1. 1.
  telegol isimli programda her hafta sansasyonel oldugunu iddia ettiği fason haberlerle takdir topladığını sanan yakışıklı adam.
  6 -3 ... kemalettin şentürk
 2. 2.
  kel kafalı çirkincene bir adam.
  3 -2 ... looser
 3. 3.
  an itibariyle galatasaraya yardım kampanyasına ev sahipliği yapan programında adnan polata saçma salak sorular soran spor adamımsı.
  3 ... panstar
 4. 4.
  (bkz: zırtapoz)
  8 -2 ... panstar
 5. 5.
  - hakan şükür'ün özel muhabiriyken, star spor müdürü olması
  - her hafta sağa sola saldırmasına rağmen başına hiçbişey gelmemesi
  - gündemdeki olayların başrollerinin direk telegol'e canlı yayın konuğu olması...

  gibi sebeplerle arkasında nasıl bir güç var sorusunu akıllara getiren gargamel kişi.
  5 -1 ... fth
 6. 6.
  hakan $ükür'ün milli takıma alınmadığı zamanlarda onun ersun yanal'a kar$ı yılmaz savunuculuğunu yapmı$, sansasyon yaratmaya pek meraklı, programında maç görüntüleri dı$ında her$ey var...
  bi de telegol diyince akla gelen ilk $ey olarak: (bkz: ebenin amı ali sami)
  1 ... hadiii
 7. 7.
  fenerbahçe forumlarında dönen bir geyiğe göre bir taraftarımız kendisine şöyle bir şaka yapmış...

  ''Öncelikle şu an Barcelonada olduğumu,işim gereği buraya sık sık gidip geldiğimi ve yılın yarısını burada geçirdiğimi belirteyim,çünkü bu benim o gargamel(serhat ulueren) ile konuşmamı sağladı. Dün akşam gargamel ile Cem Papilayı izlerken bu herifle mutlaka konuşmam gerektiğine karar verdim ve uzun süredir düşündüğüm birşeyi bu sabah denemeye karar verdim. Barcelona'da telefon kulübelerindeki telefonların üzerinde numaraları yazılıdır. Bu sabah Plaza De Catalunya'ya (Taksim meydanı gibi oldukça kalabalık ve merkezi bir meydan) gittim ve kendimi bir kulübeye attım.

  Star Tv Spor servisini aradaım. ingilizce olarak telefona cevap veren bayana ispanya futbol federasyonundan aradığımı adımın Jose Genero olduğunu ve Serhat Ulueren ile Fenerbahçe hakkında önemli bir transfer haberi konuşmak istediğimi söyledim. Kız gayet iyi bir ingilizce ile bana hemen Alex haberi mi dedi!!!!! Bende evet hem Alex hem çok önemli ve genç bir yerli oyuncu ve de teknik direktörün sezon sonunda ispanya ya bedelsiz transfer olacağını bazı belgelerin çoktan imzalandığını bunun için bazı bilgiler almak üzere gargameli aradığımı söyledim. Kıoz benden telefon numarası istedi bende kulübedeki numarayı verdim,ancak yurt dışına seyahate gideceğimi beni 5 dakika içinde aramaları gerektiğini söyledim,ayrıca bunun benim direk numaram olduğunuda ekledim.

  Ve aradılar!!!!! Yahu insan bir internetten bakar,federasyonun numarası ne yada Jose Genero diye biri var mı diye,yada en azından bir düşünür bu adam neden sanki sokak ortasındaymış gibi onca gürültülü bir yerden arıyor diye...Neyse ben açtım hemen,kız bana gargamel beyi bağlıyacağını söyleyip beklemeye aldı.
  Sonunda karşı taraf telefonu açtı,kim olduğunu bilmediğim bir adam cevapladı, gargamel ingilizce bilmediği için bilen ve tercüme edecek biri açtı telefonu ve görüşmeyi konferans moduna aldı yani ben odadaki herkezi duyuyordum herkezde beni duyuyordu. Arkadan gargamelin ve başka birinin daha sesleri geliyordu.

  Gargamel dedi ki;

  -Kayıt ediyormusunuz söyliyceklerini?Benim sesimide alsın ha! -Tamam abi şu an kaydediyor,başlıyayım mı?

  -Başla,merhaba de,çok uzatma,federasyonda ne iş yapıyomuş, yetkisi ne, adı sanı neymiş öğren bide ne haberi varmış bize.

  Yahu sersem adam insan önce bi sorar ben seni taaa ispanyadan nasıl tanıyorum,nerden biliyorum bu gargamel kimdir,sana nasıl ulaştım yada neden seni arayıp böyle bir haber veriyorum ama nerdeee birde araştırmacı gazeteci diyor kendine! Neyse ben salladım 3-5 bir şey sonra konuya geldim. Dedimki Luxemburgo yüzünden Alex bedelsiz Real Madride gidiyor,anlaşma yapıldı,şampiyonluk havası bozulmasın diye ses çıkarılmıyor şimdilik, tam bu noktada gargamel

  -ulan bak nasıl karışacaklar şimdi dedi ben daha fazla tutamadım kendimi salak gargamel Fenerbahçe forumlarını oku sana mesajlar var dedim
  Bir sessizlik....ne olduğunu anlamadılar Lan gargamel,ezik kel Fenerbahçe ile uğraşma seni böyle attan düşmüşe çevirir dedim Bu başladı küfüre,kim ulan bu ........... dedi,bu ispanyol değil dedi çabuk tespit etsinler falan dedi.

  Bende başladım saydırmaya,valla kusura bakmayın, aslında terbiyeli adamım falan ama annesini karısını hepsini kattım işin içine, Fenerbahçe taraftarı olarak bayağı bir yakınlaştık !!! sonrada elinden geleni ardına koyma biz sana çok gülüyoruz madem o kadar cesursun kadıköye gelsene dedim, bana diyorki konuş konuş bulucaz seni

  -Sersem ezik ben taksim meydanı gibi bir meydandayım bulsan bulsan ispanyadaki telefon kulubesini bulursun geri zekalı! dedim. Bu nasıl çıldırdı,ben nasıl pişmanın akıl edipde yanımda bir kayıt cihazı getirmediğime!

  -Allahtan Aziz başkan ve kulüp seni adam yerine koymayıp cevap vermiyo yoksa işsiz kalırdın dedim,bu hala böğürüyo buldunuzmu diye bir yandan bana bilmem ne çocuğu kapatma sakın devam et konuşmaya diye küfür ediyor.

  Fenerbahçe forumlarını oku mutlaka o forumları oku,seni sık sık anıyoruz orda,okuman var mı gargamel dedim,tekrar Fenerbahçelilerin forumlarını okumasını söyledim.

  Kapatırken duyduğum odadakilere söylediği son cümlesi
  -Gülmeyin ulan i....ler idi. :puah: :puah: :puah:''
  9 -2 ... shalamar
 8. 8.
  araştırmacı gibi gözükmeye çalışan ancak genelde zırvalayan insan.ayrıca kendisi star tv spor müdürüdür.
  2 -1 ... doktor sağbırakmayan
 9. 9.
  ahmet çakarın o benim frankenştaynım dediği kişi
  2 ... kemp_40
 10. 10.
  namı değer (bkz: gargamel)
  3 -1 ... pulp fiction