1. 1.
  ingilterenin genç yıldız adaylarından. henüz 17 yaşında ve ilerleyen yıllarda adını çokça duyacagız. arsenal de oynuyor. en önemlisi 2006 almanya dünya kupası için sven goran erikkson tarafından 23 kişilik ingiltere kadrosuna çağrıldı
  3 ... city walk
 2. 2.
  (bkz: wonderkid)
  3 ... ranger65
 3. 3.
  Arsenal, ingiliz futbolunun yeni yıldızı olarak gösterilen 16 yaşındaki Walcott için Southamptona 15 milyon Pound vermişti
  2 ... lefter
 4. 4.
  idolü olan henry ile aynı takımda olması büyük şans.wayne rooney'den daha fazla bir potansiyele sahip olduğu söyleniyor.bakalım umarız erikkson kimi maçlarda kendisine şans verirde izleriz dünya kupasında.arsenal'e de helal olsun demek lazım.arsene wenger bulduğu genç ama yetenekli oyuncularla cl finali oynayacak. (bkz: francecs fabregas) (bkz: emmanuel eboue) (bkz: philippe senderos) (bkz: quincy owusu abeyie) (bkz: gael clichy)
  4 -1 ... elendil
 5. 5.
  gün itibariyle 17 yaşından 75 gün aldığında çıktığı ingiltere-macaristan maci sayesinde ingiltere Milli Takımı'nın tarihindeki en genç futbolcu oldu.
  2 ... city walk
 6. 6.
  2006 dünya kupasında oynayacak en genç futbolcu.
  2 ... worldlike
 7. 7.
  potansiyeli ile gelecek için ingilizlerin iştahını kabartan 1989'lu genç yıldız. bir diğeri için (bkz: aaron lennon)
  2 ... krmyrdsn
 8. 8.
  dehşetengiz driplinglere kalkarak seyircinin başını döndüren oyuncu. hele bir geri pası yakalayarak attığı gol var ki sprintini görmelisiniz.
  3 ... elendil
 9. 9.
  gunners'a 2006'da saints'den gelmiştir.
  2 -1 ... pax romana
 10. 10.
  muhteşem bir tekniğe sahip genç yetenek... 8 nisan 2008 liverpool arsenal maçında, kendi ceza sahası civarında kazandığı topu lokomotif gibi koşarak 70 metre sürmüş, bu esnada 5 ya da 6 liverpoolluyu bakkala yollamış ve emmanuel adebayor'a asistini yaparak takımına 2. golü kazandırmıştır. premier league'de de fırsat bulduğu zamanlarda nasıl deliler gibi yardırdığını izlemekteyiz ve kanımca artislik yapma uzmanı jöleli çocuk cristiano ronaldo'dan çok daha rahat adam geçebilmektedir.
  arsenal gibi şahane bir takımda oynadığı için de istikbali çok ama çok parlaktır...
  3 -3 ... pulemjot kalashnikova