1. 1.
  intihara sebebiyet verecek güzel bir radiohead parçası. klibi sezen aksunun keskin bıçak klibine çok benzer. bir diğer adı fade out tur
  5 -2 ... myxomatosis
 2. 2.
  rows of houses
  all bearing down on me
  i can feel their
  blue hands touching me
  all these things into position
  all these things will someday take control
  and fade out again
  and fade out again
  this machine will, will not
  communicate
  these thoughts
  and the strain i am under
  be world child
  form a circle
  before we all
  go under
  and fade out again
  and fade out again
  [choir part]
  cracked eggs dead birds
  scream as they fight for life
  i can feel death can see its beady eyes
  all these things into position
  all these things will one day swallow whole
  and fade out again
  and fade out again
  [choir part]
  immerse your soul in love
  immerse your soul in love
  6 ... insence
 3. 3.
  dinlemeyenin hayatta 0-1 yenik durumda olduğuna inandığım çok güzel bir radiohead parçası.
  7 ... staralfur
 4. 4.
  sadece ilk beş saniyesini dinlediğinizde bile size bir çok şey anlatacak olan süper radiohead şarkısı.
  3 ... hafiye
 5. 5.
  simsiyah bir gecenin ortasına bağdaş kurup elinizi etiğini zamandan çekmenize sebebiyet verecek kadar buhranlı bir şarkıdır öyleki odanızın umarsız duvarından , yanı başınızda yatan miskin kedinizden , sokakta yalnız bir başına ıslık çalan sokak lambasından , çalmayan mına kodumun telefonundan , filitreye değen közden bir haber getirir bu şarkı ... ve yalnızlık gelip baş köşeye oturur ...
  8 ... peter tırpan
 6. 6.
  yalniz ve uykulu oldugunuz bir an açılırsa ağlamakla yetinemeyeceğiniz bir şarkı.açık balkon kapısının size güldüğünü farkedersiniz.sizi çağırır ve bu şarkının uyuşturduğu beyin mutlu bir şekilde kapıya doğru gider.gökyüzüne bakarsınız.Kendi zavallılığınızı,mutsuzluğunuzu sevdiğiniz insanlara bulaştırmaktan korkarsınız.ölüm o kadar caziptir ki artık.aşağıya bakarsınız,sorunlarınızdan kurtulmanın tek yolu oraya ölü ulaşmak olarak görülür.geçmişte yapabildiğiniz güzellikleri,yaşadığınız tatlı anları,gördüğünüz aşkları,hissettiğiniz sevgileri bir anda görürsünüz ki o görüntü gözlerinizin önünde bir an havada kalır.ona ulaşmak için bir adım hayatınızı elinizden alacaktır.o adımı içinizdeki nefret sağlamıştır.sonra dersiniz ki"uyan,herşey böyle güzel değil,bu kadar değil".Sonra içinizde öyle bir nefret kasırgası eser ki,"neden insanlar birbirlerinin arkasından işler çeviriyor,neden yalan söylüyor,neden anlamaya uğraşmıyor." gibi düşünceler beyninizi yiyip bitirirken bir bakmışsınız uyanmışsınızdır.Hayattan nefret ederek uyanmışsınızdır.Artık,gerçek dünyada bütün kötülükleri,tüm çıplaklığı ile görmektesinizdir.Ve nefretiniz sonsuzluk gibi hiç durmadan büyümektedir.sonra yatağınızdan kalkıp,bu iğrençliğe devam edersiniz.
  8 ... fightordie
 7. 7.
  sadece oturup dinlemek gerek.hiçbişi düşünmeden, hiç bişi hissetmeden.zaten o gerekli olan fikri ve hissi size getirecektir.sarkı bitinceyse dünyaya geri döndüğünüze bin pişman olup başa saracaksınız başka çıkar yolu yok.bu şarkı dinlenirken içki içmeye gerek yok, sarhoşluk peşinen gelecek.kendinizi kaybederken dövdüğünüz dizleriniz mora dönecek.bu şarkıyı dinlerken sizle aynı hissi duyduğuna inandığınız biri varsa tutun onu kolundan bir ömür boyu bırakmayın.o sizin yoldaşınız, ruhdaşınız..
  4 ... holofira
 8. 8.
  elif şafak ın araf adlı kitabını okurken çok fazla dinlediğimden dinlerken hep, bir arada kalmışlık, bi araf durumu hissettiğim süper radiohead şarkısı.klipteki köpekte pek bir güzeldir korkunç olmakla birlikte..
  1 ... narf
 9. 9.
  tek kelimeyle mükemmel radiohead klasiği..mükemmel bir klibi vardır..
  2 ... seffafbukalemun
 10. 10.
  iyi bir ruh halinde dinlendiğinde hemen ruh halinizi kötüye cevirebilecek, kötü bir ruh halinde dinlendiğinde ise direk intahara sürükleyebilecek muhteşem bir klibe sahip,muhteşem radiohead şarkısı..

  turkiyede araklara alışık olsak da ışın karaca nın da bu şarkının klibinden arak yapması beni üzmüştür...
  4 ... fakeplastictrees