bugün

Kola yapacağız derken bunu kastediyorlarmış.

Birkeresinde içmiştim çok beğendim kola tadıyor ama hissiyat kola gibi değil sanki değişik birşey marketlerde yok boşuna aramayın.
ne yemekle gidiyor ne de cips çerezle, özetle olmamış. boşuna almayın midenize, paranıza yazık.
işin içinde Torku varsa kusura bakmayında o ürün bir s.ke benzemez.

Zamanında Çaykur türk malı diye didi yapmıştı ne oldu belli zamandan sonra piyasadan kalktı..

Bu ürününde kaderi aynı..
Aa bu neymiş deneyeyim bakayım hastalığına yakalanmış kişinin, markette görüp sepetine atmak üzere elini uzatacakken sepetinin olmadığını fark edip kucağına sıkıştırdığı içecek.

E bu hakikaten kolalı jelibon'muş.
görsel

Ne kola ne gazoz, başka bir şey derken jelibon çıktı lan.

Boklamayayım, tadı fena değilmiş içilebilir.
Kolayı andıran bir içimi var. Tadı efsane olmasa da içilir. Şahsen ben içerim. En azından glikoz şurubu yok. Bu sebeple bile içilebilir.
Abdestli, namazlı kişilerin ürettiği şifa kaynağı içecektir. Hastanelerde dağıtımı başlar gibi geliyor bana.
içimi keyifli bir gazlı içecek.

torku ne yapsa kaliteli yapıyor.
Coca Cola şekersiz denen sıvı boka göre kıyaslayacak olursak on numaradır ama nihayetinde bu da sağlığa zararlı bir gazlı içecek.
Ben çok beğendim ama 1, 2.5 litreliği çıkmamış onların çıkmasını bekliyorum. Küçücük teneke kutu için 3.5 lira pahalı.

Gerçi bugün tenekeye 20 lira para verdim resmen, buna da verilir. *
seks sonrası iyi gelen içecek.
tadı çok iyi olmasa bile yerli ve milli olduğu için arada alacağım içecektir.
(bkz: #43820271)
ilk gördüğümde enerji içeceği sandığım kolamsı içecek.
ilk fırsatta denemek istediğim yeni içecek.
torku'nun yeni gazlı içeceği.
bir şans vereceğim içecektir kendisi.
torku'nun gerçekten kaliteli ürünleri var.
Çok merak ettiğim bir içecek bakalım gerçekten güzel mi?
gdo lu glikoz şuruplarını içmeyin

dinciler içsin aslında

zira ç*k kaldırmakta sorun yapıyor.
Daha çok torku oh no.

Gazı kaçmış, bayatlamış kola gibi. Ama gazlısı. Güzel değil. Bunu piyasaya sürerken akıllarından ne geçiyordu acaba?

Tamam, yerli malı yurdun malı ama abi siz de tadına bakmadığını şeyi piyasaya sürmeyin ya. Buna para veren tüketicinin yüzüne bakamam utancımdan ben olsam.

Bunu bok atmak amaçlı söylemiyorum kesinlikle, 2 kutu içtim bugün, dolapta da bir kutu duruyor. Onu da artık iyice ümitsiz olduğum bir güne saklarım. Benim kendi dürüst görüşlerim bu yazdıklarım. Kimse para vermedi.

He ama 2,5 TL verir miyim? imkansıza yakın. 1 TL falan olsa belki düşünülür. Ölücülük değil bu.
Zem zem suyundan sonra ikincidir. Tüm asker, polis ve sporculara tavsiye ediyorum.
kola ile alakası olmayan bir içecek. geçen tadını merak ettim aldım. soğuk çay ve enerji içeceği karışımı bir tadı var. içine de biraz kola damlatmışsın gibi. karışık bir şey.
Her gün bir kasa alırım, içemediklerimi komşulara dağıtırım. Vatansever olan her müslüman torku almalı.