bugün

entry'ler (24)

devlet bahçeli nin karikatürü

karikaturist bu karikaturunde kendi düşen ağlamaz temalı bir oldukça başarılı bir iş çıkarmış.

nihat genç in sözlükte yazar olması

(bkz: hanim kos baltami getir)

yaran genellemeler

(bkz: ayak bilekleri ince olan kadin iyi sevisir)

marks and spencer

aslında bu iki keliöeyi 60 kere tekrar ettiğimizde sevimli çizgi film kahramanları gibi durmaktadır. * *

markus schulz

motorcycle ın as the rush comes adlı parcasını mixleyen dj.Armin Van Buuren, John Digweed, Sandra Collins ve Deep Dish'in Global Underground albümünde yer alan produksiyonların yanı sıra Himmel ve Dakota takma isimleriyle gerçekleştirdiği çalışmalar tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Prodüksiyonlarına hakim olan karanlık, kuvvetli basslarla çevrelenmiş melodiler ve epik anlatım, elektronik müzikte yeni ve çok sevilecek bir akımın göstergesiydi. Markus Schulz'un Amerika'dan tuttuğu ışık dünyanın dörtbir yanına uzandı. Kariyerinde Fat Boy Slim, Miro, Depeche Mode, Everything But The Girl, Telepopmusik ve Madonna gibi isimlerle çalışan Markus Schulz'un prodüksiyon ve remixleri Hooj Choons, Yoshitoshi, Global Underground, Renaissance, Bedrock, EVE, Tide ve Skint gibi dünyanın en önemli plak şirketleri tarafından piyasaya sürüldü. Miami Winter Music Conferance sonrası yayınladığı ;Miami 05; albümü beklentilerin çok üzerinde satış rakamlarına ulaştı. *

yonca evcimik

khalas adlı grubun intra omni adlı parcasının (ibranice bi parçadır) melodisini alarak kendi şarkısında kullanan insan.

yana yana

bassturk' un çıkardığı single ın adıdır.plağıda mevcuttur tarzı electro house dur.

tribal

house müziğin en çok dinlediğim kolu.Sound larıda Türk Kültürü ne çok yakın olduğunu düşündüğüm tarz.

burak yeter

Türkiye'nin ilk solo DJ albümü ''Burak Yeter-For Action Vol 1'' çıkaran dj produktor. Türkiye'nin MTV onayli ilk Dj'i. 09-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan MTV partyleri için Londra ve yakın şehirlerde performans gösteren dj.

dj tarkan

setlerini dinlediğim zaman doyurabilen yeteneğe sahip calı performansta kendine olan güvenini her röportajında dile getiren ve doğru söyleyen ama artık eskisi kadar iyi çalamadığına inandığım dj. v-sag in kankası. * *

dj

artık 2 vcd bi mixer bulanın ben oldum dediği şey. *

aldatıldığını herkese ilan eden erkek

suçu hiç kendisinde aramayan, kabiliyetsizliğini herkesle paylaşan.Ve bu zamandan sonra çoğu bayana kaşar gözüyle bakan erkek.

house music

Armand Van Helden, Frankie Knuckles, Junior Vasquez, Larry Levan gibi isimlerin gelişmesinde öncü olduğu ve çok dallanmasına rağmen kitlesini kitlemeyi başarabilen müzik türü.
Türkiye'de de electronic müziğin en çok beğenilen türü.

tiesto

nyana adlı parcayla bir çok kişiyi trance a bağlayan insanların diline dolanmış just be, beatiful things, forever today, walking on clouds,adagio for strings ve dance for life (feat maxi jazz) parcalarıyla ust noktalara ulaşan.onceden setlerinde tat alınabilen (ozellikle 24.04.2005 essential mix) dj-produktor.

armin van buuren

setlerindeki bütünlüğüyle ve yaptığı produksiyonlarla kendisine hayran bırakan dj.benim favorim olup who is watching, burned with desire, communication ve en son eseri love you more ile birçok live sette yerini almış yüce kişilik.

trance

geçiş yapmakta en çok zorlandığım ama çalarkende en çok keyif aldığım özellikle vokal trance türünde sizi derinliğinde boğabilecek tehlikeli müzik türü.

insanlari muzik turuyle siniflandiran insan

metal müzik dinleyen insana; satanist, electronic müzik dinleyen insana; hapçı, arabesk dinleyen insana; kro diyen varlıktır..

carlos alberto tevez

cm 03-04 te hemen transfer etmek için uğraş verdiğim, beni hiçbir zaman mahçup etmeyen futbolcu.

ev boyarken birbirini boyayan ciftler

amaçlarının boya sonrası duş alıp sevişmek olduğunu tahmin ettiğim insanlar..

ne düşünüyorsun

sevgilimle ayrılmaya çalıştığım anda konuyu açabilmek için kullandığım anahtar.