bugün

entry'ler (445)

ekşi sözlük

Pkk'nın internet yuvasıdır. Bir an önce yıkılmalıdır. Özgürlük ayağına resmen terör yuvasına çevirdiler.
Bugün ne oldu anlatayım.
Herkesin bildiği gibi pkk terör örgütünü Türkiye cumhuriyetimiz yok etmek için pençe harekatı başlattı. Dün gece bende bir tek terörist bile bırakmadan dönün yiğitlerim yazdım. Sabah açtım hesap uçurulmuş. Bir çok kişi uçuruldu. Yönetimden sahibine, ondan editörüne hepsi pkk köpeği olmuş. Hâlâ bu ekşi denen bok çukurundan medet uman varsa unutsun. Ne bilgi kalmış ne Türkiye aşkı. Bunlar pkk köpeği olmuş başka birşey değil.

sözlük yazarlarının ruh halleri

görsel

ekşi sözlük

Dışarıdan bakmak yetmez hele birde içeri girin neler neler var.

Bir iki ufak örnek vereyim zamanla bunları burada çoğaltırım.

1- neredeyse hepsi sadece kendi doğrularına inanıyor. Farklı bir görüşte entry yazanın başına çullanıyorlar. Sanırsın dünyanın tüm doğruları onda gizli. Hiç mi farklı görüş olamaz. Onlar için olamaz.

2- çok çok eskiden de belirtmiştim. Gezi direnişi ile birlikte siyasi odaklı bir yere döndü. Son dönemlerde biraz daha kırıldı bu ama uzun süre başka hiç bir konu konuşulmadı.

3- veritabanı başlıkları. Erkek ve kız düşürmek adına bir çok başlıklar türedi. Kimi tuttu kimi tutmadı. Sadece o başlıklarda gezen eskort arayan tipler çoğaldı.

4- dil üslup vs. artık bir önemi kalmadı. Eskiden çaylaklık cezası verilirdi şimdi nerdeeee neredeyse ödül verecekler.

5- spor başlıklarında kan gövdeyi götürüyor. Beşiktaş'lı mısın yada farklı bir takım diğer takımı eleştir anında 30 tane yeşillendiriliyorsun. Hayatında duymadığın küfürleri duyabilirsin.

6- güzel insanlar zaten bir bir gitti. Geriye boş bir grup kaldı.

Kısacası özenmeyin neden yokum demeyin çokta eski seviyesinde değil.

bir sözlük kızıyla yapılabilecek en güzel şey

(bkz: kızlı başlıkların bir türlü sonunun gelmemesi)

görsel

günün karikatürü

(img:#1774704)

leyla ile mecnun

görsel

gecenin sözü

Descartes, düşündükçe var olduğunu söylüyordu ;
Oysa ben düşündükçe yok oluyorum.
oğuz atay

günün karikatürü

(img:#1067382)

ketboga

10 üzerinden 4 puanlık kavga.

leyla ile mecnun

Sedef Leyla artık her neyse en yakışan bu kızdı be dostlar.

görsel

gizli örgüt kuruyorum

Sanki bu gizli olmamış gibi. Bilemedim.

gececi tayfa

Bir süredir yoğunluk sebebi ile aralarında bulunamadığım tayfadır.

tolga zengin

ikinci golde kısa düşen topu zaten fiyaskoydu. Yetmedi ayı gibi koşup skicem topunuzu diye bacağını sallaması ve ısmarlaması iyice batırdı.
Maç boyu alexis tamam berbattı ama o son gol de tolga'nın o koşusunu görüp bırakması normaldir.

O direkten dönen Akhisar pozisyonundaki Tolga'yı hiç konuşmaya gerek yok.

Adam ne zaman kritik maç oynasak yapıyor birşeyler. Genel olarak zaten kötü ekstra maçlarda iyice takımı bitiriyor.

Var bunda bir ibnelik ama nedir belki yıllar sonra anlayacağız. Sadece kötü olmak ile anlaşılacak birşey değil bu şahsın yaptıkları.

Tanım mı? Dünyanın gelmiş geçmiş en rezil kalecisi. Bırakın Beşiktaş gibi takımda oynamayı 3. lig klasmanında bile kalecilik yapabilecek biri değildir.

Son not: Allah'ım ne olur bizleri bu ne yaptığı belli olmayan şu şahıstan kurtar.

yaran karikatürler

(img:#1036835)

kürekle vurmak nedir arkadaş.

yaran karikatürler

(img:#1029653)

mario balotelli

Bu adama yeteneksiz diyen futbol cahilidir.

Tek sorunu sorumsuz olmasıdır. Bu da büyük bir problem olduğu için kendi elleri ile harcanıp gidecektir.

gecenin karikatürü

Çok komik olmasa bile gideri var.

(img:#1025045)

kadıköy mcdonalds ta yemek dilenen suriyeli çocuk

Bir gün umarım şartlarınız değişir dilenen sen, vermeyen o olur. işte o zaman çaresizlik nedir anlamış olursun.

Tanım: mal beyanı

2 nisan 2016 istanbul zirvesi

ince belli çay bardağı barındıran zirve.

iyi eğlenceler arkadaşlar.

iyi ki museviyim

Güle güle kullan.