tvdeki görüntü kirlilikleri. iş ahlakı olmayan, reklamın çirkeflikten, bok atmaktan geçtiğine inanan kavga sever reyting avcılarıdır.

(bkz: peker açıkalın)
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: semra kaynana)
(bkz: serhat ulueren)
sabah şekerleri formatında yayın yapanlar.
(bkz: seda sayan)
mümkünse ekranda görmeyelim artık insanlarıdır.

(bkz: ece erken)
(bkz: öykü serter)
Normalde Allah yaratmış,laf etmemek lazım desemde ben bu adamı görünce tiksiniyorum.Kavruk tenli ve kürdan bedenli bu insan (bkz: Ferhat Güzel).
(bkz: mehmet ali erbil)
(bkz: mehmet ali alabora)

yakışıklı çocuk, kıskanıyorum. olamaz mı? *
nazlı ılıcak.
seda sayan
Petek dinçöz
Gülben ergen
Su star tv' deki izdivaç programindaki insana benzer.
Melih gökcek,
Rte
Deniz baykal
Ali kirca
Polat alemdar, memati
Alisan, cagla sikel.
Sansal ile erman' i unutmusum özür dilerim.
rte
baykal
tüm kadro dtp
imçek ağa
propoganda kanallarının("karşıt" veya "yandaş"), yalan denilen naneyi utanmadan dillerine pelesenk etmiş, hem de tüm bu yalanları sansasyonel bir şekilde verip gerizekalılara oynadıkları her hallerinden okunan tüm haber spikerleri
vs.
vs...
(bkz: ceza)

not: (bkz: undergrond)
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: ibrahim tatlıses in fazla abartılmış olması)
şu saat itibari ile uğur dündar.
hayatının en büyük iş teklifini alacağını sanarak göbek atan, kıvıran, şımaran; çarkıfelek, yemekteyiz vb. yarışma programlarındaki yarışmacılar, sunuculuğu çok matah bir bok sanarak izleyiciyi azarlama hakkını kendinde gören ne oldum delileri, iki paralık dizilerde oynayan bir atımlık barutlar, yerel kanallarda sıradan personelken, utanmadan sunuculuğu kabul edip, "başınıza ilginç bir olay geldi mi?" gibi sivri zeka örneği sorular soran sunmayıcılar.

başına ilginç ne gelecek? bir aslan miyav demiş, minik fare kükremiştir.
(bkz: reha muhtar)
kerem alışık.
(bkz: esra erol)
(bkz: esra ceyhan)

yeter lan.
kesinlikle ece erken in ta kendisidir.o yapmacık hareketler yok mu tiksindiriyor insanı.
şu salak sarışın kardeşlerdir. ne boksa isimleri.
HÜLYA AVŞAR.
-ismail yk
-nihat doğan
-ibrahim tatlıses
-seda sayan
-latif doğan
(bkz: burhan altıntop)
cennet mahallesi dizisi oyuncuları zira dizi 24 saatin 23 ünde televizyondaydı bi aralar. şimdi yine gördüm iyice kıl oldum(bkz: ~.bi bokada benzese bari dizi~)
güner ümit hey gidi hey.