1. 1.
  ing. uzun ve zor bir yolculuk yapmak.
  1 ... 6.4.r.1.$.h
 2. 2.
  harika yarış bisikletleri üreten bir bisiklet firması.
  2 ... yoga yapan mistiq kedi
 3. 3.
  (bkz: track)
  1 ... dalton ana
 4. 4.
  kürtçe osurukçu demekle beraber boş beleş adam mahiyetindeki bünyeye atıfta bulunmak münasebetiyle sarfedilen sözcük...
  2 -2 ... baravi
 5. 5.
  (bkz: star trek)
  ... hakanimsi
 6. 6.
  lance armstrongun kullandıgı bisiklet olarak unlenmis, dunya capında bir amerikan bisiklet firması. ulkemizde de giderek yaygınlasmaktadır. fakat urunleri genelde diger markaların benzer donanımlı bisikletlerine gore pahalı oldugu icin pek tercih edilmez. sıradan kullanıcılar icin urettigi en ucuz modelleri (3 serisi) de sedona, kron gibi turk markalarının yakın fiyatlı bisiletlerine gore dusuk kalmaktadır (donanımlara bakacak olursak). yine de dunya markası olusu ve kadrosunun saglamlıgı ile one cıkabilir. fakat bu noktada alman corratec 2008de piyasaya surdugu ekonomik modellerle (x-vert serisi) dikkat cekiyor. hem marka hem ucuz olsun diyorsanız onu tercih etmenizi oneririm.
  ... kostebek
 7. 7.
  http://www.trek-turkey.com
  2 ... cutcut
 8. 8.
  http://www.ekobilet.com adlı siteden rezervasyon yapılabilen bu rezervasyon 60 küsür ofisinden kesilen ucuza bilet bulunabilen TREK TURiZM özellikle öğrencilerin ve ekonomik seyehat etmek isteyenlerin seyahat başlangıç adresidir.
  1 ... twoche
 9. 9.
  Amerikan reklam ve pazarlama balonu. Kapitalist kültürün reklam düşkünlüğünün kanıtı. Fabrikasyon seri üretim yapan üreticiler arasında tartışmasız en başarılı ve çok satışı olanlardan biri ancak asla bir Steelman, bir Tommasini, bir Passoni ya da Look gibi büyülü kulvarda değil.
  ... rottenstern
 10. 10.
  günde yaklaşık 30 km gidebildiğim ve bunun üstüne aynı gün içerisinde iş hayatımı sekteye uğratmayan kendime armağan ettiğim bisikletimin markasıdır. çok pahalıdır ama taksit taksit ödeyince o kadar koymuyor. hele bir de keyifle sürüşü yok mu; herşeyi unutturuyor.canım benim.
  -1 ... godot yu beklerken