1. 1.
  jübile gelirlerimi çocuk hastanesi * * için harcayacağım deyip jübilesi sonrası paraalrı alıp ülkesine kaçan ünlü alman kaleci.
  4 -1 ... otuzyedibucukekrantv
 2. 2.
  maçın ikinci yarılarında şapka takıp sakız çiğneğen kaleci.
  1 ... piandahalf
 3. 3.
  bir maçta takım arkadaşı müjdat yetkiner'e tekme tokat girişmiş kaleci.
  ... arabaciarabayatasget
 4. 4.
  reusch marka eldiven kullanırdı.
  2 ... insatiable love
 5. 4.
  rakip futbolcuların kendisini görmemesi için maçlarda yeşil eşofman giyen kaleci.
  3 ... salca
 6. 5.
  Sarışın, kıvırcık saçlı karakteristik Alman özellikleri taşıyan karşı karşıya da çok iyi Fenerbahçe kalecisiydi.
  ... temptation
 7. 6.
  kova yaşarın alman versiyonu.
  -7 ... cmoslogic
 8. 7.
  toni schumacher seksenlerdir, sapsarı kıyafeti, kıvır kıvır saçları ve masmavi gözleriyle bir efsane ve çoğu akranımın fenerbahçe'yi tutma nedenlerindendir.

  eski yıllardan bir kare hatırlamaya çalışsam fenerbahçe'yle ilgili, onun iki elini birbirine vurup savunmasına direktifler verdiği kare gelir.
  2 ... yalnis
 9. 8.
  futbola estetik zevk katan ender kalecilerden birisidir kendisi. sanırım bir altay maçıydı, sol tarafına gelen topa uçtu, sol elini arkasına doğru saklayıp (tıpkı jordan'ın smaç yapmadan gözlerini kapatması gibi) sağ eliyle topu yakalayıp yere düşerken göğsüne bastı, kontrol etti. gözlerinizde canlandı mı bilmem. sola giden topa sağ elle ulaşmak çok zordur. bunun gibi çok klas hareketleri vardı. bir de kayafı direklere vuruşunu hatırlarız.
  2 ... nevai
 10. 9.
  bir maçta karşı takımdan bir oyuncunun bütün dişlerini döktükten sonra ülkesinde canavar ilan edilen kişidir. milli takım'da 3. kaleci iken diğer kalecilerin sakatlanmaları ile kaleyi almış ve sürekli kaleyi korumuştur. maçlarda mükemmel performanslar sergilemesine rağmen toni schumacher'in olduğu hiç bir kupayı almanya kazanamamıştır.

  köln takımında kaleyi yeni kazandığı zamanlarda parmağı kırılmıştır. fakat toni zor kazandığı kaleyi kimseye vermek istemez. yakın bir arkadaşından yani reusch firması sahibinden yardım ister. ona özel bir eldiven yaparlar. toni ise başarısını ona borçlu olduğundan türkiye'ye geldiğinde bile sürekli reusch yazılı bir çanta taşır ve takımın malzeme sağlayıcı kim olursa olsun reusch marka eldiven giyerdi.
  1 ... muhasebeye giris