bugün

entry'ler (199)

tuşlu telefonların da aslında dokunmatik olması

basmatik olabilir mi kanka? o basmatiktir ya sen yine de ısrar etme bence ama tabii yine de sen bilirsin.

çorap ayak donudur

yaaaa abi nerden buluyonuz böyle güzel ve orjinal fikirleri? harbiden mikemmel insanlarsınız yaa. kimsenin aklına gelmiyo biliyo musun böyle şahayane fikirler?

cumadayız uludağ sözlük

hutbe nedir kanka. kopya ver de haberimiz olsun.

albaraka türk

bankasız faizcilik.

çayla sigara içmeyi bir halt zanneden ezik çomar

(bkz: çay sigara yapak mı hacı)

allah nurunu mutlaka tamamlayacaktır

(bkz: sübhanallah ne ibretlik paylaşım)

dünyanın helak olmaya doğru gitmesi

(bkz: olabilir mi öyle bişey lütfen olsun)

ev

öğrencilerin bulmakta zorlandığı bulsa da bir şekilde ev sahiplerinin gazabına uğradığı barınma mekanları. hoş öğrenciler de bunu hakedecek şeyler yapıyo kabul ama abi öğrencileri genellemeyin be. bak şimdi ev bulmak için tırım tırım sitelerde dolanıp duruyoz.

şurdaki de güzel ama bizimkileri nasıl ikna edeceğiz du bakalım.

yıllar utansın

bu eseri bi müslüm baba'dan bi de devran çağlar'dan dinleyecen aga. ikisi bomba söylüyo. ikisinin de ruhu şad olsun.

çayı şekersiz içmek

sanki çok matah bişeymiş gibi bunu yapanlar bi havada sanırsın dünyayı yöneten gizli örgütün lideri her biri.

ya ben bunca zaman çay içmemişim şerbet içmişim yaaa

yaaa şekerli nasıl alıyosun canım o çayın tadını.

siz var ya çay falan içmiyonuz heaa.

bakara makara

dün itibariyle bi yerlere büyükelçi olarak atanan arkadaş. görevi süresince güzel bakara makara yapar diye tahmin ediyorum.

ya su bizi çaktırmadan öldüren bir sıvıysa

yalınız güzel tesbit kanka. herşeyi sorgulamama neden oldun söyliyim.

psikoloji bozulma belirtileri

uykuda sıçrama.
yorgun uyanma.
devamlı bir tedirginlik.
devamlı bir gerginlik.
cümleleri toparlayamama
kekeleme.
tırnaklarla ve tırnak etleriyle oynama.

sözlükte ilk hoşlanılan yazar

hodri baykam'dır. gerek entryleri gerekse efendiliğiyle beni benden alan kişidir.

salaş cafeye gidip oturan mal

mallıkla ne alakası var aqmun salağı denilen kişinin sıçmığı. kişi kendini nerede rahat hissediyorsa gider orada zaman geçirir. sana giren çıkan ne acaba?

evde bardak kırılması

nazardır o canım nazar. milletin gözü sizin evde. kenafir gözlü ceberrutlar gözlerinin o enerjisiyle sizin evi kontrolü altına almak istiyor. lütfen dikkatli olun.

muharrem ince

2023 yılı cumhurbaşkanlığı seçimleri için aday olacağını beyan eden siyasetçi. bence 24 haziran seçimlerinden sonra silik yediğinden o seçimlerde şansı olmayacak olan siyasetçidir.

şehit ve eşlerine hakaret eden piçin paketlenmesi

tek kaş ırıspı çocuğu. umarım kaşını eline vermişlerdir emniyet birimleri.

şehirlerarası otobüs yolculuğu klişeleri

iç ses: şu aqmun koltuğunu yatırmasan ölürsün zaten.

dış ses: pardon koltuğu biraz kaldırabilir misiniz acaba?

bir kitaba 25 tl veren insan

kitap güzelse 50 tl'de veririm aq. hayır bunun neresi garip ki? bu arada sigara içenlere, diş fırçalamayanlara, alkol kullananlara laf sokmadım farkettiyseniz. çünkü kitap okumanın vermiş olduğu kibarlık ve entelektüellik tüm bedenimi ele geçirdi.