bugün

ikinci nesil sözlük yazarı.
genellikle her kızda görülen, tıbbın henüz bir care bulamadıgı hastalıktır. bir de yeni yazarlarımızdan biridir. hoşgelmiştir.
hoşgelmiştir.

(bkz: tribal enfeksiyon)
l-manyakdergisinin orta sayfasındaki, cengiz üstün'e ait bölümün adı.
entrylerine bakarak sıkı bir him fanı ve vampire the masquarade * oyuncusu olduğunu tahmin ettiğim yazar.
bana "bir ara dönecek" kişi.* * * *
Maneviyat deposu, yürek gücünün demlendiği Adim-ün nazir zat.
anlasılması kimi zaman zor olan, iyi niyetli hassas ve derin insan..
sözlükte ilk tanıştığım arkadaşımdır.

(bkz: ilkler unutulmazdır)
(bkz: gakkoş)e.
ortada bir konu olduğu zaman genellikle konuyla ilgisi bulunmayan insanların hangi sebepten olduğu bilinmeksizin saçmalayıp girdiği durumdur. nefret edilesi bişeydir. salla gitsin denmelidir. uğraşılmamalıdır efenim bu tip insanlarla.
momenti yanlıs noktadan alındıgı icin bi turlu dengeye gelemeyen, bu yuzden ince ayarının yenıden yapılması gereken, sadece fizik kurallarına degil durusuyla hayata da muhalıf olan aykırı kısılıktır. ayrica aynı telden caldıgımız ıcın cok iyi anlastigim can dostum.
Okulda ağzı var dili yok sanırdım. Meğerse neşe makinesi imiş. ismini kim koymuş bilmem ama göbek adı neşe olmalıymış. Yedi cüce ve pamuk prenses hikayesinde kahramanlardan olsa ya pamuk prenses yada neşeli olurdu.
Objektif görünce yüzünü kaçıran, ama engin fotoğrafçılık becerim * sayesinde karelerime yakalanmış, sessiz sakin yazarımız.
(bkz: gribalenfeksiyon)
kalabalık geçen zirvede tanışabildiğim 5-6 kişiden biridir kendisi. tanışma esnasında söylediği nick'ni "terrible-enfeksiyon" olarak algıladığım (çok gürültü vardı) ama daha sonra: "ulan böyle de nick olmaz herhalde ben yanlış anladım, bari çaktırmayım hatuna" dediğim yazarımızdır. kanatçı'da geçen süre zarfında en çok muhabbet edebildiğim birkaç yazardan biridir. ayrıca kendisi çok önemli ve gizli bir kurumda çalışıyormuş bunu da öğrendim, ama söylemem, gizli!
bütün zirvelere beklediğimiz yazardır. fazla muhabbet edemedik kusura bakmasın, telafi edeceğiz inşallah.
Dikmen vadisinde çimlerin üzerine kuytu bir yere tüner elinde kitabı benim ordan geçmemi umar.Temmuz çocuğudur.Bu yüzden temmuz gibi sımsıcak ve hayat doludur.Pearl Harbora atılan bombalar onun espri bombardımanının yanında ihmal edilecek sürtünme kayıpları katsayı gibidir.Yardımseverdir.o kadar yardımseverdir ki arkadaşı işini kaybetmesin diye tüm yaz boyunca karınca gibi işlerini yapmaktan vazgeçmemiştir.Arkadaşı mı ne yapmıştır? ağustos böceği gibi tüm yaz boyunca chat ve msn dünyasına tüm zamanların en iyi (best of the best)dialoglarını sanal edebiyat dünyasına kazandırmıştır.
Gribal enfeksiyonun tilt olmuş hali...Teşhis konuldu yani nevrotik robotik.sözlüğü tanımama sebeb olan müstesna yurdum insanı..leziz antilop muhabbeti yapılabilecek 3. nesil kardeşimizdir kendileri.kendisini talk şovmen sanmışlıgım vardır.
varlığını türk varlığına armağan etmiş yazar.

edit: bu kadar abuk subuk küfürlü entry içinde bula bula bunu mu buldunuz * komik insanlarsınız vesselam.
hasta olup yatağa düşen sözlük yazarı.
hasta olduğunu ancak burdan öğrenebildiğim dostum..Vatan savunmasız bunu hatırlatmadanda edemeyecem..
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
en komtan yazar. geçen yamuk yaptık 10 çuval pattis soydurttu...