1. 1.
  fikret orman'ın tt arena ilgili espirisi. anırtarak güldürmüştür.

  (bkz: peşkeş arena)

  not: fb liyim
  14 -12 ... orjinaldeli
 2. 2.
  --spoiler--
  inönü stadı
  temel atma: 1939
  açılış: 1947
  yenileme: 2004
  sahibi: gençlik ve spor genel müdürlüğü (bugünkü gençlik ve spor bakanlığı)
  --spoiler--
  8 -6 ... ecevit mavisi
 3. 3.
  (bkz: devletin beşiktaşa stad yapması)
  1 -3 ... paul sahilleri
 4. 4.
  ikinci yıldızı tescil bilmem ne diyerek almış, yurt dışında bir başarısı olmayan takım başkanının gevezeliği.
  hangi takım üstün hizmet madalyası alacak işler yapmışsa ona stadyum yapılsın, helali de hoş olsun.
  2 -5 ... yeksin
 5. 5.
  toki'ye bize stad yap diye yalvaran bir arkadaşın benzetmesidir.
  1 -1 ... he is come back
 6. 6.
  2013 türkiyesinde hala tokinin ne olduğunu bilmeyen insanların olması, hatta bu insanlardan birinin türkiye nın en eski spor kulübünün başkanı olması üzücüdür. toki özerktir. yapılarını hazineden bir kuruş almadan yerine getiren devletin bir kurumudur. galatasaray a devlet stad yapmamıştır. galatasaray üst hakkı kendisinde olan, ve bence istanbulun en değerli arazilerinden birini tokiye devretmistir. toki de bu arazi karşılığında galatasaray a stad yapacağını taahhüt etmiştir. hayır galatasaray işin piçliğine kaçıp, arazi bedelini cebine indirip bağımsız bir müteahhit firmasına da yaptırabilirdi stadını.. ama galatasaray hem devletine para kazandırmış hem de türkiye nın en güzel stadina sahip olmuştur. devletin cebinden bir kuruş para çıkmamış ve cebine bir kuruş para girmemiştir. parayı kazanan toki olmuştur. elde ettiği fonla belki binlerce insan uygun fiyatlarda ev sahibi olacaktır. bu kadar cahil olmayın, rakamları biraz araştırın. ne zevzekmişsiniz arkadaşım ya.
  4 -3 ... ovuzz
 7. 7.
  türk telekom arena için başbakanın kapısında yatmış, spor bakanına günlerce yalvarmış ama galatasaray'ın siktiri çekmesiyle amacına ulaşamamış çapsız ve şu beyanıyla açıkça karakter sorunları yaşadığını da belli eden beşiktaş başkanının aklınca laf soktuğunu zannettiği aciz tanımlamasıdır

  gülelim..
  1 -5 ... paul sahilleri
 8. 8.
  kediciklerin zoruna gitmiş anlaşılan. daha devlet para vermeyince stadını boyayamayacak halde, çimini bile yapamayan adamlar hemen saldırıya geçmiş. tarihlerini bir çırpıda satıp aslantepe diye bir yer uydurup buna sesini çıkaramayanlar da bunlar. beşiktaş yeni stadını dünyanın en güzel yerine yaparken, dolmabahçe'ye, boğaza komşu iken stadı dağa taşa komşu olanlar, komiksiniz ulan.
  4 -3 ... piii
 9. 9.
  kediye sormuşlar -ciğer var mundar mı?

  +yediğim sürece haşa.
  3 ... tiyansan
 10. 10.
  bjk başkanının esprisi.

  işin komik tarafı aynı toki kendilerine de stad yapacak şimdi.

  hahaha.
  1 -2 ... felis lynx