bugün

harika bir dizi. izleyiniz efenim.
3x8 den sonra bozmuş dizi. Biz bu diziiyi gerillm olsun diye izlemeye başlamıştık nerden bilelim bir yerden sonra full drama bağlayacaklarını ?

Umarım 4.sezon kendini toparlar.

Sonuç olarak her ne olursa olsun bir Lost , Prision Break , Fringe 3lüsü gibi bir dizi olamayacaktır.
bugün başlayacağı sanılan kanlı dizi idi, ama sen de yanıldın leonidas sen de yanıldın.

--spoiler--
4. sezon 1. bölüm (36. bölüm)
30 days without an accident - 14 Ekim 2013 pazartesi.
--spoiler--
webisode'ları normal bölümlerinden daha iyi olan dizi.
yeni sezona iki gün kala bugün sabahlayıp son sezonunu tekrar edeceğim dizi.
açıkçası sıkıldığım dizidir hala son 3 bölümünü izlemedim. artık başka konular girmesi lazım diziye.

--spoiler--
mesela bu zombiler nasıl ortaya çıktı? tüm dünyamı etkilendi?
--spoiler--

bu tür sorulara cevap alırsak tekrar devam edebilirim. revolution sezon finalinde olayları çok güzel toparlayıp kafada soru işaretleri bırakmamıştı (genel olarak)
yeni sezonunun çıkması ile yeni kuzenimin olacağı dizidir. Ailecek takipteyiz efenim.
yeni sezonu yarin baslayacak zombi dizisi. iyahe iyaheee, zombie, zombieeeeeeee, tirrak taka taka cis. not: cis degil o zil lan o zil.
La sonunda o beklenen gün geldi 4.sezon bugün bizlerle beraber olacak...

Gelelim Dizimize...

Dizimiz genel olarak sevilmesine rağmen bazı insanlar tarafından sevilmez.
(bkz: Dizileri Sevmeyen Ebeveynler)

Diziyi sevmeyenlere ise neden sevmediklerini sorduğumuz zaman "Ben Zombileri Sevmem." Derler... Seviniz! Kardeşim Sevilmez mi böyle bir tarz? Yazık!
yarın yeni sezonu başlayacaktır. Başlayacaktır ama yine farklı insanlar girecek hayat hikayeleri olacaktır. Haa bide yeni yer olması muhtemeldir. Hep böyle giderse sıkabilir.
en guzel bayram hediyesidir.
tv de o kadar denk geldim ne ölü var ne bişey iki tane artiz habire kendi arasında tiyatoro yapıyo. yaşasın yaşayan ölülerin dönüşü. film dediğin öyle olur.
--spoiler--
Akıllarda soru işareti bıraktı.

Maconda ne var?
Hayvanlar neden hastalanıyor?
Sondaki çoçuk nasıl oldu da dönüştü?
Yeni gelen zenci doktor neyin nesi?
--spoiler--
--spoiler--
cok tasakli bi' sezon acilisi yaptilar, ozlemisiz be kardesim.
--spoiler--
spoiler butonunu kullanmadan sezonun ilk bölümü hakkında yorum yapanın amına koyacağım dizi.

evet şimdi herkes entrysini kontrol etsin. yoksa sikeceğim bu son uyarı.

işimiz var izleyemiyoruz amk.
son 3 sezondaki gibi muhteşem açılış yapan dizi.
yine her zaman ki gibi ilk 1-2 bölüm daha güzel olacak sonra araya bir yığın dışkı görünümlü bölüm. birde son 2 bölüm iyi olacak.

kısacası şu sezonda izlemeye değer 3 bölüm , şanslıysakta 4 bölüm kalmıştır.

mübala yapmıyorum. önceki sezonun izlemeye değer taş çatlasa 4 bölümü vardı. geri kalanı zaten komple pembe dizi.
gece yarisi yeni sezon ilk bolumu izlenecek zombi dizisi.
yeni sezonu harika geçecek gibi. kurban bayramına denk gelmesi de düşündürücü. biz koyun, dana kesiyoruz adamlar zombi. burada bir ironi var sanki.
Kurban Bayramı ile beraber başlaması da cuk oturdu.
izlemediğim 4 bölümü izleyeyim bari merak ettim şimdi.
4.sezonun ilk bölümünü bugün izleyecegim dizidir. daha izleyemedim. inşallah bozmazlar.

edit: an itibariyle 1.bölümü izlemiş bulunmaktayim. diger bolumlerde olaylar fena karişacak.
4. sezonu başlamış dizidir.
--spoiler--
herkez bi manita yapmış aq. gerçi beth'inki öldü ama bulur gene bi tane.
--spoiler--
saw 7'yi bitirdikten sonra izleyeceğim dizi. okuduğum girdilere göre 4. sezon ilk bölümü güzelmiş.
an itibariyle sezonun ilk bölümü indirilen dizi. gece seyderilecek dizi.

görsel
keyifle izliyoruz.*