bugün

ülkenin her toprağının metrekaresini kuponlar ile aldığını sanan troll isteği.
sen ilk önce götündeki boku sil derler adama.

not: adanalıyım.
muhtemelen başka şehirde oturup orada çalışan aslında iş yüzünden mutsuz veya yorgun ama bu durumu bulunduğu şehre bağlayan yazarın isyanıdır.
Trabzondan bir kız sevmiş terkedilmiş bir bey in feryadıdır. Troll geldi hanım.
muhtemelen başka şehirde OKUYUP orada yaşamaya çalışan aslında insanların insan olmadığını anlayan veya yorgun ama bu durumu bulunduğu şehre bağlayan yazarın isyanıdır.
fenerbahçeli birisinin yakarışıdır. nitekim trabzonspordan bu sene korkulmaktadır
göt ister.

(bkz: dikkat et de yeni üye sana kaymasın)
(bkz: her kuşu siktin de bir flamingo kaldı)
karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan ve içinden, (bkz: Adnan Kahveci) (bkz: Ali Şükrü) (bkz: Cevdet Sunay) (bkz: Hüseyin Avni aker) (bkz: recep yazıcıoğlu), (bkz: Ahmet Özer) (bkz: Alâettin Bahçekapılı) (bkz: Altan Öymen) (bkz: Bahriye Üçok) (bkz: Gülsüm Kamu) (bkz: Hasan izzettin Dinamo) (bkz: ihsan Topçu (bkz Mualla Kaynak) (bkz: Mustafa Duman) (bkz: Oktay Rıfat Horozcu) (bkz: Sabahattin Eyüboğlu) (bkz: Sunay Akın) (bkz: Yaşar Miraç) (bkz: Yusuf Ahıskalı). (bkz: Duygu Sağıroğlu) (bkz: Fuat Saka) (bkz: Hasan Tunç) (bkz: Hayati Hamzaoğlu) (bkz: Seyfi Dursunoğlu) (bkz: Şakir Sağlam) (bkz: Tanju Gürsu) (bkz: Temel Gürsu) (bkz: Volkan Konak) gibi değerli insanlar çıkartan, şirin bir şehrin haritadan silinmesi durumudur.
edit: başlığı açan yazar bu insanları iyi tanısın.
bize her yer trabzon dedik.. ama trabzon olmadan her yer cehennem gelir. nitekim, türkiye'nin hiçbir şehri haritadan silinmeyi hak edecek kadar kötü olamaz. birini silmek diğer hepsini silmek gibidir. sen onları silemeden vatanın seni siler. dikkat etmek gerekir.
trabzon sizin babanızdır. babaya saygısızlık yapılmaz, allah çarpar.

karadeniz her zaman coşmuştur.
bu harbiden g*t isteyen bir davranıştır. hadi aklını yiyen biri varsa denesin bakalım.
rize var rize.
BAyBURT KÖRFEZiNi OLUŞTURUR.
Demeyin öyle sonuçta oranın suçu yok.
Trabzon ve izmir insanlarını en yakın ülkeye atıp kacabiliriz ama.
ben biraz hedef büyüttüm.
trabzon ile birlikte, rize, gümüşhane ve bayburt'u silerek, erzurum körfezini oluşturdum. böylece erzincan ve erzurum denizle tanışmış oldu.
görsel

ayrıca hazır erzurum'a deniz gelmişken, başkente de deniz getireyim diyerek, çankırı, çorum ve yozgat'ı suyla doldurarak bir "iç anadolu denizi" yaptım.

sonra güneydoğuya giderek atatürk barajının kapaklarını açtım ve diyarbakır'ı komple sular altında bırakarak atatürk barajının 2. havzası haline getirdim.

son olarak da şırnak ve hakkari'nin olduğu yere güneydoğu anadolu gölü yaparak türkiye'yi daha yaşanılır bir ülke haline getirdim.

nasıl olmuş? böyle bir ülkenin isveç'ten, norveç'ten ne farkı olurdu?
Bazı bebelerin gece rüyasında gördüğü şeyleri sözlükte açmasıdır.
kimsenin götünün yemeyeceği eylemdir.
Burada yazan mert delikanlıları trabzon'a bekliyorum.

Buradaki her iki kelimesinden birisi Atatürk olanlara Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk en güzel cevabı veriyor zaten Trabzonlular adına.

"Arkadaşlar; beş sene evvel ilk kez Samsun'a ayak bastığım zaman bana kalp kuvveti veren vatandaşlarımın en önünde Trabzonluların bulunduğunu asla unutmayacağım. Sakarya Büyük Savaş alanında Üçüncü Tümen ile yetişen Trabzon evlatlarının savaş alanında gösterdikleri fedakarlıkların kıymetli hatırası daima dimağımda menkuş olarak kalacaktır..."

Sizin haddinize mi kalmış Trabzon'a laf söylemek.
Bu konuları açan şerefsizler Türküm mü diyor kendine yok izmiri silsek yok trabzonu silsek siz kim oluyorsunuzda böyle bir yorumu hakkı kendinizde buluyorsunuz. Bu ülke şehit kanlarıyla kuruldu, kimsede bölemeyecek.