1. 1.
  radiohead'in solisti...

  (bkz: thom the king yorke)
  4 ... cartman
 2. 2.
  radiohead gibi yeri doldurulamayacak bir grubun solisti olur kendileri..müzikten anlamamakla beraber, amatör bir dinleyici olarak bilmeden konuşabilirim ki, sesi leonard cohen, nick cave veya brian molko gibi az bulunan bir sestir.* küreselleşme karşıtıdır ve küresel ısınmayla ilgili mesajlar vermektedir. teenage yıllarımın kahramanlarından biri olan thom yorke ergenliğin bitmesiyle depresif ve sıkıcı hale gelmiştir. yine de en azından u2 gibi küreselleşme karşıtlığı yapıp god bless america diye şarkı söylememiş, bu nedenle de saygınlığını korumuştur.
  2 ... plug in baby
 3. 3.
  Bulue jean dergisinin Çirkin Rock Star Top 10 listesinde kendine 10. sırada yer bulan Radiohed'in efsane solisti, grubun bütün depresif şarkılarının bestecisi ve söz yazarı.. Böyle naif bir ses olamaz dedirten sesin sahibi.. Aynı zamanda yakında Eraser adlı solo albümü çıkaracak zat-ı muhterem..
  Pink Floyd hayranlığıyla da bilinir kendisi.. *
  ... janis joplin
 4. 4.
  son çalışmalarını gruptan ayrı olarak piyasaya çıkarttığı the eraser albümünde derleyen radiohead solisti.
  ... sweet dreams
 5. 5.
  (bkz: harrowdown hill)
  ... piano-forte
 6. 6.
  radioheadin ve hepimizin beyni.benzeri bulunmayan.saygıyla selamlıyoruz.
  3 ... thomhead
 7. 7.
  rock in antikahramani olarak adlandirilan asmis insan
  1 ... bilmem
 8. 8.
  ayni zamanda da ingiltere de onemli arti puanlar almis olan iyi bir de gitaristtir ve creep adli sarkisindan hic hoslanmamaktadir.*
  ... maniacdepressive
 9. 9.
  başa pablo honey ile girdi evlerimize thom yorke un o hüzünlü sesi. 13 sene geçti üstünden. o ses hala ilk hali gibi. sanki gidenin arkasından ağlayan, hayatın anlamını anlamaya çalışan birinin sesi.

  önce benim hayatım umudun mutluluğun sevincin olduğu bir yere dönüştü. thom babanın kıraathanesinde mutluluk dolu yüzler vardı. bends ile coşan creep ile hüzünlenen yüzler.
  benim hayatım sonra bir morg a dönüştü. thom babanın kıraathanesinde her gün 3-4 şarkı dinleyip bişeyler içmeden okula gitmez oldum. onsuz uyuyamaz, ders çalışmaz oldum.
  sonra benim hayatım yağmurlu bir havada kilitli kaldığım bir odaya döndü. melankolinin bana ne olduğunu çok iyi anlattı bana thom baba. arada sohbet ediyorduk. bana "ben size ağlayın, üzülün kendinizi parçalayın demiyorum. siz de böle yaptığınız için pişmanlık duyuyorum" demişti. ben de bi bardak daha ver abi demiştim. gitti bana amnesiac verdi. ben absolut istedim. o smirnoff verdi. "ben para için yapmıyorum bu işi micro. insanlara farklı bişeyler göstermnek için yapıyorum" demişti bana 2 sene önce. iyi de demişti. haklıydı. yoksa robbie williams gibi 80 milyon doları cebe atıp şarkı albüm bile yapmamak çok kolaydı. o bunu istemiyordu.

  çirkin denir kimi yerde. ama onun kadar hem çirkin hem de karizmatik olan bir insan olduğunu zannetmiyorum.

  sadece meeting people is easy i izlemek bile onun nasıl bir insan olduğuna dair bilgiler edinnize yardımcı olabilir.

  ne de olsa o peygamber. radiohead de bir din. biz de onlara ulaşabilmek, onları her dinleyebilmek için çırpınan kullarız.
  8 ... micro cuts
 10. 10.
  radiohead dininin peygamberidir.
  (bkz: güzelliğin beş par etmez bu bendeki aşk olmasa)
  4 -2 ... madridista