1. 1.
    Gelen kurye için kapınıza içten bir teşekkür notu bırakın diye hem sms ten hem de e-postadan taciz eden dandik şirket.. teşekkür notu asmıyorum asmayacağımda zorla niye insana dayatma yapıyorsunuz. teşekkür etmek zorunda mıyım?
    ... pembeseker
  2. 2.
    27 mAyısta verilen siparişi 15 haziranda getiren extreme hızlı kargo.
    ... oberst
  3. 3.
    Teşekkür etmek zorundasın at kafası insan. O getiren sana hizmet ediyor 3 kuruş paraya çalışıp senin gibi yüzüne bile tükürülmeyecek insanlarla muhatap oluyorlar. Bir teşekkürü çok görmeyeceksin edeceksin. Az insan olun ya saygı gösterin.
    1 -4 ... ahbesaltik
  4. 4.
    bu trendyol denen firmadan uzak durun.
    1 ... ultra beyaz turk
  5. 5.
    Dandik şirket..
    Kargocu geldim kapıyı açın diye beni arıyor.. ee bee süzme salak geldiysen zili çalsana ne diye beni telefonla arıyon mal.
    1 -3 ... pembeseker
  6. 6.
    Arkasinda çinli var. Uzak durun.
    -2 ... creme de la creme
  7. 7.
    ulaştırması dandik şirket.

1 haftadadır kargo tuzla akasya lokasyonundan hep yola çıkıyor. dönüp dolaşıp tekrar tuzla akasyaya geliyor sanırım her gün istisnasız kargo yola çıktı tuzla - akasya lokasyonu diyor şaka mısınız siz abi? kargo yoldadır diyor iyi diyorum yarın dağıtıma çıkar bir bakıyorum tekrar dönmüş dolaşmış yine tuzla akasyaya gelmiş.

trendyol express

bence yoğunluk falan hikaye. coronayı bahane edip yoğunluk diyorlar hani nerde kısıtlama mı var daha dün kargoya verilen ups kargo bugün teslim aldım ürünü 1 günde 450 km rahat getiriyorlar. aynı şekilde yurtiçide 1-2 günde getiriyor hemen.

maliyetten kısalım diye ürünleri toplu transfer merkezinde biriktirip biriktirip yola çıkıyorlar bunun başka açıklaması yok. birde taşak geçer gibi aynı lokasyonda yola çıktı diyor yok gönderi alındı diyor ayıp lan valla.

ha ama kuryeleri çok efendi saygılı orası ayrı.
    2 ... narsistikpatinaj
  8. 8.
    tuzla-akasya lokasyonunda .ok şakşaklı bir şeyler döndüğü kesin mk.

kuryelerin poşet fantezisi falan mı var gelen ürünlerle aşk mı yaşıyorlar 10 gündür tuzla akasya da aq şeyi. sürekli yola çıkıyor yine tuzla akasyaya geliyor. bazen canı sıkılıyor tuzla-elma veya tuzla-kiraz oluyor ama tuzla hiç değişmiyor.

hayır aldığımız ürünlere zaten 10 lira kargo parası koyuyorsun hiçbir anlaşmalı kargo ücreti 10 tl yi bulmaz maksimum birim fiyatı 3-4 tl ye geliyor o kargolar. hem bizden 10 lira alıyorlar hemde böyle leş kargolarla gönderim yapıyorlar.

yurtiçi, aras, ups tak ertesi gün kapını çalıyor ve abuk subuk lokasyon saçmalığı yok adam gibi gönderi yola çıktı diyor ertesi gün şubede dağıtıma çıktı yazıyor ve geliyor sokayım yapacağınız işe mk. paramızla rezil oluyoz. ürünü taa 22 ekimde satın almışım halen daha tuzla- akasyada.

firmaya şikayet ettiğin zaman görüldü atıyor birde baştan aşağı troll mk bunlar.
    1 ... narsistikpatinaj