılmış, adam kızına tokat atınca birde suçlu durumuna düştü. Bu kadar modernlik de iyi değil.

  --5.bölüm spoiler--
  6 ... superyetenekliajan
 9. 9.
  Çok sağlam bir dizi.
  Favorim.
  2 ... hayri potur
 10. 10.
  gördüğüm en iyi introya sahip dizi. mükemmel karakter analizleri, kubrick tarzı one - shot perspectiveler, eşsiz müzik kullanımı ve mükemmel oyunculuklar * * barındıran, ağır işleyişi ve tarzıyla melankoliyi buram buram veren hbo 'nun yeni başyapıtı.
  1 ... challenge everything