bugün

entry'ler (877)

sevgilinize nasıl hitap edersiniz

ismiyle hitap etmek en güzel.

aşk acısının aşırı abartı olması

Belli ki bu başlığı açan insan hiç aşık olmamış. Daha doğrusu hiç birini seve bilme becerisini kazanamamış.

fazla uykunun kafa yapması

bana yapmıyor valla.

hayat tek biletti

o bileti bile almıyoruz artık.

ev yapımı pizza

dışarıdan söylenene göre çok daha iyi oluyor, net.

getir yılbaşı parti paketi

Dalga geçmişler resmen ben gittim özdilek hipermakete yaptım vakıfkartımla alışverişimi üstüne worldpuanımı da kaptım yılbaşına çoktan hazırım.

her tarikatçı sübyancı değildir

her içki içen de Allah sız değildir.

kadınla erkek arkadaş olabilir mi

anca kadın tamam derse.

maske takmak

Toplu taşıma da hala kullanıyorum, çok da doğru yapıyorum.

büyüdüğünüzü anladığınız an

Birikim yapmaya başladığım an.
Hiç unutmuyorum ilk çalışmaya başladığım da hep şey derdim ben kazandığım parayı doya doya harcamak istiyorum. Kazandığım ilk parayla ne yaptım? Tabi ki altın aldım. Elime aldığım ilk an babama benzediğimi ve büyüdüğümü anladım. Eski kafalılıktan sıyrılmak için hemen vakıfbank da hesap açtım yatırımlarımı ordan yapıyorum kendimi daha yeni nesil hissediyorum :D hem de tek bir şeyde değil bir çok konuda doğru yatırım yapmamı sağlıyor vakıfbank.

eski binada yaşayıp depreme laf etmek

el mahkum ne yapalım. keşke herkesin sağlam evde oturma imkanı olsa da bu kadar korkmasak.

misafiri giderken kapıya kadar eşlik eden müdür

cebe para atmaya hazırlanıyordur.

daha iyisini bulduğunda terk eden insan

Kendini kabul edemeyen, doymak nedir bilmeyen insandır. Bir tek hayatındaki insanla değil, arabayla da, evle de, gezip tozmayla da hiçbir şeyle yeteri kadar mutlu olamayan insandır.

evcil hayvan alıp sonra sokağa bırakmak

çocuk doğurup atıyorlar hayvan mı atmayacaklar. Keşke herkes Anne baba olamasa keşke herkes evcil hayvan almasa

hesabınıza para geldi

Kurumsal nerdeyse her gün yaşıyorum. Her şeyin kayıt altında tutmalı mecbur. Çek senet işi olunca biraz karışıyordu ama atık onu da çözdük. Vakıfbank vbanko çek sayesinde direk bankacılık işlemlerinde daha rahat hallediyoruz kimsenin peşine düşmemize gerek yok.

ebu cehil kalksa mezarindan

ondan beterleri olduğunu görüp kötülükte şahlanırdı.

evrenin ana maddesi nedir

evrenin bilmem ama hayatımın ana maddesine sensin diyebileceğim kişinin bundan haberi yok.

daha iyi bir dünya için yapılanlar

yeni nesil gençleri daha bilinçli yetiştirmek ve onlara alan sağlamaktır çünkü gelecek onların. Bireysel eğitimlerini güçlendirmekle birlikte dünya görüşünü benimsemeleri için de kariyerlerine daha sağlam başlamaları gerekli. Bu sayede gelecek de çok daha güçlü olurlar. Aslında yeni dönem de yetiştirme programlarını sıkça görüyorum, gençleri sıfırdan yetiştirmek için çok iyi eğitim programları var. iş hayatına başlamadan önce de onları neleri beklediğine dair eğitimler de çok verimli oluyor. Geçenler de ziraat bankasının kariyer etkinliği oldu, atölyeleri, konuşmacıları verilen eğitimler ufuk açıcıydı.

rahat uyku

Çocukların ihtiyaçlarını karşıladığım an rahat bir uyku çekiyorum. Malum okullar açılıyor, masraflar oluyor. Ucuz yerlerden alışveriş yapıyoruz tabi, kampanyalı yerleri takip ediyoruz. Bankkart da özdilek okula dönüş kampanyası vardı da çocukların okula dönüş alışverişlerini rahatça yaptım, rahat bir uyku çektim.

euro nun dolar ın altına düşmesi

Dolar, euro para kazanalım derken daha çok kaybettik resmen. iniş çıkışlara yetişemeden elimizde olan da gitti. Bir tek kur korumalı kazandırdı. Kaybedicem derdi olmadan kafam rahat üstüne kârımı alıp yatırım yaptım bari. ilk çıktığında ziraat bankasından girmiştim kur korumalıya, gerçekten çok kazandırdı. Bu yüzden hala da devam ediyorum.