bugün

mağaramda mutluyum.
tiktok kim amk. he pardon bunu başka yerde kullanıyorduk. mağara çok güzel gelsenize.
kullananların adına utanıyordur.
Parmak kaldırında kaç kişi kalmışız şu cahil dünyada görelim.
"Kimin kocaacası buuu" jdjdkd tövbe ya. insan iradesiyle niye böyle birşey kullanır aklım almıyor .
Bir hafta önce ergen yeğenlerin muhabbetin de duyup her halde bir gofret atıştırmalık markası dediğim şey.
Cahilliğime verdiler, beni mağarama bıraktılar.
beyin sahibi bir tiptir.
Odtü uzay mühendisliği okuyan tipdir.
zeki, mukemmel, kendini seven, kezo/keko olmayan, hayati seven biridir.

hayat sevme kismi belki degisebilir.
iq seviyeleri 3 olanların toplandığı alan. Zeki veya idiot insanları ayırmak için güzel bir uygulama.
Arkadaşlar linç etmeyin lütfen ama tiktok ne?
Bir adet insan evladıdır.
Ne güzel tiptir O. Sarılıp saklanmalıdır.
4-5 kişi kaldık zaten.
benide yazın.
Bu kimin kocawı diye çığırmayacak ya da yolun ortasında hareket halindeki araçtan inip dans etmeye çalışmayacak insandır.
(bkz: ben) hiç kullanmadım kullanmayacağım.
Saçmalamamayı tercih ediyordur. Bunu tercih edenlere de saygım sonsuz ama.
Aklıma birden müge anlı ya azar dan konuştuk biz abla ama diyen bir çocuk geldi. Müge abla da patlattı cevabı. Azar ne be azmaktan mı geliyor diye. Şimdi o hesap, tık tok ne lan!!!
ben olan tiptir. boş yapmayı sevmiyorum sadece. bu mağarada yaşadığım anlamına gelmez.
Normal bir insandır. Bu insanı yargılamak saçmalıktır. Mağarada yaşıyor diyenlere ise tek diyeceğim biz mağaramızda mutluyuz. Tiktok pek de kullanılası bir uygalama değildir. insanlar ünlü olmak için saçma sapan trendler çıkartıp onu yapıyor sanırım bu uygulamada ve hepsi de aynı saçma sapan şeyleri yapıyorlar sürü psikolojisi, birbirini takip eden koyunlar gibi. Ben kullanmıyorum. Bir ara denemiştim ama anlamsız bir uygulama olduğunu anladığımda elbette sildim. Önceki adı musically'di. Bu kadar fazla insanın ilgisini çekmesi ise sürekli karşımıza çıkan reklamlarıdır diye düşünüyorum.
(bkz: musical ly)
(bkz: tik tok)
Uygulamayı açıklayan diğer entrylere buradan ulaşabilirsiniz.
O nedir, duydum ama ne olduğunu bilmiyorum.
(bkz: tiktok ne mk)
Ben şahsen tiktok kullanmıyorum. Sarma tütün içiyorum. Tiktok öksürtüyor.
genellikle akıllıdırlar, tiktok'a kin beslemiştir. çünkü dünya'nın iq seviyesini düşürmektedir.

edit: (bkz: tiktok un yasaklandığı gün)
hayatta kullanmam kullanırsam da namerdim.
güncel Önemli Başlıklar