bugün

entry'ler (581)

ak partililerin hem cahil hem de kötü olması

bir özellik daha eklicek olursam kesinlikle
1-aşırı fakirler
2-aşırı zenginler

orta kesim olup ak partili görmedim amk.

edit: orta kesim kalmadı zaten amk

akp ve mhp ye oy atmamak için bir sebep yaz

üniversitede kız arkadaşımla yaşadığımdan dolayı bina sakinleri tarafından linçlenip. zorla evden çıkartıldığım anısı aklıma gelmiştir direk. üst komşu fatma abla ananı skm çok ahlaklısın canım benim <3

ütü yapan erkek çekiciliği

ütü yapan erkek net metroseksüeldir. erkek adam ütü yapmayı sevmediği için kırışık t-shirt giyer, aldığı gömlekleri sadece bir sefer giyebilendir.

sözlüğe sesleniş

ilk turda bitirin.

yazarların hayattan öğrendikleri

yarına ekmek paran kalıcak şekilde paranı harca. yıllardır para biriktiriyorum hala bir sikim alamadım..

netflixte bir sik olmaması

tüketimin hızlı artması ve hazza çok kısa sürelerde ulaşmak istediğimizden dolayı herkesin yaşadığı kısa döngü.

rizeli erkek çekiciliği

şevişmekten hoşlanmayan kadınlar için çekici gelebilir. o burunla dudak dudağa nasıl gelicen aq.

neden ölüyoruz

neden yaşadığımızın bir cevabı yokken, oturup bunu düşünümem.. çok çalışmayalım, ileride çok zengin olmalıyım.

sakso çeken türbanlı

kocasına hizmetkar olarak gönderildiğini düşünen bir varlıksa eğer sevap işlediğini düşünen bir köledir.

gelecekteki eşe not

Gelme istemiyorum.

dünyanın en hüzünlü şarkısı

Sezen aksu- beni unutma.

bir kadına en çok yakışan giysiler

göbeği açık olan kazakdır kesinlikle.

intihar edenlerin aslında öldürülmüş olması

Duygusal yönden kesinlikle öldürüldüğü kesindir..

sözlük erkeklerinin saçları

Ense boyunda ince telli düz... Bir pamuk kadar yumuşak.

sözlük erkeklerinin saçları

Ense boyunda ince telli düz... Bir pamuk kadar yumuşak.

zenciler kültürsüzdür ve bilgisizdir

Yıllarca köle olarak kullanılmış ve hala kullanilmakta olan insanlardan nasil bir gelişim bekleyebilirizki? Yıl olmuş 2015 hala zenci diye aşağılandıkları bir dönemde yaşıyoruz..

intihar etmeme nedenleri

Paran varsa intihar etmek için bir neden görmüyorum..

canlı bomba olan insan psikolojisi

Normal bir kafayla yapılmadığı aşikardır. Genellikle adrenalin artırıcı haplar kullanıldığı bilinmekte..

acun ılıcalı yı acun ılıcalı yapan detaylar

Rte yalakası olmasi.

dan bilzerian

sürekli kadınlarla birlikte olmaktan sıkılır insan bir süre sonra deyişini çürüten adam..