entry'ler (85)

üniversitelerde özerklik kalksın

terörist zihniyeti bilim yurtlarından kaldırılması için bir öneri.

fenerbahçe

1 günde 2 kupa kaybeden kulüp.

2015-2016 Şampiyonu Beşiktaş.

filinta mustafa

başka kanallarda olsa izlenme rekorlarını alt üst edecek, osmanlı polisiyesini işleyen trt dizisi.

188 boy 58 kiloyum çok mu zayıfım

kardeşim 1.68 boyum var 58 kiloyum benimle bile dalga geçiyorlar.

üniversitelerde özerklik kalksın

üniversitelerde özerklik kalksın. devlet ve millet zararına yapılan eylemler tespit edilip, pislikler temizlensin.

egitim sistemini eleştirip öğretmen olan insan

beni buraya sistem getirmiştir diyen varlıktır. benimde atanabilirsem 2 seneye içinde olucam topluluktur.

trivia crack

son zamanlarda iyice sardığım genel kültür oyunu.
türkçe soruları ergenler mi soruyor acaba?

trivia crack

son zamanlarda iyice sardığım genel kültür oyunu.
türkçe soruları ergenler mi soruyor acaba?

cassio ramos

beşiktaş'a transferi muhtemel brezilyalı futbolcu.

soma da altın rezervi

soma nüfusunu kömürle beraber katlayacak rezerv.

soma da altın rezervi

enerji bakanı manisa soma'da, 100 ton altın rezervi bulunduğunu açıkladı. Bulunan altının ülke ekonomisine katkısı ise 2,5 milyar dolar civarında olacak.

üstteki yazar önceki hayatında kimdi

pappa: paragrafın akışını bozan cümle.

namık kemal

vatan, millet, ,insan hakları, islam birliği gibi siyasal davasını tiyatro üzerinden halka sunan ve gayette başarılı olan başarılı edebiyatçı.

gerçekten bilgi ve türkçü bir insandır.

huzur içinde yat üstad.

bak bu benim babam diyen şehit çocuğu

o gülen yüzüyle ve şehit babasının gururuyla terörist yapılara daha o yaştan korku salan çocuk. senin için küçük melih senin için hesap soracağız kardeşim.

bak bu benim babam diyen şehit çocuğu

o gülen yüzüyle ve şehit babasının gururuyla terörist yapılara daha o yaştan korku salan çocuk. senin için küçük melih senin için hesap soracağız kardeşim.

çocuklar ölüyor terörist sloganıdır

hendek kazıp, yapay bomba yapan çocuklardan mı bahsediyorsunuz ?

çocuklar ölüyor terörist sloganıdır

çocuklar ölüyor diyerek insani duyguları sömüren ve devletin istikbalini gölgelemeye çalışan bazı teröristlerin son zamanlarda türemiş olması adına açılmış başlık.

tecelli arı

4 mart 1981 de asala ermeni terör örgütü tarafından paris'te öldürülen din görevlisi.

arda nın messiye asisti

biraz önce yaptığı asist.

beyaz show

bizim öğretmenlerimiz beyaza telefonla bağlanamıyor çünkü pkk onları katletti, dediğim program.