bugün

entry'ler (856)

halkın seçtiği cumhurbaşkanına saygı duymamak

Olum bu ne lan çomar dolmuş burayı ne hale getirmişsiniz!?

pokemon go

Hala indiremeyen Android kullanıcısı arkadaşlar için reklamsız ve hızlı indirme linkleri: http://hemenindir.org/pok...ndroid-apk-indir-v0-29-0/

tanım: fena saran ama bi yerden sonra çok yürütmesinden dolayı sıkan oyun.

98 doğumlu kızın 82 k takipçisi olması

Kendisinin şöyle bir fotosu var::: https://www.instagram.com/p/_XXfI6ThBw/
bunların hiç anası babası yokmu amk.

patatesi kızartınca patates kızartması olması

(bkz: bunu tek başına mı düşündün)

törbönlö döktör östömöyöröz kömpönyösö

önce eksini verdim sonra bastım donuzu.

instagram kaşarları

aha bak kaşarseverler hemen gelip ruh eşlerini savunmaya falan başlamış. ulan amına koduklarım kusura bakmayında memelerini binlerce erkeğe üstelik binlerce tanımadığı her yaştan erkeğe gösterip cinsel kimliği ve fiziği üzerinden prim yapıp aslında beyin olarak sıfır olup bunu abazaları fotolarına bakıp 31 çekmeye davet ederek beyinsiz oldukları gerçeğinden kendilerini uzaklaştırıyorlar. Bana bi diyin amk dudakların hayvan gibi büzülüp aşırı bir göğüs dekoltesi verilmesinin "hadi memelerime bakıp azın" demekten başka nasıl bir anlamı olabilir?

instagramdan soğutan kaşarlardır.

gangnam style dinleyerek büyümüş efsane nesil

gangnam style dinleyen oldumu acaba diye bir düşündüm, cidden varmı lan oturup ciddi ciddi dinleyen?
20 yıl sonranın efsane neslidir.

nişandan sonra sevişen çift

nişana ne gerek vardı diye düşündürür. madem bir iş yapıyorsunuz tam yapın amk düğünü bekleyemiyorsanız niye nişanı bekliyorsunuz.

akp mitinginde arkadan dayıyorlar diyen kadın

o değilde kemik atılan aç bir it sürüsü gibi değillermi? bir insan neden kendini bu kadar aşağılık bir hale düşürür anlamıyorum hadi cahilsin oy ver anlarımda, mitinglere gidip ne denilirse denilsin hiç dinlemeden ve anlamaya çalışmadan hunharca alkışlayıp haykırmak nedir abi? bu arada arkadaki adam dayamamış bildiğin içinde gezdirmiş amk.
tanım: sikince birşey demeyen kadının dayayınca rererö yapmasıdır.

çok temiz sevmek

Uzun zamandır girmediğim sözlüğe girdim biraz bakındım, bu aralar çok yalnız olduğum için (bu aralar dediğim yaklaşık 1 yıllık bir süreç) içimdekileri kusasım geldi yine... önce tanımı yazayım da alttakiler sikmesin.
tanım: aklına hiçbir kötü düşünce ve faydalanma amacı gelmeden safça sevmektir.
Nerdeyse bir yıl öncede aynı konunun başlığını açmıştım (#29540601) o başlığı açtığımda bile 1 aşkım 1 yılını devirmişti şuanda hiçbir şey değişmedi amk. zamanla unuturum dedim olmadı lan seveli 2 yıl oldu olmasına ama görmeyeli 1 yılı geçti (rüyalarım hariç gerçekte yüz yüze gelmedim) 1 yıldır whatsapp dan beni engellediği için başka bir arkadaştan fotolarını rica edip alıyorum bakıyorum ve kulaklığımda son ses adosla onu sevdiğimi mi yoksa nefret mi ettiğimi düşünüp sonucunda doğru cevabın her ikiside olduğuna karar verip o siyah gözlerinin içimi aydınlatan parlaklığını hayalimde canlandırıyorum ama sonra yine aklıma onun tam bir kaşar olduğu, önüne gelen yakışıklı ve popüler erkeğin altına yattığı ve bunun için ona orospusun dediğimde bana söyledikleri geliyor... aslında biliyormusun sözlük ben çok özgürlükçü bir insanımdır, yani her insanın istediği herşeyi kimse tarafından yargılanmadan yapabileceğini düşünürüm ama bunu yapan kişi saçlarında hayallere daldığım gülüşünde huzur bulduğum biri olunca bütün bu düşünceler gidiyor yerine bir angara bebesi geliyor. neyse bi paragraf ineyimde gözleriniz sikilmesin.

Senin olanı kıskanmak kolaydır sözlük ama senin olmayanı kıskanmak insanın amına koyar buna ek olarak sen hariç nerdeyse herkese ait olan olan birini kıskanmak çok daha fazla koyar ben bunu öğrendim. beni duyduklarını kimseye anlatma yoksa intihar ederim diye tehdit ettiğinde bile nasıl korkmuştum anlatamam sözlük, zaten kimseye anlatacakda değildim işte ama o bundan çok korkmuş olacak ki onu sevdiğimi hayvan gibi belli ettiğim halde bana çok yakın davranarak umut verip duygularımla taşşak geçtiği gibi aynı şeyi yine yapmıştı. tamam dedim kimseye söyleyemem zaten senin orospu olman en çok bana zarar veriyor diye. Yinede sordum lan bütün gururumu yere serip bunu anlatmakla seni tehdit ediyormu o piç kurusu diye sordum. hangisi diye sordu (bkz: swh)

güleyim mi ağlayayım mı?

sözlük kızlarına tavsiye

Eski entrylerimi okurken denk geldiğim tavsiyedir. Ulan neyin öfkesiyle yazdıysam baya acımasızca olmuş...

lösemiyim ilik nakli için gönüllü verici bekliyorm

Sözlükte am göt meme dışında ki bir başlığın trend olduğunu ilk defa görüyorum... Bu gurur hepimizin arkadaşlar!

uludağ sözlük kızları

regl günlerini her ay kaçırmadan ilan eden kızlardır.

bulgur pilavı

Kuru fasulyeyle iyi gider.

kadını 200 gram et olarak gören erkek

200 değil memeler dahil 500 gram civarı olarak görmesi gereken erkektir.

suriyeli ailelere bedava elektrik

bedava değil, parasını bizlerin ödeyeceği elektriktir.

sözlükteki erkekler nasıl kızlardan hoşlanıyor

kısa boylu (kısa dediysek 165 falan), beyaz tenli siyah saçlı, sexi değil de tatlı bakışları olan, yuvarlak ve kendi vücuduna göre hafif iri kalça, meme boyutuna hiç girmiyorum olsunda gerisi önemli değil, diğer erkeklerle belaltı konuşup gülüşmeyen kızdır efendim.

yolda salına salına yürürken saçını toplayan kız

Kendini prenses sanıyordur.

çok fena sevişiyordur denilen yazarlar

(bkz: milyonlarin bacisi)
ehehehe.

bir sözlük kızını alıp kendine karı yapmak

Sözlük kızlarının geneline şöyle bir bakarsak gavat eylemi olacağı bir gerçektir.